بیمه معلم

بیمه معلم

سال تاسیس 

1386

تعداد شعب

60

سهم بازار

3.6%

رتبه رضایت‌مندی

چهار

پرفروش ترین بیمه ها

ثالث ، باربری، حوادث

تاریخچه بیمه معلم

شرکت بیمه معلم در سال 1373 با عنوان شرکت بیمه صادرات و سرمایه گذاری برای ارائه پوشش‌های بیمه‌های اعتباری و توسعه فعالیت‌های صادراتی تاسیس شد و در تیرماه سال 1386 با تغییر بخش عمده سهام شرکت به نام شرکت بیمه معلم تغییر پیدا کرد. شرکت بیمه معلم در همه رشته‌های بیمه‌های عمر و غیر عمر در حال فعالیت است، می‌توان گفت شرکت بیمه معلم یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های بیمه در صنعت بیمه کشور می‌باشد.


وضعیت بازار و فروش بیمه معلم

بیمه معلم در حال حاضر دارای 60 شعبه فعال  و 2.032 نماینده فعال جنرال و عمر در سراسر کشور می باشد. اگر بخواهیم نگاه کلی نسبت به عملکرد بیمه معلم در دو سال 96 و 97 داشته باشیم ، می‌توانیم از گزارش سالانه بیمه مرکزی کمک بگیریم. بر اساس جدول زیر تعداد بیمه‌نامه‌های صادر بیمه معلم در دو سال گذشته در همه رشته‌های بیمه ای قابل مشاهده می‌باشد و همانطور که می‌بینید این شرکت در رشته بیمه ثالث بیشترین تعداد بیمه نامه صادر را نسبت به سایر رشته های بیمه ای دارد. بعد از بیمه ثالث بیشترین تعداد بیمه نامه برای بیمه نامه های باربری، بیمه های حوادث و بیمه های بدنه این شرکت بیمه می‌باشد.


شاخه‌های بیمه‌ای فعال در شرکت بیمه معلم

بیمه درمان تکمیلی معلم

شرکت بیمه معلم بیمه تکمیلی را فقط بیمه تکمیلی گروهی ارائه می‌کند که بیمه گذاران این بیمه نامه بر اساس درخواست خود می‌توانند پوشش‌ها و تعهدات مورد نیازشان در بیمه‌های تکمیلی را خریداری نمایند.


بیمه بدنه معلم

بیمه بدنه معلم یکی از پرتعداد ترین بیمه نامه‌ها در این شرکت بیمه می‌باشد، این بیمه نامه با پوشش‌های اصلی (تصادف، آتش سوزی، صاعقه، انفجار و سرقت کلی) و پوشش‌های اضافی (سرقت در جای قطعات، ایاب و ذهاب، شکست شیشه، نوسانات قیمت، بلایای طبیعی، حذف فرانشیزو …) خسارات احتمالی که ممکن است برای خودروی شما اتفاق بیافتد و مقصر حادثه خود شما باشید و یا حتی اگر مقصر حادثه شناسایی نشده باشد بیمه بدنه معلم خسارت شما را جبران می‌نماید.

بیمه ثالث معلم

بیمه ثالث معلم پرتعدادترین رشته بیمه‌ای در این شرکت بیمه می‌باشد. بیمه ثالث معلم تمامی خسارات مالی و جانی که به اشخاص ثالث (یعنی تمام کسانی که در اثر حادثه دچار خسارت مالی یا جانی شده باشند به جز راننده مقصر حادثه)  وارد شود را تحت پوشش قرار می‌دهد. امکان خرید بیمه ثالث قسطی معلم برای بیمه گذاران این رشته بیمه ای امکان پذیر می‌باشد.

بیمه عمر معلم

شرکت بیمه  معلم نیز همانند سایر شرکت‌های بیمه در زمینه بیمه عمر فعال بوده و امکان سرمایه گذاری و استفاده از پوشش‌های بیمه ای را برای بیمه گذاران خود فراهم کرده است. بیمه عمر معلم در طرح های مختلف ارائه می‌شود.

بیمه عمر و حوادث معلم

این بیمه نامه به صورت قراردادهای گروهی برای کارکنان سازمان ها و شرکت‌های مختلف خریداری می‌شود و یکی دیگر از پر تعداد ترین انواع بیمه نامه های شرکت بیمه معلم می‌باشد.  از بیمه عمر و حوادث گروهی بیشتر بدانید.

بیمه آتش سوزی معلم

شرکت بیمه معلم با ارائه پوشش های کامل خسارت هایی را که ممکن است در اثر آتش سوزی، سرقت و  بلایای طیبعی و سایر خطرات تحت پوشش این بیمه نامه  به اموال و سرمایه و ساختمان بیمه گذاران در محل زندگی شان و یا مغازه و مراکز تجاری و ادرای و یا واحد های صنعتی و غیر صنعتی وارد شود را تحت پوشش خود قرار می دهد. بیمه آتش سوزی معلم یکی از بیمه نامه های آتش سوزی است که در بین شرکت های مختلف بیمه مناسبت ترین حق بیمه را دارد.

بیمه مسافرتی معلم

بیمه مسافرتی معلم با ارائه پوشش‌هایی از قبیل پرداخت هزینه‌های پزشکی، یا هزینه‌های دندانپزشکی، گم شدن مدارک و تحویل چمدان و … از طریق شرکت‌های کمک رسان طرف قرارداد با این شرکت بیمه، بیمه گذاران خود را در سفرهای خارج از کشور تحت پوشش قرار می‌دهد.

بیمه مسئولیت معلم

شرکت بیمه معلم تقریبا در تمامی زیر شاخه های بیمه مسئولیت در حال فعالیت می باشد و هر بیمه گذار با توجه به نوع فعالیت خود در هر رشته می تواند از انواع پوشش های بیمه نامه های مسئولیت معلم  استفاده کند. برخی از پرتعداد ترین انواع بیمه مسئولیت  معلم عبارت است از:

بيمه مسئوليت مدنی كارفرما در قبال كاركنان

بيمه مسئوليت مدني سازندگان ابنیه در قبال اشخاص ثالث  (ویژه عمليات ساختماني)

بيمه مسئوليت مدني حرفه اي پزشكان و پيراپزشكان

بیمه مسئولیت آسانسور

بيمه مسئوليت مدني شركت هاي مسافرتي

بيمه مسئوليت مدنی مديران مجموعه های ورزشي

بيمه نامه مسئوليت مدني دارندگان و نگهدارندگان آسانسور در مقابل استفاده كنندگان از آن

بیمه مسئولیت شرکتـهای گـاز و توزیع  نیروی برق در قبال اشخاص ثالث و مشترکین

بیمه مسئولیت حرفه ای مهندسین طراح، محاسب، مجری و ناظر ساختمانی

بیمه مسئولیت مدنی جامع شهرداری

بیمه مسئولیت مدنی مدیران هتل و مهمانپذیرها

بیمه مهندسی معلم

از دیگر رشته های شرکت بیمه معلم ، بیمه نامه مهندسی می‌باشد که این شرکت به بیمه گذاران خود ارائه می نماید، انواع بیمه های مهندسی که توسط این شرکت ارائه می‌شود به ترتیب زیر می‌باشد:

الف) بیمه‌نامه‌هایی که پروژه‌های عمرانی و زیربنایی را در حین اجرا و به صورت تمام خطر تحت پوشش قرار می دهند.

بیمه نامه‌های تمام خطر پیمانکاران (C.A.R)
بیمه نامه‌های تمام خطر نصب (E.A.R)
شکست ماشین آلات (MB)
ب) بیمه نامه‌هایی که مناسب زمان بهره برداری از کارخانجات، سازه های تکمیل شده و ماشین‌آلات و تجهیزات پیمانکاران می‌باشند و باید هر سال تمدید گردند.

بیمه باربری معلم

شرکت بیمه  معلم یکی از شرکت های ارائه دهنده پوشش بیمه باربری به صورت انواع بیمه باربری از جمله بیمه های باربری وارداتی، بیمه های باربری صادراتی، بیمه های باربری ترانزیت، بیمه های باربری داخلی می باشد. بیمه باربری معلم نیز یکی از پرتعداد ترین انواع بیمه نامه های این شرکت بیمه می باشد.


آدرس دفاتر بیمه معلم

شعب بیمه معلم

 

 


مراکز پرداخت خسارت اتومبیل بیمه معلم

مراکز پرداخت خسارت بیمه معلم


 استعلام بیمه معلم

اگر می‌خواهید هر یک از انواع بیمه نامه های شرکت بیمه معلم را خریداری نمایید می‌توانید درخواست خرید را در سامانه بیمه تایم ثبت نموده و به کمک مشاوره تخصصی کارشناسان ما بهترین بیمه نامه را خریداری نمایید.