نماد سایت بیمه تایم

کدام بیمه عمر فرزندان و کودکان را در سال ۱۴۰۰ بخریم؟

بیمه عمر فرزندان

فرزندان ارزشمندترین دارایی برای هر پدر و مادری هستند و پدر و مادرها از همان زمان تولد به دنبال ساختن آینده‌ای بهتر و مطمئن برای فرزندانشان می باشند. حساب بانکی، سرمایه گذاری تحصیلی و سرمایه گذاری ریالی و  … چند روش معمول برای انجام سرمایه گذاری هستند.

از جدیدترین روش های سرمایه گذاری، انجام سرمایه گذاری با بیمه عمر است که بسیاری از خانواده‌ها از زمان تولد برای فرزندانشان این بیمه نامه را تهیه می‌کنند. بیمه عمر فرزندان توسط شرکت‌های مختلفی با شرایط گوناگون ارائه می‌شود از قبیل بیمه آتیه فرزندان دانا، بیمه آتیه فرزندان سامان، بیمه آتیه فرزندان کوثر، بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد، بیمه آتیه فرزندان نوین، ملت و…. .  در این نوشته به بررسی کلی این بیمه نامه می‌پردازیم تا اطلاعات جامعی درباره این بیمه نامه را به مخاطبان عزیزمان ارائه دهیم.


شرایط عمومی بیمه‌های عمر کودکان چیست؟

در ادامه انواع طرح‌های بیمه عمر فرزندان رو بررسی می‌کنیم:


۱-بیمه عمر خاورمیانه 

شرکت بیمه خاورمیانه اولین شرکت بیمه ای هست که به صورت تخصصی بیمه عمر کار می‌کنه.این شرکت طرح‌های مستمری متنوعی هم داره. از بدو تولد می‌تونید برای فرزندانتون بیمه مستمری بخرید با هر بازه زمانی که مد نظرتون هاست. ۵ سال ، ۱۰ سال و یا بیشتر. فقط به این نکته توجه داشته باشید که هر چه مدت بیمه نامه شما طولانی تر باشه سرمایه گذاری هم ارزنده تر می‌شه. این بیمه نامه پوشش‌های بیمه‌ای هم برای فرزندانتون و حتی برای بیمه گذار به همراه داره.

پوشش های بیمه ای

مزایای بیمه عمر خاورمیانه

۲- بیمه عمر آتیه فرزندان پاسارگاد

یکی از طرح‌های بیمه عمر بیمه پاسارگاد ، بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد است. شرکت بیمه پاسارگاد با توجه به پوشش‌ها و مزایای سرمایه گذاری که دارد می‌تواند یکی از بهترین انواع بیمه اتیه فرزندان باشد. والدین می‌توانند بیمه آتیه فرزندان را با پرداخت مبالغ ماهانه بسیار اندک شروع کرده و در سال‌های بعد درخواست افزایش حق بیمه را نمایند تا سرمایه گذاری ارزشمندی را داشته باشند.

 

پوشش‌ها

 

مزایای بیمه عمر آتیه فرزندان پاسارگاد

۳- بیمه آتیه فرزندان کوثر

یکی از طرح‌های بیمه عمر کوثر بیمه آتیه فرزندان است. والدین می‎توانند با داشتن این بیمه نامه از جنبه پشتوانه مالی و بیمه‌ای این بیمه نامه استفاده نمایند و در امور مختلفی مثل پرداخت هزینه‌های تحصیل فرزندان، پرداخت هزینه تهیه جهیزیه، ازدواج و یا شروع سرمایه گذاری استفاده نمایند.

بیمه آتیه فرزندان کوثر با پرداخت های ماهانه، شش ماهه، سالانه این بیمه نامه را شروع می شود. این بیمه نامه یک سرمایه گذاری بلند مدت بدون ریسک می باشد که هر فردی می‌تواند داشته باشد.

 

شرایط بیمه آتیه فرزندان کوثر

مزایا

 


 

۴- بیمه آتیه فرزندان ایران

از جمله طرح های بیمه عمر ایران بیمه عمر فرزندان ایران می باشد. در این بیمه نامه والدین می‌توانند با انتخاب حق بیمه این بیمه نامه را شروع کنند. میزان حق بیمه می‌تواند به صورت ثابت و یا به صورت افزایشی پرداخت شود. البته در این طرح بیمه گذاران می‌توانند حق بیمه‌های خود را به صورت ماهانه، شش ماهه و سالانه پرداخت کنند که پرداختی بیمه های سالانه نیز سود دهی بالایی را برای سرمایه گذاری خواهند داشت.

با داشتن این بیمه نامه بیمه شده دارای پوشش سرمایه فوت به هر علت و پوشش فوت به علت حادثه می باشد. میزان سرمایه فوت به هر علت با توجه به حق بیمه پرداختی محاسبه می شود و بیمه شده می تواند تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان پوشش داشته باشد.

در کنار پوشش سرمایه فوت، پوشش سرمایه امراض، ازکارافتادگی و …به اختیار بیمه گذار به بیمه نامه عمر اضافه می شود که در صورت پیش آمدن خسارت می تواند از این پوشش استفاده نماید.

 

شرایط بیمه عمر فرزندان ایران


 

چند نکته مهم در رابطه با بیمه عمر کودکان

 

سوال: پس از پایان طرح چقدر پول نصیب فرزندم می‌شود؟

اگر می خواهید بررسی دقیقی درباره سرمایه گذاری بیمه عمر کودکان داشته باشید، جدول بیمه عمر بهترین راه برای این کار است که بیمه گذار می‌تواند قبل از تهیه بیمه نامه مقایسه جدول های مختلف عمر را انجام دهید. برای مقایسه بیمه عمر شرکت های مختلف می توانید از کارشناسان بیمه عمر سامانه بیمه تایم کمک بگیرید. کارشناسان بخش عمر بیمه تایم با توجه به حق بیمه پرداختی ماهانه و یا سالانه و بر اساس سن فرزندتان جدول بیمه عمر را محاسبه کرده و شما را در انتخاب بهترین بیمه عمر یاری می‌رسانند. یک نمونه جدول بیمه عمر در ذیل آورده شده که شما می توانید تمامی جزئیات این بیمه نامه را در جدول مشاهده و بررسی کنید.


مشخصات جدول بالا به صورت یک جدول برای سن یک کودک ۵ ساله ، با حق بیمه یک میلیون تومانی برای مدت ۳۰ سال می‌باشد. همانطور که در جدول مشاهده می کنید تجمیع حق بیمه های سالانه پرداختی و اندوخته سالانه بیمه نامه رویت می شود.این جدول روند سرمایه گذاری با حق بیمه های ماهانه ۱۰۰ هزار تومانی است که بیمه گذار برای کودک ۵ ساله‌اش خریداری کرده‌اند.

خرید بیمه آتیه فرزندان

برای خرید بیمه آتیه فرزندان می توانید سفارش بیمه عمرتان را در سامانه بیمه تایم ثبت کنید. کارشناسان سامانه بیمه تایم در اسرع وقت با شما تماس گرفته و مشاوره کامل درباره مقایسه بیمه عمر را برای شما انجام می دهند. ارائه جدول مخصوص برای سن هر فرد با حق بیمه ها و سرمایه های مشخص شده می تواند بهترین راهکار برای مقایسه و انتخاب باشد تا بتوانید بهترین بیمه عمر را خریداری نمایید.

خروج از نسخه موبایل