بیمه تایم
بیمه بدنه ایران بهتره یا بیمه بدنه آسیا

بیمه بدنه ایران بهتره یا بیمه بدنه آسیا

۰
(۰)

بیمه بدنه ایران و بیمه بدنه آسیا دو شرکت بیمه برتر در رشته بیمه بدنه هستند. هر ساله در گزارش آماری منتشر شده توسط بیمه مرکزی هم در پرداخت خسارت و هم در تعداد بیمه نامه‌های صادر شده در بیمه بدنه هر دو شرکت سهم بسیار چشم گیری را دارند. مقایسه پوشش‌ها و شرایط پرداخت خسارت در بیمه بدنه ایران و بیمه بدنه آسیا موضوعی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

خسارت‌های تحت پوشش بیمه بدنه

بیمه بدنه در شرکت های بیمه با شرایط درج شده در بیمه نامه، خودروهای مختلف بیمه را تحت پوشش قرار می‌دهند. بیمه بدنه ایران و بیمه بدنه آسیا هر دو پوشش‌های زیر را در بیمه بدنه ارائه می‌کنند.

پوشش‌های اصلی بیمه بدنه

  • هرگونه حادثه و تصادف با خودروی دیگر یا جسم ثابت و متحرک
  • سقوط، واژگونی، آتش‌سوزی، صاعقه و انفجار
  • سرقت کلی خودرو (مربوط به دزدیده شدن خودرو و آسیب‌های وارد شده به وسایل اصلی خودرو)
  • خسارت وارد شده در جریان نجات یا انتقال خودرو خسارت دیده

پوشش‌های اضافی بیمه بدنه

پوشش نوسان قیمت خودرو

پوشش افت قیمت خودرو

پوشش سرقت در جای قطعات

پوشش ایاب و ذهاب

پوشش شکست شیشه

پوشش بلایای طبیعی

پوشش رنگ ،مواد شیمیایی و اسیدپاشی

پوشش ترانزیت

پوشش کشیدن میخ

پوشش هزینه توقف خودروهای بارکش و اتوکار

اعتبار کدوم شرکت بیمه بهتره؟ بیمه ایران یا بیمه آسیا؟

بیمه ایران به عنوان قدیمی ترین و تنها دولت بیمه ای در ایران می‌باشد. شرکت بیمه ایران از سال ۱۳۱۴ که تاسیس شده، تا اکنون در حال ارائه خدمات در صنعت بیمه می‌باشد. رشته بیمه بدنه ایران یکی از رشته های پرطرفدار در این شرکت بیمه می‌باشد.

بیمه آسیا هم از سال ۱۳۳۸ تاسیس شده و در کنار بیمه ایران از جمله شرکت‌های قدیمی در صنعت بیمه می‌باشد که در همه رشته‌های بیمه ای خدمات ارزنده ای را به بیمه گذاران ارائه می‌نماید. بیمه بدنه آسیا هم از جمله رشته‌های پر طرفدار در بین انواع رشته‌های این شرکت بیمه می‌باشد.

در واقع هر دوشرکت بیمه ایران و بیمه آسیا از قدیمی ترین و معتبر ترین شرکت‌های بیمه در صنعت بیمه کشور می‌باشد که می توانید با خیال راحت انواع بیمه خودرو، بیمه بدنه و بیمه ثالث تان را از این دو شرکت بیمه تهیه نمایید.

کدام بیمه بدنه بهتره ؟ بیمه ایران یا بیمه آسیا؟

برای انتخاب بیمه بدنه بین این دو شرکت بیمه، باید پوشش‌های هر دو شرکت بیمه را در رشته بیمه بدنه و نحوه خسارت‌دهی هر دو شرکت را بررسی نماییم.

پوشش میخ کشی از جمله پوشش‌هایی است که فقط توسط شرکت بیمه ایران در بیمه بدنه ارائه می‌شود.

تعداد مراکز پرداخت خسارت در سطح کشور و در دسترس بودن این مراکز از دیگر مزایای بیمه بدنه این دو شرکت هستند که زمان خسارت مراجعه به این مراکز را راحت می کنند. (بیمه ایران در استان تهران ۸ شعبه پرداخت خسارت دارد و بیمه آسیا ۶ شعبه).

داشتن خسارت سیار در پرداخت خسارت، اخیرا به عنوان یکی از پرطرفدارترین ویژگی‌های شرکت‌های بیمه در انتخاب و خرید بیمه نامه خودرو می‌باشد.

بیمه بدنه ایران ارزانتره یا بیمه بدنه آسیا؟

بیمه بدنه ایران و بیمه بدنه آسیا، هر دو از جمله شرکت‌های بیمه ای هستند که با توجه به تخفیفاتی که ارائه می‌کنند، قیمت مناسب بیمه بدنه را در کنار سایر خدمات بیمه ای ارائه می‌کنند. البته بیمه بدنه ایران به صورت دوره ای تخفیفات بسیاری را نسبت به بیمه بدنه آسیا ارائه می‌کند.

خرید اینترنتی بیمه بدنه ایران و بیمه بدنه آسیا

در بیمه تایم می‌توانید برای خرید بیمه بدنه ایران و بیمه بدنه آسیا در خواست خریدتان را با ثبت مشخصات خودرو در سامانه ثبت نمایید. با مقایسه قیمت بیمه بدنه شرکت‌های بیمه می‌توانید انتخاب آگاهانه در مورد بیمه بدنه را داشته باشید که بتوانید با پرداخت حق بیمه کمتر و داشتن همراهی در خسارت بالا بتوانند بهترین بیمه بدنه را انتخاب و خریداری نمایید.

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد رای ۰

خیلی متاسفیم که این مطلب رضایت شما رو جلب نکرد!

لطفا با نظر خودتون مارو در ارتقا این مطلب یاری کنید

چه موردی رو میتونیم در این مطلب بهبود بدیم؟

تیم تولید محتوای بیمه تایم

اضافه کردن نظر