بیمه تایم
بیمه بازنشستگی کاریزما

بیمه بازنشستگی کاریزما ، مشاوره و خرید آنلاین

۵
(۲)

شرکت بیمه زندگی کاریزما، یکی از شرکت‌های تخصصی در زمینه بیمه های زندگی می‌باشد، یکی از طرح‌های پرطرفدار بیمه های کاریزما، بیمه بازنشستگی کاریزما می‌باشد، شرکت بیمه کاریزما با توجه به برنامه ریزی مالی همه افراد در همه مراحل زندگی بیمه های مستمری و بازنشستگی را ارائه کرده است. همه افراد می‌توانند با کنار گذاشتن بخشی از درآمد خود برای خرید بیمه نامه برای دوران بازنشستگی برنامه ریزی نمایند.

انواع طرح‌های بازنشستگی و مستمری کاریزما

بیمه بازنشستگی کاریزما با مدت معین ( قطعی و آنی )

در این بیمه نامه افراد می توانند بلافاصله پس از پرداخت حق بیمه بصورت یکجا، برای مدت زمان معین  از ۳۰ ام ماه بعد می توانند مستمری دریافت نمایند. این مستمری قطعی است و در صورت فوت بیمه شده در طول مدت بیمه نامه، مانده اندوخته به ذینفعان پرداخت می شود.

بیمه بازنشستگی با مدت قطعی ( قطعی و با فاصله)

در این بیمه نامه شخص می تواند، جهت تشکیل اندوخته مستمری، مبالغی را به صورت یکجا یا روش های پرداخت دلخواه در فاصله زمانی مد نظر شما پرداخت نماید. به این ترتیب در این فاصله زمانی، با سرمایه گذاری مبالغ پرداختی و احتساب سود به آن، سرمایه ای جهت پرداخت مقرری تشکیل می گردد. پرداخت مقرری پس از طی شدن مدت معین و تشکیل سرمایه مد نطر، آغاز خواهد شد و پس از فوت بیمه شده در طول مدت بیمه نامه نیز مانده مستمری به بازماندگان پرداخت می گردد.

بیمه بازنشستگی کاریزما به مدت معین ( به شرط حیات-آنی)

در این بیمه نامه شما می توانید بلافاصله پس از پرداخت حق بیمه بصورت یکجا برای مدت زمان معین، از شرکت بیمه زندگی کاریزما مستمری دریافت نمایید. در این بیمه نامه پرداخت مستمری با فوت بیمه شده متوقف می شود. در این طرح می توان دوره تضمین نیز تعیین نمود. با انتخاب این گزینه در دوره تضمین در صورت فوت بیمه شده ، پرداخت مستمری متوقف نشده و مانده اندوخته به بازماندگان پرداخت می شود.

بیمه بازنشستگی کاریزما به مدت معین ( به شرط حیات – با فاصله )

در این بیمه نامه بیمه گذار می تواند، جهت تشکیل اندوخته مستمری، مبالغی را به صورت یکجا یا روش های پرداخت دلخواه در فاصله زمانی، با سرمایه گذاری مبالغ پرداختی و احتساب سود به آن، اندوخته ای جهت پرداخت مستمری تشکیل می گردد. در صورت فوت بیمه شده در طی زمان پرداخت مستمری، تدامم پرداخت متوقف می گردد. در این طرح می توان دوره تضمین نیز تعیین نمود.

بیمه بازنشستگی مادام العمر کاریما با دوره تضمین

در مستمری مادام العمر، شرکت بیمه زندگی کاریزما متعهد می شود پس از پرداخت حق بیمه بصورت یکجا یا با فاصله، پرداخت مستمری آغاز شود و تا زمان فوت بیمه شده ادامه خواهد داشت. پس از فوت بیمه شده، در دوره تضمین، مانده اند.خته به ذینفعان پرداخت می شود. پس از دوره تضمین ، در صورت فوت بیمه شده پرداخت مستمری پایان خواهد یافت.

بیمه بازنشستگی مادام العمر کاریزما بدون دوره تضمین

در مستمری های مادام العمر، پس از پرداخت حق بیمه به صورت یکجا یا با فاصله، پرداخت مستمری آغاز می شود و تا زمان فوت وی ادامه خواهد داشت. پس از فوت بیمه شده شرکت تعهدی در قبال پرداخت مانده اندوخته به ذینفعان ندارد و پرداخت مستمری پایان خواهد یافت.

انواع واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی تکمیلی

صندوق سرمایه گذاری بازنشستگی تکمیلی دارای دو نوع واحد سرمایه‌گذاری ممتاز و عادی است. واحد ممتاز متعلق به موسسین است و واحدهای اصلی صندوق همان واحدهای عادی هستند که خود به سه دسته تقسیم می‌شود:

  1. واحد عادی نوع اول: این واحدها به نام کارفرما صادر می‌شوند که می‌تواند معادل یا نسبتی از مبلغ صدور واحد عادی نوع دوم باشد.
  2. واحد عادی نوع دوم: این واحدها به نام نیروی انسانی و از سوی کارفرما صادر می‌شود. برداشت از آن نیاز به درخواست ابطال از سوی کارفرما دارد.
  3. واحد عادی نوع سوم: سایر سرمایه‌گذاران می‌توانند مطابق با رویه پذیره نویسی اقدام به خرید این واحدها کنند. این اقدام نیازی به مشارکت کارفرما ندارد و به نام خود سرمایه‌گذار صادر می‌شود.

مزایای بیمه بازنشستگی کاریزما

خرید این بیمه نامه مزایای زیر را برای فرد بیمه شده به همراه دارد:

-سرمایه گذاری امن برای آینده و پوشش ریسک برای زمان دوران کهنسالی می باشد.

-تنوع طرح های مستمری و امکان انتختاب هر یک از طرح های فوق با توجه به شرایط هر فرد

-امکان افزایش سالانه حق بیمه به انتخاب بیمه گذار

-بازخرید بیمه نامه در هر زمان

-امکان دریافت وام بدون ضامن و تشریفات

-امکان دسترسی به اندوخته بیمه نامه در صورت نیاز

-امکان استفاده از معافیت مالیاتی برای سرمایه بیمه نامه

-امکان پرداخت مستمری به ذینفعان بیمه نامه با توجه به طرح انتخابی فرد بیمه شده

پوشش‌های بیمه بازنشستگی کاریزما

  • پرداخت سرمایه فوت به هرعلت برابر ۵۰٪ ارزش روز سرمایه‌گذاری این پوشش دارای دوره انتظار ۳ ماه می‌باشد.
  • پرداختی سرمایه فوت درصورت فوت در اثر حادثه معادل ارزش روز سرمایه‌‌گذاری + پرداختی بند ۱ (جمعا معادل ۱۵۰% ارزش روز سرمایه‌‌گذاری)
  • پرداختی کاریزما در صورت نقص عضو تا سقف ارزش روز سرمایه‌گذاری
  • ارائه پوشش درصورت از کارافتادگی کامل و دائم معادل ارزش روز سرمایه‌‌گذاری + مستمری ماهانه معادل ۱.۵٪ ارزش روز سرمایه‌گذاری تا ۱۰ سال
  • ارائه پوشش درصورت امراض خاص (۳۷ نوع بیماری) معادل ۵۰٪ ارزش روز سرمایه‌گذاری (این پوشش دارای دوره انتظار ۳ ماه می‌باشد.)

شرایط خرید بیمه بازنشستگی کاریزما

برای خرید بیمه بازنشستگی کاریزما ، دسته بندی سنی با توجه به دو حالت زیر قابل انجام است:

سن بازنشستگی فرد زیر ۶۰ سال باشد

در این حالت امکان دریافت مستمری برای بازه زمانی مشخص شده حداکثر تا ۴۰ سال و برای مدت معین امکان پذیر می باشد.

 سن بازنشستگی فرد بالای ۶۰ سال باشد

امکان دریافت مستمری برای بازه زمانی مشخص و حداکثر تا ۴۰ سال و برای مدت معین امکان پذیر است و هم چنین به صورت مادام العمر.

بیمه بازنشستگی کاریزما مناسب چه کسانی است؟

همه خانواده ها و تمامی افراد با مشاغل مختلف می‌توانند بیمه بازنشستگی کاریزما تهیه نمایند.

کارمندان، کارکنان شرکت ها و سازمان ها و همه اصناف می توانند جهت تامین ریسک زمان کهنسالی شان می توانند بیمه بازنشستگی کاریزما تهیه نمایند.

استعلام و خرید بیمه بازنشستگی کاریزما

برای خرید بیمه بازنشستگی کاریزما می توانید درخواست خریدتان را در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید و یا از طریق تماس با شماره ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ با کارشناسان بیمه تایم تماس گرفته و با اطلاع از شرایط همه شرکت های بیمه بهترین بیمه عمر را انتخاب و خریداری نمایید.

 

سوالات متداول بیمه بازنشستگی کاریزما

آیا کارمندان شاغل هم می توانند بیمه بازنشستگی کاریزما خریداری نمایند؟

بله همه کارمندان می توانند بدون محدودیت بیمه بازنشستگی کاریزما خریداری نمایند.

آیا کارفرمایان می توانند بیمه بازنشستگی کاریزما برای کارمندانشان خریداری نمایند؟

بله ، همه کارفرمایان می توانند بیمه بازنشستگی کاریزما را برای کارکنانشان خریداری نمایند.

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیاز ۵ / ۵. تعداد رای ۲

خیلی متاسفیم که این مطلب رضایت شما رو جلب نکرد!

لطفا با نظر خودتون مارو در ارتقا این مطلب یاری کنید

چه موردی رو میتونیم در این مطلب بهبود بدیم؟

تیم تولید محتوای بیمه تایم

اضافه کردن نظر