جدول استعلام بیمه عمر پاسارگاد

خرید بهترین بیمه عمر

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

بیمه عمر پاسارگاد  یکی از انواع بیمه نامه هایی می باشد که در کنار داشتن پوشش های بیمه ای فرد بیمه شده می تواند سرمایه گذاری و بازنشستگی هم داشته باشد. برای مقایسه انواع طرح‌های بیمه عمر پاسارگاد می‌توانید جدول بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط مختلف با جداول شرکت‌های مختلف دیگر مقایسه نمایید. از این رو استفاده از جدول مقایسه بیمه عمر پاسارگاد می‌تواند به شما کمک کننده باشد.

در ادامه می‌خواهیم به بررسی جدول بیمه عمر پاسارگاد و شرایط مختلف این بیمه نامه بپردازیم:

استعلام بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد

جدول محاسبه و استعلام زیر با توجه به انتخاب پوشش های بیمه ای زیر محاسبه شده است.

استعلام بیمه عمر و تامین آتیه برای همه افراد 

1-این جدول محاسبه و استعلام برای همه افراد از بدو تولد می باشد.
2-مدت بیمه نامه  می تواند تا 30سال باشد
3-روش پرداخت بهتر است به صورت سالانه باشد
4-درصد افزایش سالانه حق بیمه پرداختی  را بهتر است به صورت افزایشی انتخاب نمایید
5-پوشش های حادثه شامل فوت حادثه، نقص عضو حادثه و هزینه پزشکی حادثه  می تواند انتخاب شود.
6-پوشش معافیت از پرداخت در صورت از کارافتادگی دائم و کامل لحاظ نشده است.
7-پوشش بیماریهای خاص  را می توانید در جدول بیمه عمر پاسارگاد داشته باشید.
8-پوشش آتش سوزی منزل مسکونی بیمه گذار هم می تواند در بیمه عمر پاسارگاد پوشش داشته باشد.
9- تعداد سال هایی که می خواهید مستمری دریافت کنید هم در این جدول قابل مشاهده می باشد.

استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد و جدول محاسبه بیمه عمر پاسارگاد از طریق آنلاین برای همه افراد در دسترس می‌باشد ولی شاید در این میان کمک گرفتن از یک کارشناس بیمه عمر گزینه مهم‌تری باشد، برای این موضوع می‌توانید به سامانه بیمه تایم مراجعه کرده و درخواست مشاوره خود را ارسال نمایید. یا از طریق تلفنی مشاوره بیمه عمر خود را دریافت کنید و از معایب و مزایای بیمه عمر پاسارگاد آگاه شوید و یک خرید آگاهانه بیمه انجام دهید. با استفاده از جدول بیمه عمر شرکت‌های متفاوت بیمه را می‌توانید با هم مقایسه کنید. در جدول بیمه عمر هم پوشش‌های بیمه‌ای و هم میزان سرمایه‌گذاری بیمه عمر قابل مقایسه هستند. البته باید این نکته را مد نظر داشته باشیم که انجام مقایسه در شرایط یکسان باید انجام شود. در بعضی از موارد در زمان استعلام برخی از کارشناسان برای بهتر نشان دادن برخی از شرکت‌های بیمه مقایسه یکسانی را انجام نمی‌دهند. در سامانه بیمه تایم با توجه به ماهیت کارگزاری این سامانه امکان ارائه مشاوره و مقایسه بی طرف شرکت‌های بیمه وجود دارد. شما می توانید با گرفتن چند مورد از اطلاعات مورد نظر جدول بیمه عمرتان را دریافت کنید.

 

خرید بیمه عمر پاسارگاد

اگر بعد از استعلام بیمه عمر و انجام مقایسه بین شرکت‌های مختلف بیمه‌ای از طریق کارشناسان بیمه عمر بیمه تایم، انتخاب شما بیمه عمر پاسارگاد باشد می‌توانید با مشاوران بیمه تایم خرید بیمه عمر پاسارگاد خودتان را انجام دهید.

شرایط سنی در شرکت های مختلف متفاوت بوده و سقف سنی در بیمه عمر شرکت های مختلف با فرق می کند. برای خرید بیمه عمر از هر شرکت بیمه ای می توانید از مشاوره سامانه بیمه تایم استفاده نمایید.

انتخاب بیمه عمر بستگی به شرایط بیمه گذار و هدف وی از خرید بیمه عمر دارد، در زمان خرید بیمه عمر با توجه به شرایط بیمه عمر و کمک مشاوران بیمه تایم بهترین بیمه عمر را انتخاب نمایید.

بیمه عمر دارای طرح های مختلفی می باشد از جمله بیمه عمر گروهی، بیمه عمر مشترک، بیمه عمر خانواده، بیمه عمر و بازنشستگی و …. همه از انواع بیمه نامه های عمر می باشند که شرکت های مختلف بیمه ارائه می کنند.

[/tab][/tabgroup] [/col]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *