بیمه تایم

بهترین بیمه تکمیلی کدام است؟

بهترین بیمه درمان تکمیلی
۴.۴
(۳۳)

انتخاب بهترین بیمه تکمیلی در بین طرح‌های مختلفی که توسط شرکت‌های بیمه ارائه می‌شود، شاید کار سختی به نظر برسد. اما این که بهترین بیمه تکمیلی رو چه شرکتی با چه شرایط و پوششی و با چه قیمتی ارائه می‌کند، موضوع مورد بررسی ما در این مقاله می‌باشد.

کمک به انتخاب و خرید بیمه تکمیلی به صورت انفرادی، خانواده و گروهی، مهمترین ماموریت ما است که بتوانیم به دغدغه بیمه گذاران مان در خرید بهترین بیمه بپردازیم. این که بالاترین پوشش رو کدوم شرکت دارد؟ ارزونترین بیمه تکمیلی رو کدوم شرکت دارد به همراه پاسخ سایر سوالات شما در ادامه به صورت کامل آورده شده است.


انواع بیمه تکمیلی

بیمه تکمیلی در سه دسته با شرایط و پوشش‌های مختلف ارائه می‌شود که هر فردی با توجه به شرایطی که دارد می‌تواند هر کدام از انواع بیمه نامه را خریداری نماید

بیمه‌نامه تکمیلی انفرادی

افرادی که بیمه پایه (مثل تامین اجتماعی و خدمات درمانی) ندارند و شغلشان آزاد است و نمی‌توانند بیمه تکمیلی گروهی داشته باشند می‌توانند بیمه تکمیلی انفرادی تهیه نمایند.

بیمه نامه تکمیلی خانواده

همه خانواده‌ها می‌توانند برای برخورداری از پوشش‌های بیمه تکمیلی، این بیمه نامه را انتخاب و خریداری نمایند.

بیمه نامه تکمیلی گروهی

این بیمه تکمیلی به صورت گروهی ارائه می‌شود. محدودیت‌هایی از لحاظ تعداد نفرات در زمان خرید این بیمه نامه در برخی از شرکت‌های بیمه وجود دارد. امکان خرید بیمه تکمیلی گروهی زیر ۵۰ نفر نیز برای شرکت‌ها با تعداد محدود نیز از طریق بیمه تایم وجود دارد.

لیست بیمه‌های تکمیلی

بیمه تکمیلی به صورت انفرادی و گروهی و خانواده توسط شرکت‌های مختلف بیمه ارائه می‌شود که شرایط شرکت‌های بیمه در ارائه بیمه‌های تکمیلی انفرادی و گروهی و خانواده با هم متفاوت می‌باشد.

شرکت‌های ارائه دهنده بیمه‌های تکمیلی گروهی

بیمه درمان تکمیلی گروهی با توجه به تعداد نفرات و تعهدات مورد درخواست هر شرکت و سازمان توسط شرکت‌های بیمه ارائه می‌شود. شرکت‌هایی که بیمه  نامه درمان تکمیلی را به صورت گروهی ارائه می‌کنند به ترتیب زیر می‌باشند:

 1. بیمه تکمیلی گروهی ایران
 2. بیمه تکمیلی گروهی دانا
 3.  بیمه تکمیلی گروهی البرز
 4. بیمه تکمیلی گروهی آسیا
 5.  بیمه تکمیلی گروهی آسماری
 6.  بیمه تکمیلی گروهی تعاون
 7.  بیمه تکمیلی گروهی سامان
 8. بیمه تکمیلی  گروهی ملت
 9. بیمه تکمیلی گروهی دی
 10. بیمه تکمیلی گروهی پارسیان

 

 

 

شرکت‌های ارائه دهنده بیمه درمان انفرادی

بیمه درمان تکمیلی انفرادی توسط برخی از شرکت‌های بیمه ارائه می‌شود و دارای طرح‌ها و پوشش‌های مختلف می‌باشد که با توجه سن فرد بیمه شده و طرح مورد درخواست وی محاسبه می‌شود:

۱- بیمه تکمیلی انفرادی سامان

۲- بیمه تکمیلی انفرادی دی

۲- بیمه تکمیلی انفرادی SOS

۳- بیمه تکمیلی انفرادی تعاون

شرکت‌های ارائه دهنده بیمه‌های تکمیلی خانواده

در کنار بیمه‌های تکمیلی انفرادی، بیمه‌های تکمیلی خانواده توسط برخی شرکت‌های بیمه ارائه می‌شود:

۱- بیمه تکمیلی خانواده کارآفرین

۲- بیمه تکمیلی خانواده دی

۲-بیمه تکمیلی خانواده آسماری

۳-بیمه تکمیلی خانواده سامان

 


۷ معیار مهم در انتخاب بهترین بیمه تکمیلی

با توجه به چند گزینه زیر می‌توانید در انتخاب بهترین بیمه تکمیلی تصمیمات درستی را داشته باشید:

 1. بررسی طرح‌های مختلف بیمه تکمیلی در شرکت‌های مختلف بیمه
 2. تعداد پوشش‌های تحت پوشش در بیمه نامه
 3. سقف تعهدات بیمه‌نامه
 4. دوره انتظار بیمه‌نامه
 5. فرانشیز بیمه‌نامه
 6. تعداد مراکز درمانی طرف قرارداد و در دسترس بودن آن در مناطق مختلف
 7. حق بیمه پرداختی و قیمت بیمه نامه

بهترین بیمه تکمیلی از لحاظ دوره انتظار

بهترین بیمه تکمیلی از نظر مردم

شاید بهترین بیمه تکمیلی از نظر مردم شرکت‌هایی هستند که قیمت بیمه تکمیلی ارزانی دارند و پوشش‌های کامل بیمه ای را از نظر پرداخت خسارت انجام می‌دهند. سرعت شرکت در پرداخت خسارت، میزان جبران خسارت، آنلاین بودن ارائه خدمات، دردسترس بودن مراکز درمانی طرف قرارداد و .. برخی از معیارهای خرید بیمه تکمیلی هستند.

مخصوصا داشتن پوشش ویزیت دارو و پوشش دندانپزشکی و پوشش‌های پاراکلینیکی از جمله محبوب ترین خدمات بیمه تکمیلی برای بیشتر بیمه گذاران می‌باشد. حتی داشتن پوشش زایمان برای بیشتر افرادی که می‌خواهند اقدام به بارداری کنند نیز می تواند از معیارهای خرید بیمه تکمیلی باشد.

بهترین بیمه تکمیلی از نظر تعداد مراکز درمانی طرف قرارداد

در دسترس بودن مراکز درمان طرف قرارداد بیمه نامه‌های تکمیلی می‌تواند یکی از معیارهای مهم در انتخاب بیمه نامه‌های تکمیلی باشد. بیمه نامه‌ای که تعداد مراکز طرف قرارداد بیشتر و در دسترس تر داشته باشد همواره گزینه بهتری در انتخاب بیمه نامه تکمیلی باشد. مراکز طرف قرارداد هر شرکت را می‌توانید قبل از مراجعه به مراکز از طریق سایت و یا از پشتیبانی بیمه‌های تکمیلی کمک بگیرید.

البته در بین مراکز درمانی، بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها و آزمایشگاه‌ها و …. مراکزی هستند که به صورت آنلاین و فقط با کد ملی بیمه شده امکان استفاده از پوشش بیمه تکمیلی را ارائه می‌دهند که این نیز گزینه مناسبی در انتخاب بیمه‌های تکمیلی باشد.

البته در صورت مراجعه به مراکز درمانی غیر طرف قرارداد با بیمه نامه‌های تکمیلی، بیمه شده باید هزینه‌‌های لازم را پرداخت کرده و سپس به منظور دریافت هزینه، با ارائه مدارک و پرونده‌‌های پزشکی خود به مراکز پرداخت خسارت بیمه درمان تکمیلی شرکت بیمه خود مراجعه نمایید.

بهترین بیمه تکمیلی از نظر دوره انتظار

از مهمترین نکات در خریداری بیمه نامه‌های تکمیلی، دوره انتظار این بیمه نامه است. لزوم وجود دوره انتظار به خاطر اطمینان از صحت سلامت فرد بیمه شده می‌باشد که برای این منظور فرد بیمه شده می‌تواند برخی از پوشش‌ها از قبیل بستری و جراحی در بیمه نامه‌های تکمیلی مختلف بعد از مدت زمان مشخص شده استفاده نمایند.

دوره انتظار برای پوشش عمل جراحی و بستری در بیمه تکمیلی حداکثر تا ۳ ماه می‌باشد که البته ممکن است در برخی از قراردادهای بیمه تکمیلی گروهی برای جراحی و بستری دوره انتظاری در نظر گرفته نشود.

 • دوره انتظار بیمه تکمیلی انفرادی سامان و بیمه تکمیلی دی برای خدمات بستری و جراحی ۳ ماه و دوره انتظار برای زایمان ۹ ماه می‌باشد.
 • دوره انتظار بیمه تکمیلی انفرادی تعاون برای پوشش های پاراکلینیکی ۳ ماه و برای زایمان ۹ ماه می‌باشد.

حتما بخوانید: بهترین بیمه تکمیلی زایمان کدام است؟


بهترین بیمه تکمیلی از لحاظ قیمت

برخی از افراد تنها گزینه مورد نظرشان در خرید بیمه تکمیلی فقط قیمت بیمه نامه هست که ارزانترین بیمه تکمیلی انفرادی، خانواده و گروهی را بخرند. اما این مورد را فراموش نکنید که ارزانترین بیمه، کامل‌ترین بیمه از لحاظ پوشش دهی نبوده و در بیمه نامه‌های تکمیلی اگر شما حق بیمه کمتری پرداخت کنید بالتبع سقف پوشش کمتری هم خواهید داشت.

در هر طرح بیمه‌ای سقف پوشش‌های مختلف با حق بیمه‌های متفاوتی ارائه می‌شود، از این رو با تهیه طرح‌های بیمه‌ای با پوشش کامل می‌توانید بیمه نامه‌ای تهیه نمایید که در زمان خسارت در کنار شما باشد.

بهترین بیمه تکمیلی برای مشاغل آزاد

اگر شغل آزاد دارید و بیمه درمانی پایه ای هم ندارید می‌توانید هر ۳ بیمه تکمیلی انفرادی (بیمه تکمیلی انفرادی سامان، بیمه تکمیلی تعاون، بیمه تکمیلی انفرادی SOS)  را بدون نیاز به داشتن دفترچه درمانی خریداری نمایید و از همه پوشش های بیمه های تکمیلی استفاده نمایید. می‌توانید پوشش‌ها و حق بیمه‌های تکمیلی را به صورت جداگانه بررسی کرده و در صورت نیاز از مشاوره کارشناسان بیمه تایم کمک بگیرید.

امکان مشاوره تلفنی از طریق شماره ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ برای همه بیمه‌های تکمیلی وجود دارد.

بهترین بیمه تکمیلی از لحاظ پوشش


بهترین بیمه تکمیلی به لحاظ پوشش‌ها

و اما مهمترین گزینه در خرید بیمه‌نامه‌های تکمیلی، انتخاب بهترین بیمه تکمیلی می‌باشد که شما بتوانید با توجه به حق بیمه پرداختی پوشش‌های کاملی را خریداری کنید. از این رو قبل از خرید بیمه نامه تکمیلی می‌توانید تعهدات مختلف طرح‌های بیمه نامه‌های تکمیلی و میزان حق بیمه هر کدام را در بیمه تایم بررسی کرده و بیمه نامه مورد نظرتان را تهیه نمایید.

بهترین بیمه تکمیلی برای ویزیت و دارو

داروها با توجه به تعرفه نظام پزشکی در سه دسته داروهای عمومی، آزاد و تخصصی تقسیم می‌شوند. هر ۳ دسته دارو در بیمه های تکمیلی تحت پوشش هستند. بهترین بیمه های تکمیلی برا پوشش دارو برای بیمه سامان طرح افرا و SOS و طرح ۵ ستاره دوبل بیمه دی می‌باشد. البته SOS فقط پوش داروهای خاص را ارائه می‌کند. پوشش دارو به صورت ویزیت و دارو ارائه می‌شود.

بهترین بیمه تکمیلی برای آزمایشگاه

خدمات آزمایشگاهی از جمله خدمات پرطرفدار در انواع بیمه تکمیلی می‌باشد. سقف تعهدات پوشش خدمات آزمایشگاهی در شرکت‌های مختلف در طرح‌های مختلف بیمه ای می‌باشد. میزان پوشش خدمات آزمایشگاهی سال ۱۴۰۲ به ترتیب زیر می‌باشد:

 • پوشش خدمات آزمایشگاهی بیمه تکمیلی سامان طرح افرا: تا سقف ۸ میلیون تومان
 • پوشش خدمات آزمایشگاهی بیمه تکمیلی تعاون : تا سقف۲.۵ میلیون تومان
 • پوشش خدمات آزمایشگاهی بیمه تکمیلی کارآفرین: تا سقف ۵ میلیون تومان

با ۳ شرکت برتر بیمه دندانپزشکی آشنا شوید


بهترین بیمه تکمیلی برای دندانپزشکی

در بیمه‌های تکمیلی انفرادی طرح‌های مختلفی برای پوشش دندان پزشکی ارائه می‌شود که سقف پوشش‌های مختلفی را دارند. سقف پوشش دندانپزشکی هر ساله تغییر می‌نماید. پوشش دندانپزشکی در شرکت‌های مختلف برای سال ۱۴۰۲ به ترتیب زیر می‌باشد:

 • پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی انفرادی سامان : تا سقف ۳ میلیون تومان می‌باشد.
 • پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی کارآفرین: تا سقف ۳ میلیون تومان می‌باشد.
 • پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی انفرادی دی: تا سقف ۲ میلیون تومان می‌باشد.
 • پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی تعاون :تا سقف ۱.۵ میلیون تومان می‌باشد.

بهترین بیمه تکمیلی برای زایمان

پوشش زایمان نیز در طرح‌های بیمه تکمیلی انفرادی که ارائه می‌شود سقف پوشش‌های مختلفی را دارد، میزان سقف پوشش‌های زایمان در انواع بیمه‌های تکمیلی در سال ۱۴۰۲ به ترتیب زیر می‌باشد:

 • پوشش زایمان بیمه تکمیلی SOS: تا سقف ۱۵ میلیون تومان
 • پوشش زایمان بیمه تکمیلی دی: تا سقف ۱۰ میلیون تومان
 • پوشش زایمان بیمه تکمیلی انفرادی تعاون: تا سقف ۱۰ میلیون تومان
 • پوشش زایمان بیمه تکمیلی انفرادی سامان: تا سقف ۱۰ میلیون تومان می‌باشد.
 • پوشش زایمان بیمه تکمیلی کارآفرین: تا سقف ۱۰ میلیون تومان می‌باشد.

بهترین بیمه تکمیلی برای عمل جراحی

اگر پوشش جراحی و بستری گزینه مهم شما برای انتخاب بیمه تکمیلی می‌باشد، باید گفت شرکت‌های بیمه پوشش‌های مختلفی را برای عمل جراحی و بستری ارائه می‌نمایند که میزان سقف پوشش های بیمه تکمیلی شرکت‌های مختلف در سال ۱۴۰۲ به ترتیب زیر می‌باشد:

 • پوشش بستری بیمه تکمیلی SOS : تا سفف ۳۰۰ میلیون تومان
 • پوشش بستری بیمه تکمیلی دی : تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان
 • پوشش بستری بیمه تکمیلی کارافرین : تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان
 • پوشش بستری و جراحی عمومی بیمه تکمیلی انفرادی سامان: ۲۴۰ میلیون تومان
 • پوشش بستری عمومی بیمه تکمیلی انفرادی تعاون: ۲۰۰ میلیون تومان

بهترین بیمه تکمیلی برای نازایی در بیمه تکمیلی انفرادی

هزینه‌های مربوط به درمان نازایی نیز با استفاده از بیمه‌های تکمیلی قابل جبران می‌باشد. برای پوشش نازایی تنها دو شرکت بیمه در بیمه تکمیلی انفرادی این پوشش ارائه می‌نمایند. سقف تعهدات پوشش نازایی در شرکت بیمه سامان و بیمه تعاون در سال ۱۴۰۲ برای این پوشش به ترتیب زیر می‌باشد:

 • پوشش نازایی بیمه تکمیلی انفرادی دی برای نازایی : تا سقف ۱۰ میلیون تومان
 • پوشش نازایی بیمه تکمیلی انفرادی تعاون برای نازایی : تا سقف۱۰ میلیون تومان
 • پوشش نازایی بیمه تکمیلی انفرادی سامان برای نازایی: تا سقف ۸ میلیون تومان
 • پوشش نازایی بیمه تکمیلی کارآفرین برای نازایی: تا سقف ۴ میلیون تومان

بیمه تکمیلی فوری برای زایمان در بیمه تکمیلی انفرادی

اگر باردار هستید می‌خواهید بیمه تکمیلی خریداری کنید، باید بدانید که شرکت‌های بیمه پوشش زایمان را برای فرد باردار ارائه نمی‌کنند. باید قبل از اقدام به بارداری بیمه تکمیلی خریداری می‌کردید تا در زمان بارداری از همه پوشش‌های این بیمه نامه در کنار پوشش زایمان استفاده نمایید. البته اگر بیمه تکمیلی گروهی دارید موضع دوره انتظار برای شما در نظر گرفته نمی‌شود.

بهترین بیمه تکمیلی برای سرطان

دارندگان بیمه تکمیلی انفرادی می‌توانند در طول مدت داشتن بیمه تکمیلی اگر نیاز به استفاده از پوشش درمان سرطان برای شیمی درمانی و جراحی سرطان داشته باشند از این پوشش استفاده نمایند. پوشش شرکت‌های بیمه برای این موضوع به ترتیب زیر می‌باشد:

 • پوشش جراحی و بستری تخصصی سرطان بیمه تکمیلی انفرادی تعاون تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان
 • پوشش شیمی درمانی در بیمه تکمیلی SOS: تا سقف ۷۰ میلیون تومان
 • پوشش هزینه شیمی درمانی بیمه تکمیلی انفرادی سامان : تا سقف ۳۷ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان
 • پوشش جراحی و بستری تخصصی بیمه تکمیلی انفرادی سامان: تا سقف ۷۵ میلیون تومان

بهترین بیمه تکمیلی برای غربالگری

اگر می خواهید از پوشش غربالگری در بیمه تکمیلی استفاده کنید باید بدانید که پوشش غربالگری توسط برخی از شرکت های بیمه ارائه می‌شود. سقف پوشش غربالگری به شرح ذیل می‌باشد:

 • پوشش غربالگری بیمه تکمیلی سامان طرح افرا: تا سقف ۳ میلیون تومان
 • پوشش غربالگری بیمه تکمیلی کارآفرین: تا سقف ۳ میلیون تومان

بهترین بیمه تکمیلی انفرادی فوری رو چطور انتخاب کنیم؟

اگر می‌خواهید بیمه تکمیلی خریداری کنید که دوره انتظار نداشته باشد و بلافاصله از پوشش‌های بیمه نامه تان استفاده کنید، باید بگم که چنین بیمه نامه‌ای توسط شرکت های بیمه ارائه نمی‌شود و برخی از پوشش‌ها از جمله جراحی و بستری و البته دربرخی شرکت ‌های بیمه پوشش‌های پاراکلینیکی در نیز دوره انتظار دارند و نمی‌توانید بدون دوره انتظار این بیمه نامه را تهیه کنید.

دوره انتظار همه بیمه‌های تکمیلی انفرادی در شرایط خصوصی همه شرکت‌ها آورده شده که می‌توانید در زمان خرید این موضوع را با کارشناس بیمه تکمیلی بررسی کنید. دوره انتظار بیمه های گروهی نیز با توجه به شرایطی که دارند مشخص می‌شود.

بهترین بیمه تکمیلی برای عمل چشم

اگر می‌خواهید برای عمل چشمتان از بیمه تکمیلی استفاده نمایید باید پوشش‌های لیزیک در بیمه های تکمیلی را بررسی کرده و بیمه نامه تان را انتخاب نمایید.

بهترین بیمه تکمیلی برای بازنشستگان

بیمه تکمیلی که بیشتر بازنشستگان تامین اجتماعی و کشوری از آن استفاده می‌کنند، بیمه آتیه سازان حافظ می‌باشد.

بهترین بیمه تکمیلی تامین اجتماعی

اگر بیمه پایه تان، بیمه تامین اجتماعی می‌باشد و می‌خواهید بیمه تکمیلی  تامین اجتماعی داشته باشید می‌توانید انواع بیمه تکمیلی را انتخاب و خریداری نمایید. بیمه تکمیلی خاصی برای تامین اجتماعی وجود ندارد. دارندگان بیمه تامین اجتماعی و بیمه سلامت و …  می‌توانند از انواع طرح‌های بیمه‌های تکمیلی انفرادی و گروهی استفاده نمایند.

SOS بهترین بیمه تکمیلی هستش؟

یکی از شرکت‌های مطرح در ارائه خدمات بیمه تکمیلی شرکت کمک رسان ایران SOS می‌باشد. چراکه هر ساله طرح‌های مختلف بیمه ای را در کنار پوشش های بیمه ای قابل توجه به بیمه گذاران خود ارائه می کند. شرکت کمک رسان ایران  SOS خدمات درمانی را برای برخی هزینه‌های درمانی خارج از کشور نیز ارائه میکند و در داخل ایران یکی از انواع بیمه های درمانی هست که بالاترین سقف پوشش را در بین شرکت‌های بیمه دارد . از این رو می‌توان گفت SOS یکی از بهترین بیمه های تکمیلی در چند سال گذشته می‌باشد.

بهترین دفترچه بیمه درمانی

دفترچه بیمه درمانی که توسط سازمان های مختلف ارائه می‌شود، به صورت تامین کننده پوشش‌های اولیه برای هزینه های درمانی می‌باشد. دفترچه بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی و سلامت همه از جمله بیمه های درمانی پایه می‌باشد. البته شاید بیمه تامین اجتماعی در برخی موارد خدمات بهترین نسبت به دو بیمه دیگر داشته باشد.


 بیمه تکمیلی انفرادی فوری را چطور خریداری کنیم؟

توجه‌تان را به این نکته جلب می‌نمایم که فرآیند ثبت نام بیمه تکمیلی مربوط به قبل از بیماری و یا بارداری می‌باشد و تمامی بیمه نامه‌های تکمیلی برای افرادی ارائه می‌شود که از لحاظ جسمی و روحی در سلامت کامل باشند. از این رو تهیه بیمه تکمیلی بدون دوره انتظار و یا بیمه تکمیلی فوری که بتوان از پوشش‌های بستری و جراحی و زایمان آن استفاده کرده امکان پذیر نمی‌باشد.

خرید بهترین بیمه درمان تکمیلی انفرادی

با توجه به شرایطی که برخی شرکت‌های بیمه در بیمه‌های تکمیلی انفرادی دارند می‌توان چند گزینه مهم در خرید بیمه تکمیلی انفرادی را مد نظر داشته باشید. بیمه تکمیلی انفرادی که نیاز به داشتن بیمه پایه نداشته باشد و دوره انتظار کوتاهی برای استفاده از پوشش‌ها داشته باشد و همچنین سقف پوشش‌های بیمه تکمیلی و قیمت بیمه تکمیلی انفرادی که خریداری می‌کنید می‌تواند شما را در خرید بهترین بیمه تکمیلی انفرادی یاری نماید.  برای انتخاب بهترین بیمه تکمیلی انفرادی می‌توانید پوشش‌های مختلف و قیمت شرکت‌های مختلف را در بیمه تایم با هم مقایسه کرده و بهترین بیمه تکمیلی انفرادی را خریداری نمایید

خرید بهترین بیمه درمان تکمیلی گروهی

در زمان انجام بیمه‌نامه‌های درمان تکمیلی گروهی، شرایط انجام بیمه نامه و تعهدات و پوشش‌های بیمه ای کاملا با بیمه نامه‌های انفرادی متفاوت می‌باشد. برای استعلام نرخ بیمه نامه‌های درمان گروهی هر سازمان تعداد کارکنان به همراه تعداد افراد تحت تکفل، تعداد و میزان تعهدات بیمه‌ای مورد درخواست را به سامانه بیمه تایم اعلام می‌نمایند.

بیمه تایم با توجه به شرایط مورد درخواست بیمه گذاران کامل‌ترین طرح‌های بیمه‌ای را با بهترین نرخ و شرایط از شرکت‌های بیمه‌ای دریافت کرده و به شما اعلام می‌نماید. البته به این نکته توجه داشته باشید که طرح ارائه شده به گروه ۵۰ نفره با طرح ارائه شده به گروه چند هزار نفره کاملا متفاوت می‌باشد.


مطلب بیشتر: بیمه تکمیلی گروهی زیر ۵۰ نفر


خرید آنلاین بهترین بیمه تکمیلی خانواده

اگر می خواهید بیمه تکمیلی را به صورت خانوادگی تهیه کنید، شرکت بیمه کارآفرین، بیمه SOS و بیمه سامان از جمله شرکت‌های برتر در ارائه خدمات بیمه تکمیلی می‌باشند. برای استعلام بیمه تکمیلی خانواده می‌توانید در بیمه تایم تعداد نفرات را به همراه سن شان وارد کنید و طرح‌های مورد نظرتان را خریداری نمایید.

خرید آنلاین بیمه درمان تکمیلی

برای استعلام بیمه تکملی و  خرید بیمه درمان تکمیلی انفرادی یا بیمه درمان تکمیلی گروهی می‌توانید فرم بیمه درمان تکمیلی را در سایت بیمه تایم تکمیل کرده و با تکمیل فرم پرسشنامه درمان این بیمه نامه را خریداری نمایید. برای خرید بیمه تکمیلی گروهی نیز می‌توانید درخواست خرید بیمه نامه تکمیلی را به سامانه بیمه تایم ارسال کنید و طرح بیمه‌ای‌تان را با توجه به تعداد نفرات و تعهدات مورد درخواستتان را خریداری نمایید.

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیاز ۴.۴ / ۵. تعداد رای ۳۳

خیلی متاسفیم که این مطلب رضایت شما رو جلب نکرد!

لطفا با نظر خودتون مارو در ارتقا این مطلب یاری کنید

چه موردی رو میتونیم در این مطلب بهبود بدیم؟

تیم تولید محتوای بیمه تایم

۱۹ comments

 • سلام ووقت بخیر .من زنی هستم با حدودا ۳۴ سال سن و متاهل .دارای معلولیت جسمی (در رفتگی هر دو لگن ) هستم خواستم ببینم با این شرایط میتونم از بیمه تکمیلی انفرادی واسه عمل جراحی لگن استفاده کنم ؟ شرایطش چطور هست .باید چند سال بیمه داشته باشم که بتونم استفاده کنم ؟ممنون میشم اگر شفاف سازی کنید

  • خانم مرادی عزیز متاسفانه بیمه تکمیلی برای افرادی که سابقه بیماری دارند پوششی را ارائه نمی کند.

 • سلام، ۳۲ سالمه و همسرم ۲۹ و سابقه بیماری نداریم
  زیر پوشش تامین اجتماعی هستم و شرکتم منو تحت بیمه تکمیلی قرار نداده
  دنبال بیمه تکمیلی میگردم که بالاترین سقف هزینه برای خدمات پاراکلینیکی ، دندان پزشکی و با اولویت پایین تر خدمات زایمان را ارئه دهد.

  • طرح های بیمه نامه های تکمیلی انفرادی در بلاگ بیمه تایم قابل بررسی می باشد. می توانید از بین بیمه نامه های تکمیلی انفرادی سامان و بیمه تکمیلی انفرادی تعاون و بیمه کمک رسان ایران sos طرح مورد نظرتان را انتخاب و برای خرید در سامانه بیمه تایم ثبت نام نمایید.

 • سلام خسته نباشید
  ما قبلا بیمه تکمیلی گروهی دانا بودیم و به هر مرکز درمانی مراجعه میکردیم بدون پرداخت وجه ویزیت میشدیم و امسال ارگانمون بیمه تکمیلی آسماری رو قرارداد بسته.میخواستم بدونم با بیمه تکمیلی آسماری هم این امکان وجود داره که بدون پرداخت وجه نقد به مراکز درمانی مراجعه کنیم؟

  • جناب علی ، در همه بیمه های تکمیلی اگر شما به مراکز درمانی طرف قرارداد مراجعه کنید می توانید از خدمات بیمه تکمیلی تان استفاده کنید. مراکز طرف قرارداد بیمه آسماری را می توانید در سایت مشاهده نمایید.

  • بیمه تکمیلی بر اساس لیست تامین اجتماعی و ارائه کد کارگاهی برای تعداد حداقل ۵۰ نفر قابل انجام می باشد.

 • سلام‌وقتتون بخیر من‌و‌همسرم بیمه درمانیمون سلامت روستایی هست میخواستم بپرسم بیمه روستایی به عنوان بیمه پایه پذیرفته میشه ؟
  و اینکه تو جدول نوشتین سقف پوشش یعنی هزینه ها رو تا سقف مبلغ مورد نظر بیمه پرداخت میکنه ؟؟

 • سلام
  hc بین بیمه دانا و sos کدوم گزینه بهتری هست؟
  خودم ۲۵ سالمه و مادرم ۵۸
  میخوام از طریق شرکتی که کار میکنم اسم هر دوتامونو بدم ولی نمیدونم کدومو انتخاب کنم

  • خانم مینای عزیز بیمه حافظ بیمه تکمیلی انفرادی ندارد. برای خرید بیمه تکمیلی می تونید مطالب بیمه تکمیلی رو در سامانه بیمه تایم مطالعه نمایید.