بیمه عمر پارسیان: مزایا و معایب، ارزیابی سوددهی و سطح توانگری

خرید بهترین بیمه عمر

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اگر به دنبال خرید بیمه عمر هستید، حتما نام بیمه عمر شرکت پارسیان به گوشتان خورده است. بیمه عمر پارسیان از جمله بیمه‌نامه‌های عمری است که با  برنامه‌ریزی و سرمایه گذاری بیمه‌ای که در طولانی مدت انجام می‌دهد، می‌تواند همراهی مطمئن، کنار شما و حتی عزیزان شما باشد. بیمه عمر پارسیان می‌تواند هم برای سرمایه‌گذاری و هم برای داشتن پوشش‌های بیمه‌ای مناسب، یک پیشنهاد خوب می‌باشد. در این مطلب به ارزیابی جهت خرید این بیمه‌نامه می‌پردازیم.

 


طرح‌های بیمه عمر پارسیان

بیمه‌های عمر مثل بیمه عمر ایران، بیمه عمر پاسارگاد، بیمه عمر کارآفرین و … جهت هماهنگی بیشتر با نیاز مشتریان طرح‌های متفاوتی را  ارائه می‌کنند. شرکت بیمه پارسیان نیز از جمله شرکت‌های بیمه‌ای می‌باشد که بیمه عمر را بر اساس چندین طرح مختلف به بیمه‌گذارانش ارائه می‌کند، طرح‌های مختلف بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان عبارتند از:

مطلب مرتبط: با انواع بیمه عمر و سرمایه؛ذاری آشنا شوید

↵بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان

بر اساس شرایط بیمه عمر پارسیان این طرح از بیمه عمر در واقع بر گرفته از طرح UNIVERSAL LIFE بوده که ترکیبی از پوشش‌های بیمه‌ای به همراه سرمایه‌گذاری در بیمه‌نامه عمر می‌باشد. با داشتن این بیمه‌نامه، بیمه شده برای خود پوشش‌های بیمه‌ای و برای خانواده و عزیزانش حمایت مالی برای زمانی که کنار آن‌ها نیست انجام می‌دهد. این طرح از محبوبترین و کاملترین انواع بیمه عمر است که  می‌توان پوشش‌ها و سرمایه گذاری نهایی شکل گرفته در این بیمه‌نامه را با کمک جدول بیمه عمر بررسی کرد.

↵بیمه عمر خانواده پارسیان

از بهترین‌های بیمه عمر پارسیان می‌باشد. در این بیمه‌نامه با پرداخت یک حق بیمه حداکثر تا 4 نفر می‌توانند تحت پوشش این بیمه‌نامه قرار بگیرند. در صورت فوت بیمه شده اول بیمه‌نامه از پرداخت ادامه حق بیمه معاف شده و مبلغی نیز به عنوان سرمایه فوت به ذینفعان این بیمه‌نامه پرداخت می‌شود. علاوه بر سرمایه فوت مبلغی نیز به صورت اندوخته بیمه عمر وسرمایه‌گذاری پارسیان برای بیمه‌نامه تشکیل می‌شود.

↵بیمه عمر و سرمایه گذاری طرح سالمندان پارسیان

در این بیمه‌نامه در کنار سرمایه گذاری فقط پوشش فوت به فرد بیمه شده ارائه می‌شود. حداقل سرمایه فوت در این طرح ۱ میلیون تومان و حداکثر ۲ میلیون تومان می‌باشد که از پایان 66 سالگی ارائه می‌شود. طرح سالمندان بیمه عمر پارسیان دارای چکاپ پزشکی است.

↵بیمه عمر و سرمایه گذاری طرح سنوات پارسیان

بیمه عمر و سرمایه گذاری طرح سنوات پارسیان برای داشتن پشتوانه‌ای برای کارفرما در زمان بازنشستگی کارمندان خود به حساب می‌آید. در این طرح کارفرما مبلغی برابر با پایه حقوق کارکنان خود به صورت سالانه به شرکت بیمه پرداخت کرده و پوشش سرمایه فوت و پوشش هزینه پزشکی حتی برای زمانی که بازنشسته شده و یا قطع همکاری کرده باشند، ارائه می‌کند.

↵بیمه عمر و سرمایه گذاری طرح کودکان پارسیان

ارزشمندترین دارایی همه ما فرزندانمان هستند، برنامه ریزی برای آینده آن‌ها از اولویت های هر پدر و مادری می‌باشد، بیمه عمر کودکان (بیمه عمر و سرمایه گذاری طرح کودکان پارسیان) یکی از بهترین برنامه ریزی‌هایی باشد که می‌توانیم برای آنها انجام دهیم. در بیمه عمر پارسیان از بدو تولد تا 15 سالگی می‌توان از مزایای بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان طرح کودکان استفاده نمود.

↵بیمه عمر و سرمایه گذاری طرح مستمری پارسیان

همانطور که گفته شد بیمه عمر پارسیان دارای اندوخته سرمایه‌گذاری و سرمایه فوت می‌باشد. مجموع هر دو مبلغ قابل پرداخت به ذینفعان بیمه‌نامه می‌باشد. نحوه پرداخت این سرمایه به انتخاب خود فرد ممکن است به صورت یکجا و یا به صورت مستمری انجام شود.

↵بیمه عمر ساده زمانی پارسیان

در بیمه عمر ساده زمانی پارسیان فقط پوشش فوت ارائه می‌شود و اگر فرد بیمه شده در طول مدت داشتن بیمه عمر ساده زمانی فوت کند سرمایه فوت بر اساس بیمه‌نامه به ذینفعان بیمه‌نامه پرداخت می شود ولی اگر فرد بیمه شده در پایان زمان بیمه‌نامه در قید حیات باشد شرکت بیمه هیچ تعهدی را نخواهد داشت.

↵بیمه عمر مانده بدهکار پارسیان

بیمه عمر مانده بدهکار پارسیان برای جبران بازپرداخت وام از بانک و یا سایر موسسات بانکی می‌باشد، اگر بیمه شده قبل از فوت نتواند بازپرداخت بدهی‌های خود را انجام دهد، بعد از فوت پرداخت بدهی های بانکی وی از طریق این بیمه‌نامه جبران می شود. مدت این بیمه‌نامه بر اساس مدت بازپرداخت وام مشخص می‌شود.


وضعیت توانگری بیمه پارسیان در چند سال گذشته

سطح توانگری یکی از مهمترین معیارها در انتخاب بهترین بیمه عمر می باشد. اگر شرکت بیمه ای مورد انتخاب شما در سطح توانگری بالا و در سطح یک باشد شما می‌توانید با خیال راحت سرمایه گذاری بیمه‌ای‌تان را شروع کنید چراکه این شرکت توانایی پرداخت تعهدات مالی بیمه‌گذاران خود را در سال‌های قبل داشته است. سطح توانگری بیمه پارسیان بر اساس گزارش بیمه مرکزی در چند سال‌های گذشته به ترتیب زیر می‌باشد.

سطح توانگری شرکت بیمه پارسیان

آنچه از جدول فوق می‌توان نتیجه گرفت این است که بیمه پارسیان توانسته در چند سال اخیر یکی از توانگرترین شرکت‌های بیمه در سطح مالی 1 باشد. برای مشاهده سطح توانگری تمامی شرکت‌های بیمه می‌توانید مطلب رتبه‌بندی شرکت‌های بیمه عمر را مطالعه نمایید.

ارزیابی سوددهی بیمه عمر پارسیان

همانطور که می‌دانید برای تمامی بیمه‌نامه های عمر سود تضمینی و سود مشارکتی پرداخت می‌شود. سود تضمینی، تضمین بیمه مرکزی است که بر اساس آخرین مصوبه حداکثر سود تضمینی برای دو سال اول ۱۶ درصد، برای دو سال بعد ۱۳ درصد و برای سال های بعد ۱۰ درصد تعیین شده است. اما میزان سود مشارکتی در طول سال‌های مختلف متفاوت می‌باشد. در جدول زیر میزان سود های پرداخت شده در بیمه‌های عمر پارسیان از سال 1388 تا سال 1395 آورده شده است.

سود مشارکت بیمه عمر پارسیان سال 1388 : 24 درصد

سود مشارکت بیمه عمر پارسیان سال 1389: 26 درصد

سود مشارکت بیمه عمر پارسیان سال 1390: 26.5 درصد

سود مشارکت بیمه عمر پارسیان سال 1391: 26.7 درصد

سود مشارکت بیمه عمر پارسیان سال 1392: 24 درصد

سود مشارکت بیمه عمر پارسیان سال 1393: 23 درصد

سود مشارکت بیمه عمر پارسیان سال 1394: 20.1 درصد

سود مشارکت بیمه عمر پارسیان سال 1395: 18 درصد

مطلب مرتبط: نحوه محاسبه بیمه عمر 

آخرین سود اعلام شده از سوی شرکت بیمه پارسیان درد سال 1399 به میزان 22 درصد می باشد.

میانگین سود مشارکتی بیمه عمر پارسیان برای مدت 8 سال( از 1388 تا 1395 ) برابر با 23.34 درصد بوده است.


پوشش‌های بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان

بر اساس شرایط هر فرد بیمه شده می‌تواند از پوشش‌های زیر در بیمه‌نامه عمر پارسیان استفاده کند:

 • پوشش فوت: این پوشش اصلی‌ترین پوشش بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان بوده که بر اساس حق بیمه پرداختی فرد محاسبه می‌شود. سقف این پوشش در بیمه عمر پارسیان تا 1 میلیارد تومان می‌تواند باشد.

نکته مهم: سقف سرمایه فوت برای کودکان زیر 5 سال  تا 30 میلیون تومان و برای 6 تا 15 سال تا 80 میلیون تومان می باشد.

 • پوشش فوت در اثر حادثه: اگر فرد بیمه شده در طول مدت قرارداد بیمه عمر در اثر حادثه فوت کند، سرمایه فوت در اثر حادثه به ذینفعان بیمه‌نامه پرداخت می‌شود. حوادثی که در این بیمه عمر تعریف شده‌اند شامل حوادثی از قبیل مسمومیت، غرق شدن، زلزله و آتش فشان و … می‌باشد. سقف پوشش فوت بر اساس حادثه  تا 3 برابر سرمایه فوت عادی و تا1 میلیارد تومان می‌تواند باشد. سقف سنی برای استفاده از پوشش سرمایه فوت در اثر حادثه 15 تا 80 سال است.
 • پوشش امراض خاص: اگر فرد بیمه شده در طول مدت داشتن بیمه پارسیان به یکی از بیماری های سکته قلبی ، سکته مغزی، جراحی قلب باز و پیوند اعضای اصلی بدن و انواع سرطان، تعویض دریچه قلب، عمل جراحی بای پس عروق کرونر مبتلا شود، بیمه پارسیان تا 30 درصد سرمایه فوت و حداکثر تا 150 میلیون تومان به بیمه شده پرداخت می‌کند. استفاده از پوشش امراض بیمه عمر پارسیان 3 ماه مدت انتظار دارد.
 • پوشش هزینه پزشکی بیمه عمر: اگر فرد بیمه شده در اثر حادثه در بیمارستان بستری شود می‌تواند تا 20 درصد از سرمایه فوت حادثه و حداکثر تا 40 میلیون تومان برای هزینه های بستری از این پوشش استفاده نماید.
 • پوشش نقص عضو: چنانچه فرد بیمه شده در طول مدت داشتن بیمه عمر دچار نقص عضو شود، تا سقف 100 میلیون تومان می‌تواند از این پوشش استفاده کند.
 • پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه: اگر بیمه شده بعد از 6 ماه از شروع بیمه پارسیان دچار از کارافتادگی شود از پرداخت حق بیمه تا پایان قرارداد معاف می‌شود و فرد بیمه شده می‌تواند بدون پرداخت حق بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان تا پایان مدت بیمه‌نامه از همه مزایای بیمه عمر پارسیان خود استفاده نماید.
 • مستمری ازکارافتادگی: اگر فرد بیمه شده در طول مدت داشتن بیمه عمر ازکارافتاده شود می‌تواند از این پوشش بیمه پارسیان استفاده نماید. میزان مستمری 1 تا 4 برابر آخرین حق بیمه سالانه پرداختی فرد و نهایتا تا 12 سال پرداخت می‌شود.
 • سرمایه بیکاری: یکی از پوشش‌هایی که بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان برای بیمه‌نامه های عمر ارائه می‌کند امکان استفاده از سرمایه بیکاری در صورت ازکارافتادگی می‌باشد. میزان سرمایه بیکاری برابر با سرمایه فوت عادی می‌باشد. با داشتن این پوشش، هرگاه بيمه ‌شده به علت حادثه یا بیماری، توانایی انجام کار یا شغل خودش نداشته باشد ،تجربه تحصیلات خودرا نداشته و همچنين مدت 6 ماه از تاريخ شروع از كارافتادگي ايشان بگذرد، پس از تایید پزشک معتمد بیمه گر، ميزان سرمايه بيكاري مندرج در قرارداد را در  وجه بيمه شده پرداخت خواهد نمود. سقف سرمايه بيكاري معادل سرمايه فوت به هر علت تا 10.000.000.000 ريال می باشد. حداقل سن بيمه گزارجهت ارائه اين پوشش 18 سال و حداكثر سن 65 سال بوده و مدت پرداخت سرمايه بيكاري تا زماني است كه از كارافتادگي دائم و كامل ادامه دارد.
 • پوشش خطرات اضافی: بر اساس این پوشش شرکت بیمه پارسیان خطر مسافرت هوایی را  بدون دریافت حق بیمه اضافی تحت پوشش قرار می‌دهد و اگر بیمه شده به صورت یک مسافر عادی در خطوط حمل و نقل فوت نماید دارای پوشش فوت در بیمه عمر پارسیان می باشد. شرکت پارسیان، سفر بیمه شده به تمامی نواحی کره زمین به استثنای مناطق حاره‌ای و گرمسیری یا قطبی را تحت پوشش قرار می دهد. اگر فوت بیمه شده در مناطقی اتفاق بیافتد که جزء استثنائات بیمه پارسیان است فقط اندوخته بیمه‌نامه به ذینفعان پرداخت می شود.
 • پوشش غرامت روزانه بستری: با داشتن اين پوشش، چنانچه بيمه شده در طول مدت بيمه در اثر حادثه دچار آسيب و بستري شدن در مراكز درماني مجاز گردد، غرامت روزانه بستري شدن پرداخت مي گردد. تعهد بيمه گر حداكثر از چهارمين روز بستري شدن بيمه شده در مراكز درماني مجاز شروع و حداكثر به مدت نود روز ادامه خواهد يافت. مبلغ غرامت روزانه برابر با پنج در هزار سرمايه فوت در اثر حادثه تا سقف 20.000.000 ریال مي باشد.سن ارائه این پوشش از بدو تولد تا 80 سالگی بیمه شده می باشد.

 


مزایای بیمه عمر پارسیان

شناخت مزایا و معایب یک بیمه عمر می‌تواند شما را در انتخاب بهترین بیمه عمر یاری کند. مزایای بیمه عمر پارسیان را می‌توان به صورت زیر عنوان کرد:

 • پرداخت سود روز شمار به اندوخته بیمه عمر به صورت سود تضمینی و سود مشارکتی
 • پرداخت سود تشویقی در صورتی که حق بیمه زودتر از تاریخ سررسید پرداخت شود
 • انعطاف‌پذیری در تغییر برخی از اجزای بیمه‌نامه از قبیل تغییر در مبلغ حق بیمه به صورت افزایش یا کاهش در حق بیمه
 • عدم تعلیق بیمه عمر در صورت عدم پرداخت حق بیمه. اگر فرد بیمه شده حق بیمه را در تاریخ سررسید بیمه‌ای خود پرداخت نکند برای این که پوشش‌های بیمه عمر پارسیان وی برقرار باشد این مبلغ از اندوخته برداشت می‌شود.
 • امکان بازخرید بیمه‌نامه. فرد بیمه شده می‌تواند در سال اول 90 درصد از اندوخته و به ترتیب از سال دوم تا پنجم معادل 92درصد، 94 درصد، 96 درصد، 98 درصد از اندوخته و از سال ششم 100 درصد از اندوخته بیمه‌نامه‌اش را را می‌تواند بازخرید کند.
 •   امکان برداشت از اندوخته. بیمه شده می‌تواند در پایان سال دوم تا سقف 50 درصد از اندوخته و بعد از 6 سال تا سقف 90 درصد از اندوخته بیمه‌نامه خود را برداشت نماید.
 • معاف بودن از پرداخت مالیات
 • اگر ذینفعان بیمه‌نامه مشخص شده باشد سرمایه فوت معاف از قوانین انحصار وراثت می باشد.
 • امکان استفاده از خدمات باشگاه مشتریان
 •  با خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه پارسیان سهامدار این شرکت می شوید. شرکت بیمه پارسیان به بیمه‌گذاران بیمه عمر این شرکت که در طی مدت اجرای این طرح اقدام به خرید بیمه عمر پارسیان می کنند بر اساس میزان حق بیمه پرداختی آن ها سهام می دهد. به عنوان مثال اگر حق بیمه پرداختی فرد 10 میلیون ریال باشد مجموعا ده هزار سهم دریافت می‌کند. این سهام قابلیت هر نوع معامله در بازار بورس را دارا می‌باشد و بیمه‌گذاران در صورت نگهداری سهام می توانند از سود سالانه آن بهره مند گردند.

معایب بیمه عمر پارسیان

در کنار مزایای زیاد بیمه عمر این شرکت می‌توان موارد زیر را به عنوان معایب آن برشمرد:

 • داشتن سقف سنی برای پوشش‌های بیمه‌نامه مانند سقف 70 سال برای پوشش سرمایه فوت
 • پوشش حادثه از سن 15 سال ارائه می‌گردد
 • پوشش امراض خاص از سن 20 به بالا ارائه می‌گردد

شرایط بیمه عمر پارسیان در یک نگاه

اگر می‌خواهید نگاه کلی نسبت به شرایط بیمه عمر داشته باشید، می‌توانید مشخصات کلی بیمه عمر پارسیان را در جدول زیر مشاهده نمایید.

پوشش ها توضیحات شرایط
مدت زمان قرارد حداقل 5 سال و حداکثر تا زمانی که مجموع سن شما + مدت زمان قرارداد بیمه‌نامه به 70 برسد
حداقل و حداکثر سن بیمه شده از بدو تولد تا 70 سالگی
میزان حداکثر سرمایه فوت عادی و حادثی تا سقف 500 میلیون تومان
نحوه پرداخت اقساط حق بیمه عمر ماهانه، سالانه، شش ماهه
نحوه پرداخت حق بیمه در سال های آینده ثابت و یا با نرخ افزایش5، 10، 15، 20 درصد سالیانه
دریافت سود سرمایه گذاری 16%سال اول و دوم، 13% سال سوم و چهارم، 10% تا پایان قرارداد
پرداخت سود مشارکتی پرداخت 85% از سود سرمایه گذاری به بیمه‌گذاران
امکان بازخریدی از پایان ماه دوم بیمه عمر
ارائه پوشش خدمات بیمه ای بر اساس شرایط در سراسر جهان

 

لازم به ذکر است که بیمه شده موظف است که حق بیمه خود را به صورت یکجا، سالانه، و یا در اقساط شش ماهه و یا ماهانه در زمان سررسید بیمه‌نامه خود پرداخت نماید.
در صورت عدم پرداخت حق بیمه در سررسید تعیین شده شرکت بیمه پارسیان برای ارائه پوشش فوت و سایر پوشش‌های بیمه‌نامه از اندوخته وی کسر می کند. اگر اندوخته وی برای تامین پوشش ها کافی نباشد بیمه‌نامه به حالت تعلیق در می آید و شرکت بیمه پارسیان هیچ گونه تعهدی در قبال داشتن این بیمه‌نامه نخواهد داشت.

شرایط سنی بیمه عمر پارسیان

برای خرید بیمه عمر پارسیان شرایط سنی خاصی وجود ندارد. همه افراد از بدو تولد می توانند بیمه عمر پارسیان را انتخاب وخریداری نمایند.

 


 جدول بیمه عمر پارسیان

جدول بیمه عمر پارسیان

با استعلام بیمه عمر پارسیان شما می‌توانید جدولی مشابه جدول بالا را دریافت کنید. اطلاعات موجود در این جدول به قرار زیر است:

 • سن بیمه شده: اولین ستونی است که د رجدول آورده می شود و نشان دهنده سن بیمه شده بیمه عمر می باشد.
 • سرمایه فوت به هر علت: این ستون نشان دهنده سرمایه فوت بیمه‌نامه پارسیان می باشد، میزان سرمایه فوت بر اساس حق بیمه پرداختی فرد محاسبه می شود.
 • سرمایه فوت در اثر حادثه: بر اساس سرمایه فوت به هر علت محاسبه می شود و می تواند 3 برابر سرمایه فوت و حداکثر 500 میلیون تومان می تواند باشد.
 • سرمایه پوشش اضافی امراض خاص: ستون سوم جدول بیمه عمر پارسیان نشان دهنده این پوشش می باشد. میزان سرمایه امراض 30 درصد سرمایه فوت می باشد.
 • سرمایه پوشش بیکاری: ستون بعدی جدولشامل پوشش بیکاری می باشد، میزان سرمایه در پوشش بیکاری برابر است با سرمایه فوت بیمه‌نامه
 • سرمایه پوشش درآمد مستمری ازکارافتادگی دائم و کامل: ستون بعدی میزان سرمایه بر اساس حق بیمه عمری است که بیمه شده هر سال پرداخت می کند.
 • سرمایه پوشش هزینه پزشکی: یکی از پوشش‌های اضافی که در بیمه عمر پارسان وجود دارد پوشش هزینه پزشکی می باشد. میزان این پوشش بر اساس حق بیمه پرداختی محاسبه می شود.
 • سرمایه پوشش غرامت روزانه بیمارستانی: فرد بیمه شده می تواند از این پوشش برای جبران هزینه های بستری استفاده نماید.
 • سرمایه پوشش اضافی نقص عضو: این پوشش برابر با سرمایه فوت بیمه شده محاسبه می شود .
 • معافیت از پرداخت: اگر فرد بیمه شده در طول داشتن بیمه عمر ازکارافتاده شود می تواند بر اساس شرایط سنی از این پوشش استفاده نماید.
 • پوشش معافیت از پرداخت کل حق بیمه: اگر فرد بیمه شده ازکارافتاده دائم شود در صورت خرید پوشش معافیت از پرداخت ، تا پایان مدت قرارداد از پرداخت حق بمیه معاف می شود.
 • ستون های آخری که در جدول وجود دارد به ترتیب شامل حق بیمه پرداختی سال، مجموع حق بیمه های پرداختی سال، حق بیمه پوشش‌های اضافی، مالیات بر ارزش افزوده و مجموع کل مبالغ پرداختی، ارزش بازخريد بیمه عمر پارسیان با سود فني علي الحساب می باشد.
 • ستون آخر نیز ارزش بازخرید بیمه عمر پارسیان در هر سال بیمه ای را نشان می دهد.

روش‌های پرداخت اقساط بیمه عمرو سرمایه‌گذاری پارسیان

برای پرداخت اقساط بیمه عمر  می‌توانید از طریق سایت بیمه عمر پارسیان و از طریق سامانه بیمه عمر که در این سایت وجود دارد اقدام نمایید.

همچنین بیمه‌گذاران عمر پارسیان، می‌توانند از طریق تلفن همراه بانک پارسیان حق بیمه عمر پارسیان خودشان را پرداخت نمایند. چتر اپلیکیشنی است خدمات بیمه پارسیان را از طریق گوشی‌های اندوریدی ارائه می‌کند. شما می توانید از طریق اپلیکیشن چتر بیمه پارسیان محاسبه حق بیمه، مشاهده محصولات و خدمات بیمه‌ای، محاسبه حق بیمه ثالث و بدنه و عمر شرکت بیمه پارسیان و هم چنین خرید و یا تمدید بیمه‌نامه و پرداخت حق بیمه را انجام دهید.

علاوه بر این شما می‌توانید با شناسه قبض و شناسه پرداخت حق بیمه, بیمه عمرتان را از طریق دستگاه خودپرداخت بانک پارسیان و یا از طریق دستگاه POS  تمامی بانک‌ها پرداخت انجام دهید.

 

استعلام پرداخت بیمه عمر پارسیان به چه صورت می باشد؟

شما میتوانید از چند آدرس زیر سوابق را مشاهده فرمایید
باشگاه مشتریان     http://pi724.com/

بیمه های عمر انفرادی    http://78.111.12.39:8080/pageLogin.action

بیمه های عمر طرح خانواده http://lifemvc.parsianinsurance.ir/lifeinsured/Account/LogOn?ReturnUrl=%2flifeinsured


خرید بیمه عمر پارسیان

اگر با همه بررسی‌هایی که درباره بیمه عمر کرده‌اید و انتخاب شما بیمه عمر پارسیان یا شرکت دیگری است و یا اینکه هنوز تصمیم نهایی را نگرفته‌ باشید کافی است اطلاعات خود را را از طریق فرم خرید بیمه عمر ارسال نمایید. کارشناسان بیمه عمر بیمه تایم با شما تماس گرفته و مشاوره کامل در زمینه بیمه عمر، حتی در جهت مقایسه شرکت‌های مختلف را برای شما انجام می‌دهند. حتما قبل از خرید بیمه عمر از مشاوران بیمه عمر این بخش استفاده نمایید تا بتوانید بهترین بیمه عمر را انتخاب نمایید.

 

/tab]

آیا بیمه عمر پارسیان معتبر است؟

شرکت بیمه پارسیان از جمله شرکت های بیمه ای می باشد که در چند سال گذشته سطح توانگری بالایی داشته و از جمله شرکت های معتبر از نظر بیمه مرکزی می باشد.

چگونه بیمه عمر پارسیان را پرداخت کنیم؟

امکان پرداخت بیمه عمر پارسیان به صورت آنلاین و با مراجعه به سایت شرکت بیمه پارسیان اقساط بیمه عمر تان را پرداخت نمایید.

سود بیمه عمر پارسیان چقدر است؟

سود تضمینی و سود مشارکتی دو نوع سود قابل پرداخت در بیمه عمر پارسیان می باشد که برای همه بیمه های عمر واریز می شود. میزان سود مشارکت و سود تضمنی در متن بالا در سایت بیمه تایم مشخص شده است.

بیمه عمر پارسیان بازنشستگی دارد؟

با توجه به طرح هایی که در شرکت های بیمه ارائه شده، در حال حاظر طرح بازنشستگی ارائه نمی شود.

وام بیمه عمر پارسیان به چه صورت پرداخت می شود؟

وام بیمه عمر با پایان 2 سال بیمه نامه قابل برداشت است که بیمه شده 90 درصد از اندوخته را می تواند برداشت از اندوخته نماید.

 

بیمه عمر پارسیان امکان پرداخت اینترنتی دارد؟

بله بیمه عمر پارسیان، امکان پرداخت آنلاین بیمه عمر پارسیان از طریق سایت برای همه بیمه گذاران وجود دارد.

جهت خرید بیمه عمر پارسیان تماس بگیرید

1 دیدگاه برای “بیمه عمر پارسیان: مزایا و معایب، ارزیابی سوددهی و سطح توانگری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.