نماد سایت بیمه تایم

بیمه زندگی کاریزما (بیمه عمر کاریزما)

بیمه زندگی کاریزما

یکی از خدمات شرکت کاریزما ارائه خدمات انواع رشته‌های بیمه ای از جمله بیمه های عمر و زندگی می‌باشد که در طرح ها و شرایط مختلف این بیمه نامه‌ها را ارائه می‌نماید . در این مطلب می‌خواهیم نگاه کلی به بیمه زندگی کاریزما  در رشته بیمه عمر داشته باشیم.

کاریزما چیست؟

کاریزما به عنوان نخستین شرکت مدیریت دارایی در ایران و مدیر بزرگترین صندوق با درآمد ثابت در بورس می‌باشد و این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده که بتوانند با استفاده از کارشناسان و دانش مالی و بورسی این مجموعه و با آشنایی با انواع صندوق‌های سرمایه گذاری، انواع صندوق‌های سرمایه گذاری متناسب با سطح ریسک پذیری روش سرمایه گذاری را انتخاب و خریداری نماید.

بیمه زندگی کاریزما

شرکت کاریزما این امکان را برای بیمه گذاران خود فرتهم نموده که بتوانند با توجه به نیازهای خود انواع بیمه زندگی کاریزما را انتخاب و خریداری نمایند. امکان استفاده از پوشش های بیمه ای ، کاریزما به انتخاب خود افراد فراهم شده که می‌توانند با توجه به شرایط فردی خود از این امکانات استفاده نمایند.

انواع بیمه زندگی کاریزما (بیمه عمر کاریزما)


مطلب مرتبط: بهترین بیمه عمر


پوشش‌های بیمه زندگی کاریزما

پوشش‌هایی که شرکت کاریزما برای بیمه‌های زندگی ارائه می کند به ترتیب زیر می‌باشد:

پوشش فوت طبیعی و فوت بر اثر حادثه

اگر فردی بیمه زندگی کاریزما را داشته باشد و فوت نماید سرمایه بیمه نامه با توجه به میزان درج شده در بیمه نامه پس از فوت به صورت مستمری و یا به صورت یکجا به ذینفعان مشخص شده در بیمه نامه پرداخت می‌شود. البته در کنار سرمایه فوت ، اندوخته بیمه نامه نیز به ذینفعان پرداخت می‌شود . البته استثنائاتی برای این بیمه نامه در پوشش ها در نظر گرفته شده است.

استثنائات بیمه زندگی کاریزما

در بیمه عمر کاریزما همانند سایر شرکت های بیمه مواردی خارج از تعهد شرکت بیمه نامه می‌باشد. از جمله:

پوشش بیماری‌های خاص بیمه زندگی کاریزما

بیمه زندگی کاریزما بیماری های خاص از قبیل انواع سرطان، سکته قلبی و مغزی، جراحی عروق قلبی و پیوند اعضای اصلی بدن را تح پوشش قرار می‌دهد. البته برای استفاده از این پوشش سن فرد بیمه شده و سالم بودن فرد  و عدم ابتلا به بیماری خاص از جمله شرایط مهم مد نظر این شرکت می‌باشد.

پوشش هزینه‌های پزشکی ناشی از حادثه بیمه زندگی کاریزما

هزینه های پزشکی در حوادث مختلف می تواند از نظر ریالی هزینه بالایی برای همه داشته باشد. پوشش هزینه های پزشکی جزو پوشش های اضافی و اختیاری این سرمایه گذاری بیمه ای می‌باشد.

خرید آنلاین بیمه عمر کاریزما

برای بیمه گذاران کاریزما این امکان فراهم شده که بتوانند به سادگی و در هر زمان با وارد شدن به کارتابل خود تمامی اقدامات و اطلاعات مورد نیاز بیمه ای خودشان را از جمله استعلام، مشاوره، پیگیری صدور بیمه نامه ، اعلام نرخ بیمه نامه ، ثبت خسارات، مدیریت سرمایه بیمه نامه و غیره را انجام دهند.

 

خروج از نسخه موبایل