استعلام بیمه عمر پاسارگاد

خرید بهترین بیمه عمر

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

بیمه عمر پاسارگاد بیمه نامه‌ای است که پوشش‌های بیمه‌ای را به همراه سرمایه گذاری ارائه می‌کند، به این گونه که فرد با پرداخت مبلغ حق بیمه نامه نه تنها پوشش‌های بیمه‌ای دارد بلکه در پایان مدت قرارداد بیمه‌ای، مبلغ سرمایه گذاری شده و اندوخته بیمه‌ای به خود فرد در صورت در قید حیات بودن بیمه شده و در صورت فوت بیمه شده به ذینفعان وی پرداخت می‌شود. یکی از اولین اقدامات قبل از خرید بیمه نامه، استعلام بیمه عمر است. یکی از بیمه نامه‌های مطرح در بیمه‌های عمر بیمه عمر پاسارگاد است که در ادامه به توضیح نحوه استعلام بیمه عمر پاسارگاد می‌پردازیم.


مطلب مرتبط: بهترین بیمه عمر کدام است؟


فرم استعلام بیمه عمر پاسارگاد

فرم استعلام بیمه عمر پاسارگاد در واقع پرسشنامه‌ای است که فرد متقاضی برای خرید بیمه عمر با تکمیل اطلاعات مورد نیاز می‌تواند جدول محاسبه بیمه عمر پاسارگاد را بر اساس شرایط مورد درخواست خود از شرکت بیمه دریافت نماید. در واقع استعلام بیمه عمر پاسارگاد یک پیش نویس از بیمه عمر شما می‌باشد که فرد می‌تواند با رویت مبالغ پرداختی و پوشش‌های بیمه‌ای و اندوخته نهایی بیمه نامه خود را مشاهده نماید.


مطلب مرتبط: با بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد آشنا شوید


نحوه استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

برای این که به صورت آنلاین استعلام بیمه عمر پاسارگاد را دریافت کنید، اطلاعات زیر در سیستم از شما خواسته می‌شود که باید وارد نمایید:

نام و نام خانوادگی بیمه گذار و بیمه شده

برای استعلام آنلاین بیمه عمر، باید نام و نام خانوادگی فرد بیمه گذار و بیمه شده به صورت کامل در این قسمت وارد شود، البته این قسمت برای استعلام بیمه عمر پاسارگاد الزامی نیست.

شهر محل سکونت

در این قسمت محل سکونت فرد بیمه گذار  باید وارد شود.

شماره همراه و یا ایمیل

برای زمانی که اگر نیاز به مشاوره تلفنی داشته باشید، مشاوران ما می‌توانند بر اساس مشخصات وارد شده در بیمه نامه با شما تماس گرفته و مشاوره لازمه را به شما ارائه می‌کند.

سن بیمه گذار

این مشخصه از اطلاعات الزامی برای استعلام بیمه عمر است، چرا که سن هر فرد از مهمترین عواملی است که می‌تواند در سرمایه گذاری فرد و داشتن برخی از پوشش های بیمه ای موثر باشد، باید حتما در زمان استعلام بیمه عمر پاسارگاد وارد شود. در بیمه عمر پاسارگاد نباید مجموع سن بیمه گذار و مدت بیمه نامه بیشتر از 70 سال باشد.

حق بیمه پرداختی بیمه عمر

در این قسمت فرد حق بیمه‌ای را که تمایل دارد به صورت سالانه پرداخت نماید باید کند. حتی اگر شما بخواهید که حق بیمه خود را ماهانه پرداخت کنید باید در این قسمت مجموع 12 ماهه این مبلغ وارد کنید.

نحوه پرداخت حق بیمه عمر

مشخص کردن نحوه پرداخت حق بیمه در زمان استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد،نحوه پرداخت حق بیمه می‌تواند ماهانه، سه ماهانه، شش ماهه و یا سالانه باشد.
مدت قرارداد بیمه عمر می تواند 5 تا 30 سال باشد، با توجه به قانون بیمه عمر پاسارگاد نباید مجموع سن بیمه شده و مدت بیمه نامه بیشتر از 70 سال باشد.

درصد افزایش حق بیمه

چنانچه بیمه شده بخواهد که سرمایه گذاری که می‌خواهد انجام دهد توجیه اقتصادی داشته باشد و از لحاظ سرمایه گذاری ارزنده باشد می‌تواند حق بیمه سالانه خود را به صورت افزایشی انتخاب کند. معمولا برای بیمه نامه‌های عمر افزایش 5 تا 10 درصدی پیشنهاد می‌شود.

شغل بیمه شده

مشخص کردن شغل بیمه شده برای برخورداری از پوشش ازکارافتادگی و معافیت از پرداخت مهم است. فرد باید شغل خود را صادقانه بیان کند و در صورت تغییر شغل هم باید به شرکت بیمه این تغییر را اطلاع بدهد.


مشاهده اندوخته بیمه عمر پاسارگاد

در استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد، اندوخته بیمه نامه شما بر اساس مدت بیمه عمر و حق بیمه پرداختی و پوشش‌های مورد درخواست شما محاسبه شده و قابل رویت می‌باشد.


مطلب مرتبط: انواع بیمه عمر 


سپرده اولیه بیمه عمر پاسارگاد

این مبلغ اختیاری است و در پرداخت بیمه عمر پاسارگاد الزامی نیست که این مبلغ را پرداخت کنید، برخی از بیمه گذاران برای این که سود بیشتری داشته باشند، این مبلغ را به عنوان سپرده اولیه واریز حساب بیمه عمر خود می‌کنند. اگر می‌خواهید سپرده اولیه داشته باشید می‌توانید در زمان استعلام بیمه عمر مبلغ سپرده اولیه‌تان را هم در این قسمت وارد کنید.

 

انتخاب پوشش‌های بیمه عمر پاسارگاد

در زمان استعلام بیمه عمر پاسارگاد شما می‌توانید پوشش‌هایی را که مد نظرتان است را انتخاب کرده و میزان پوشش‌های بیمه عمرتان را هم مشاهده کنید.بر اساس شرایط بیمه عمر پاسارگاد پوشش بیماری، پوشش فوت حادثی، پوشش ازکارافتادگی و معافیت، پوشش نقص عضو و هزینه‌های پزشکی و پوشش آتش سوزی منزل مسکونی از جمله پوشش‌ها و مزایای بیمه عمر پاسارگاد است.

مشاهده سوابق و اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد

برای دسترسی به این اطلاعات ، شما می‌توانید با وارد کردن شماره بیمه نامه ای که در سند بیمه عمر پاسارگاد‌تان وجود دارد ، کد ملی در سامانه بیمه پاسارگاد، تمامی سوابق بیمه عمر خود به همراه اطلاعات بیمه نامه را مشاهده کنید. هم چنین با دانلود نرم افزار استعلام بیمه عمر پاسارگاد می توانید به مشاهده سوابق و اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد از جمله اطلاعات پرداخت هر قسط از بیمه عمر تا 30 روز از زمان پرداخت قابل مشاهده است.

استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد و جدول محاسبه بیمه عمر پاسارگاد از طریق آنلاین برای همه افراد در دسترس می‌باشد ولی شاید در این میان کمک گرفتن از یک کارشناس بیمه عمر گزینه مهم‌تری باشد، برای این موضوع می‌توانید به سامانه بیمه تایم مراجعه کرده و درخواست مشاوره خود را ارسال نمایید. یا از طریق تلفنی مشاوره بیمه عمر خود را دریافت کنید و از معایب و مزایای بیمه عمر پاسارگاد آگاه شوید و یک خرید آگاهانه بیمه انجام دهید. با استفاده از جدول بیمه عمر شرکت‌های متفاوت بیمه را می‌توانید با هم مقایسه کنید. در جدول بیمه عمر هم پوشش‌های بیمه‌ای و هم میزان سرمایه‌گذاری بیمه عمر قابل مقایسه هستند. البته باید این نکته را مد نظر داشته باشیم که انجام مقایسه در شرایط یکسان باید انجام شود. در بعضی از موارد در زمان استعلام برخی از کارشناسان برای بهتر نشان دادن برخی از شرکت‌های بیمه مقایسه یکسانی را انجام نمی‌دهند. در سامانه بیمه تایم با توجه به ماهیت کارگزاری این سامانه امکان ارائه مشاوره و مقایسه بی طرف شرکت‌های بیمه وجود دارد. شما می توانید با گرفتن چند مورد از اطلاعات مورد نظر جدول بیمه عمرتان را دریافت کنید.

 

خرید بیمه عمر پاسارگاد

اگر بعد از استعلام بیمه عمر و انجام مقایسه بین شرکت‌های مختلف بیمه‌ای از طریق کارشناسان بیمه عمر بیمه تایم، انتخاب شما بیمه عمر پاسارگاد باشد می‌توانید با مشاوران بیمه تایم خرید بیمه عمر پاسارگاد خودتان را انجام دهید.

شرایط سنی در شرکت های مختلف متفاوت بوده و سقف سنی در بیمه عمر شرکت های مختلف با فرق می کند. برای خرید بیمه عمر از هر شرکت بیمه ای می توانید از مشاوره سامانه بیمه تایم استفاده نمایید.

انتخاب بیمه عمر بستگی به شرایط بیمه گذار و هدف وی از خرید بیمه عمر دارد، در زمان خرید بیمه عمر با توجه به شرایط بیمه عمر و کمک مشاوران بیمه تایم بهترین بیمه عمر را انتخاب نمایید.

بیمه عمر دارای طرح های مختلفی می باشد از جمله بیمه عمر گروهی، بیمه عمر مشترک، بیمه عمر خانواده، بیمه عمر و بازنشستگی و …. همه از انواع بیمه نامه های عمر می باشند که شرکت های مختلف بیمه ارائه می کنند.

[/tab][/tabgroup] [/col]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *