بیمه تایم

بهترین بیمه بدنه خودرو کدام است؟ نتایج نظرسنجی

بهترین بیمه بدنه کدام است؟
۴.۳
(۲۹)

بیمه بدنه بیمه‌نامه‌ای است اختیاری، اما با توجه به پوشش‌های مختلفی که این بیمه نامه در زمان خسارت برای شما فراهم می‌کند می‌تواند انتخاب مهم شما در کنار بیمه شخص ثالث باشد. بهترین بیمه بدنه خودرو را می‌توان از دو نگاه متفاوت بررسی کرد: از نظر مردم و  از نظر کارشناسان بیمه. در این نوشته با توجه به ارتباط عمیق و چندین ساله کارشناسان بیمه تایم با صنعت بیمه تلاش شده تا هر دو شاخص ذکر شده در خرید بیمه بدنه خودرو به شما پیشنهاد شود.


کدام بیمه بدنه بهتر است؟

بهترین بیمه بدنه با توجه به نوع خودروی بیمه شده می تواند متفاوت باشد. نوع خطرات تحت پوشش، مدل ساخت ماشین، نوع کاربری خودرو و … همه می‌تواند در این انتخاب مهم دخیل باشند که بتوانیم بگوییم بیمه نامه بدنه ای که خریداری کردیم بهترین بیمه نامه هستند چراکه همه عوامل گفته شده در محاسبه حق بیمه تاثیر گذار می‌باشند. برای مقایسه قیمت بیمه بدنه شرکت‌های مختلف بیمه بدنه می‌توانید از بیمه تایم کمک بگیرید.

بهترین بیمه بدنه ۱۴۰۱ برای کدام شرکت می‌باشد؟

اگر می خواهید به بررسی بهترین بیمه بدنه در سال ۱۴۰۱ بپردازیم، باید گفت که چندین فاکتور مهم را با هم درنظر بگیریم. بهترین بیمه از نظر تعداد فروش بیمه نامه، از نطر توانگری مالی، از نظر پرداخت خسارت ، از نظر فرانشیز و …. . در ادامه می‌خواهیم به بررسی همه موارد مهم تاثیر گذار در این انتخاب بپردازیم.

بهترین بیمه بدنه از لحاط فروش بیمه

با توجه به آخرین گزارشی که بیمه مرکزی درباره فروش انواع بیمه نامه ارائه کرده، می‌توان سهم از بازار فروش بیمه بدنه همه شرکت‌های بیمه در این رشته بیمه ای را بررسی کرد.  طبق جدول زیر بیمه بدنه ایران بالاترین سهم فروش را در بین شرکت‌های مختلف را دارد.

بهترین بیمه بدنه در تعداد فروش بیمه بدنه

همانطور که در جدول مشاهده می کنید، ایران و آسیا و دانا ۳ رتبه برتر در فروش بیمه نامه های بدنه می باشند. جدول فوق براساس آخرین گزارش بیمه مرکزی در سال ۱۴۰۱ ارائه شده است.

بهترین بیمه بدنه از نظر کسر فرانشیز

فرانشیز بیمه بدنه یکی از مهمترین موارد در پرداخت خسارت می باشد که بیشتر بیمه گذاران به علت عدم آگاهی از میزان فرانشیز بیمه بدنه در شرکت های بیمه در انواع خسارت پیش آمده ، در زمان خسارت به مشکل می خورند. توجه داشته باشید که شرکت بیمه ای را در خرید بیمه بدنه انتخاب کنبد که میران فرانشیز پایینی را در پرداخت خسارت داشته باشد.

 

نتیجه نظرسنجی بهترین بیمه بدنه خودرو

برای کمک به انتخاب شما در زمینه بهترین بیمه بدنه خودرو در بهار ۱۴۰۰ بیمه تایم اقدام به برگزاری یک نظرسنجی کرد که نتایج آن را در ادامه مشاهده می‌کنید:

بهترین بیمه بدنه خودرو

 

برا اساس این نظرسنجی بیمه بدنه ایران بیشترین میزان سهم را در سبد خرید پاسخ‌دهندگان داشته است. پس از آن بیمه بدنه دانا و بیمه بدنه آسیا رتبه‌های دوم و سوم را به خود اختصاص داده‌‌اند. همچنین در بین کاربرانی که قصد خرید بیمه بدنه در آینده را داشته‌اند باز ۳ شرکت ایران، دانا و آسیا رتبه‌های برتر را کسب کرده‌اند.

نکته: این نظرسنجی صرفا بر مبنای نظر پاسخ‌دهندگاه بوده است و کارشناسان بیمه تایم هیچ دخل و تصرفی در نتایج نداشته‌اند.

 


شرکت های ارائه دهنده بیمه بدنه

 

برترین شرکت‌های ارائه دهنده بیمه بدنه

پوشش‌های بیمه بدنه و خدماتی که شما می‌توانید از این بیمه‌نامه دریافت کنید با داشتن شناخت کامل شما از بیمه بدنه می‌تواند هیجان انگیزتر باشد. استفاده از پوشش‌های بیمه بدنه برای زمانی که بیمه شخص ثالث هیچ کمکی نمی‌تواند بکند دلیل قانع کننده‌ای برای خرید بیمه بدنه می‌باشد. شرکت‌های مختلف، خدمات بیمه بدنه را ارائه می‌کنند، مطمئنا در انتخاب خود به دنبال بهترین بیمه بدنه خودرو هستید. برترین شرکت‌های ارائه دهنده بیمه بدنه بر اساس پوشش‌های بیمه‌ای، خدمات، خسارت دهی، قیمت و پاسخگویی و… انتخاب می‌شوند.

برخی از بهترین شرکت‌های ارائه دهنده بیمه بدنه به قرار زیر هستند:

 • بیمه بدنه البرز
 • بیمه بدنه ایران
 • بیمه بدنه آسیا
 • بیمه بدنه دانا
 • بیمه بدنه پاسارگاد
 • بیمه بدنه سامان
 • بیمه بدنه کارآفرین
 • بیمه بدنه رازی
 • بیمه بدنه پارسیان
 • بیمه بدنه نوین

اما از بین این اسامی از کدام یک ارزانترین بیمه بدنه با تخفیفات و بهترین پوشش‌ها تهیه شود!!! این نکات از مهمترین دغدغه در خرید بیمه بدنه از نگاه مردم است.

مطلب مرتبط: بیمه بدنه یا کارت طلایی؟

بهترین بیمه بدنه خودرو به لحاظ سطح پوشش خسارت

اگر شما از افرادی هستید که در انتخاب بهترین بیمه بدنه، سطح پوشش خسارت شرکت بیمه از گزینه‌های مهم و موثر در انتخاب شما است، می‌توان به شما یک بیمه گذار حرفه‌ای که انتخاب درست را انجام می‌دهید گفت. اما از نظر کارشناسان متخصص بیمه‌ایی هم، بهترین بیمه بدنه خودرو متعلق به شرکتی است که در زمان خسارت بهترین همراهی و پرداخت خسارت را با بیمه گذاران خود داشته باشد. از نکات دیگری که در خرید بیمه بدنه می‌توان در نظر گرفت تعداد شعب بیمه‌ای و داشتن خسارت سیار در آن شرکت بیمه است. برخی از شرکت‌هایی که می‌توان در این راستا معرفی کرد عبارتند از: بیمه بدنه البرز، بیمه بدنه سامان، بیمه بدنه پاسارگاد، بیمه بدنه ایران، بیمه بدنه رازی و …


بهترین بیمه بدنه از نظر مردم

در خرید بیمه بدنه ، بیمه گذاران به چند فاکتور برای خرید این بیمه نامه دقت بیشتری می‌کنند، این فاکتورها عبارتند از:

 • تخفیفاتی که شرکت‌های بیمه ارائه می‌کنند. هر چه میزان تخفیفات بیشتر باشد بهتر می‌باشد.
 • شرکت‌هایی که برای پرداخت خسارت در دسترس هستند و مراکز پرداخت خسارت سیار دارند.

بهترین بیمه بدنه از نظر سهولت در صدور بیمه نامه

سهولت در صدور بیمه نامه بدنه یکی از مهم ترین معیارهای انتخاب بهترین بیمه بدنه می باشد، چراکه صدور بیمه نامه سریع بسیار به نفع بیمه گذار می‌باشد تا زمان کمتری را منتظر صدور بیمه نامه بماند. البته صدور بیمه نامه های بدنه با شرایط خاص زمان بر بوده و برای اخذ مجوز، صدور آن ها زمان بر می‌باشد.


بهترین بیمه بدنه ماشین از نظر تخفیفات

اگر شما سابقه تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه چندین ساله دارید، دست شما برای انتخاب شرکت بیمه بدنه بازتر است اما اگر اتومیبل‌تان تخفیفات عدم خسارت ندارد انتخاب شرکت بیمه، به لحاظ تخفیفات  شرکت‌های بیمه یکی از گزینه‌های مهم برای شما می‌شود.
شرکت‌های بیمه با توجه به سیاست‌های خود، برای جذب بیشترین پرتفوی و رضایت مشتریان تخفیفاتی را در بیمه بدنه لحاظ می‌نمایند. برخی از تخفیفات بیمه بدنه عبارتند از: تخفیف توافقی، تخفیف سال ساخت خودرو، تخفیف خودرو صفر کیلومتر، تخفیف بر اساس ارزش خودرو، تخفیف حسن سابقه ثالث، تخفیف نقدی بیمه بدنه، تخفیف داشتن حساب سپرده بانکی و تخفیفات دوره‌ای مثل تخفیف بیمه بدنه ویژه عید فطر، عید قربان، ۲۲ بهمن و …. .

همه این تخفیفات با توجه به سیاست‌های شرکت بیمه در جذب پرتفوی ارائه می‌گردد. میزان تخفیفات هرکدام از طرح‌های فوق در هر شرکت متفاوت است.

نکته: سقف تخفیفات بیمه بدنه معمولا از ۷۰ درصد بیشتر نمی‌شود اما گاهی تا ۹۰ درصد هم شرکت‌های بیمه لحاظ کرده‌اند.متاسفانه گاهی دیده شده که برخی شرکت‌های بیمه در ارائه تخفیفات بیمه بدنه اقدام به ارزان فروشی زیر عرف بازار جهت جذب بیمه گذار و فروش موقت می‌کنند که این کار ممکن است در زمان خسارت دهی مشکل ساز باشد و نتوانند جوابگویی خوبی داشته باشند.

معمولا سامانه بیمه تایم بیمه گذاران بیمه بدنه را از فرصت تخفیفات دوره‌ای و مناسبتی و سایر تخفیفات ویژه شرکت‌های بیمه مطلع کرده و خبر بهترین تخفیفات بیمه بدنه را به شما می‌رساند. برای با خبر شدن از جدیدترین تخفیفات کافی است در ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.


بهترین بیمه بدنه از نظر تعداد مراکز پرداخت خسارت

داشتن تعداد مراکز بالا در پرداخت خسارت و در دسترس بودن مراکز از مزیت‌های خرید بیمه بدنه می‌باشد که فرد بیمه گذار در زمان خسارت به مشکل نخورد. در جدول زیر میتونید تعداد مراکز پرداخت خسارت اتومبیل به تفکیک شرکت های بیمه رو مشاهده کنید.

بالاترین تعداد مرکز پرداخت خسارت بیمه بدنه متعلق به شرکت بیمه ایران می‌باشد.

شرکت بیمهتعداد مراکز پرداخت خسارت در سراسر کشور
شرکت بیمه ایران۲۰۹ واحد خسارت
شرکت بیمه آسیا۹۲ واحد خسارت
شرکت بیمه پاسارگاد۸۱ واحد خسارت
شرکت بیمه دانا۷۲ واحد خسارت
شرکت بیمه پارسیان۶۲ واحد خسارت
شرکت بیمه معلم۵۸ واحد خسارت

 


بهترین بیمه بدنه از نظر بیشترین فروش بیمه بدنه

میزان فروش همه شرکت های بیمه در پایان سال مالی در سالنامه آماری منتشر می‌شود. می‌توان بر اساس آمار شرکت‌های بیمه را به صورت سهم از بازار بر اساس جدول زیر ارائه نمود. این جدول بر اساس حق بیمه و تعداد بیمه نامه صادره می‌باشد:

 • بیمه بدنه ایران
 • بیمه بدنه آسیا
 • بیمه بدنه البرز
 • بیمه بدنه دانا
 • بیمه بدنه پارسیان
 • بیمه بدنه رازی

بهترین بیمه بدنه از نظر پوشش‌های بیمه‌ای

برای انتخاب بهترین بیمه بدنه از نظر پوشش‌ها ، مقایسه چند شرکت برتر از نظر پوشش می‌باشد که در ادامه می‌توان به این موارد اشاره کرد:

مقایسه پوشش بیمه بدنه شرکت های مختلف بیمه


مطلب مرتبط: بیمه ترکیدگی لاستیک


بهترین بیمه بدنه از نظر تخفیفات شرکت‌های بیمه ای

تخفیف بیمه بدنه ایران

شرکت بیمه ایران با توجه به تعدد تخفیفاتی که ارائه می کند یکی از شرکت‌های پر طرفدار در رشته بیمه بدنه می‌باشد، تخفیفات بیمه بدنه ایران به ترتیب زیر می‌باشد:

 • ارائه تخفیف گروهی به میزان ۱۰%
 • در صورت خرید به صورت نقدی ۱۰% تخفیف ارائه می شود.
 • بهرمندی از ۳۰% تخفیف برای دارندگان خودرو های صفر کیلومتر
 • ارائه ۱۰% تخفیف برای خودرو های با کیفیت
 • ارائه تخفیفات مناسبتی مانند سالروز تاسیس بیمه ایران، نوروز و … به میزان ۱۰ %

تخفیفات بیمه بدنه پاسارگاد

دارندگان بیمه بدنه پاسارگاد می‌توانند علاوه بر تخفیفات عدم خسارت از تخفیفات زیر هم استفاده نمایند:

 • تخفیف اصلی بیمه‌بدنه
 • تخفیف خودروهای صفر کیلومتر
 • تخفیف‌های گروهی بیمه بدنه
 • تخفیف نقدی
 • تخفیف‌های مناسبتی
 • تخفیف دارندگان بیمه عمر پاسارگاد
 • تخفیف دارندگان حساب‌های بلند مدت بانک پاسارگاد

تخفیفات بیمه بدنه آسیا

شرکت بیمه آسیا به عنوان یکی از شرکت هایی که پرتعداد ترین بیمه نامه را در سال های اخیر می باشد، تخفیفاتی که شرکت بیمه آسیا به بیمه بدنه ارائه می کند به ترتیب زیر می باشد:

 • تا ۴۵% تخفیف به دارندگان خودروهای وارداتی مدل بالاتر از ۲۰۱۴
 • بیمه آسیا برای دارندگان خودروی صفر کیلومتر ۱۰% تخفیف ارائه می دهد.

تخفیفات بیمه بدنه البرز

خریداران بیمه بدنه البرز می توانند از تخفیفات زیر استفاده نمایند:

 • ۲۰% تخفیف بیمه بدنه برای خودرو های صفر کیلومتر
 • ۱۰% تخفیف نقدی برای خرید هایی که پرداخت نقدی دارند.

بهترین بیمه بدنه برای خودروهای لوکس

بهترین بیمه بدنه برای خودروهای لوکس

هر چه قیمت اتومبیل بالاتر باشد لزوم داشتن بیمه بدنه بیشتر می‌شود. بر اساس قانون جدید بیمه شخص ثالث، حداکثر خسارت مالی که مقصر حادثه موظف به جبران آن است برابر با ۵۰ درصد دیه ماه های حرام است و البته جبران خسارت از بیمه ثالث تا سقف پوشش مالی بیمه شخص ثالث خودروی مقصر پرداخت می‌شود و مقصر الباقی این مبلغ تا نهایتا ۵۰ درصد دیه ماه‌های حرام را فقط و فقط باید جبران نماید.

برای مثال سال ۹۷ دیه ماه حرام ۳۰۸ میلیون تومان اعلام شده و خودروهایی که ارزش آن‌ها بالای ۵۰ درصد این مبلغ یعنی ۱۵۴ میلیون تومان است، خودروی نا متعارف یا لوکس شناخته می‌شوند.  البته با افزایش هر ساله دیه در سال‌های آینده مبنای تعیین قیمت خودروهای متعارف گران قیمت تغییر خواهد کرد. به بیان دیگر اگر شما خودروی لوکس دارید و دچار تصادف شوید تا سقف ۱۵۴میلیون تومان می‌توانید خسارت دریافت کنید و شرکت بیمه و فرد مقصر برای خسارت‌های بالاتر از این مبلغ هیچ تعهدی ندارند. در این زمان است که نقش داشتن بیمه بدنه برای دارندگان خودروهای لوکس پر رنگ تر می‌شود.

با توجه به ارزش ریالی بالایی که خودروهای لوکس دارند، انتخاب بهترین بیمه بدنه خودرو برای خودروهای لوکس از ضروریات می‌شود. در انتخاب بیمه بدنه برای خودروهای لوکس دقت نمایید تا قیمت و مقایسه شرکت‌های بیمه بدنه در شرایط و پوشش‌های یکسان و بیشترین تخفیفات با بهترین پرداخت خسارت باشد.

جالب است بدانید که برخی از شرکت‌های بیمه به خاطر خسارت بالایی که این خودروها ممکن است در زمان تصادف داشته باشند، خودروهای لوکس را بیمه بدنه نمی‌کنند.

اگر با توجه به شرایط گفته شده خودروی شما لوکس محسوب می‌شود می‌توانید از طریق مشورت رایگان با کارشناسان بیمه تایم بهترین انتخاب خود را انجام دهید. برای این منظور کافی است تنها اطلاعات خودروی خود را در صفحه خرید بیمه بدنه وارد نمایید تا به زودی با شما تماس حاصل شود.


بهترین بیمه بدنه خودروی صفر کیلومتر

با توجه به تعدد خودروهای صفری که هر ساله وارد بازار می‌شود، دارندگان خودروهای صفر برای جبران هر گونه خسارت احتمالی که ممکن است اتفاق بیافتد ترجیح می‌دهند بیمه بدنه داشته باشند. انتخاب شرکت بیمه‌ای که بهترین بیمه بدنه خودروی صفر را ارائه نماید می‌تواند با در نظر گرفتن چند موضوع مختلف انجام گیرد.

اگر شما دارای سابقه بیمه بدنه هستید می‌توانید تخفیفات بیمه بدنه خودروی قبلی‌تان را از طریق فرایند انتقال بیمه بدنه به خودروی صفرتان منتقل کنید و از طرفی از تخفیفات بیمه بدنه بر روی خودرو صفر برخی از شرکت‌های بیمه  نیز همزمان استفاده نمایید. همه این‌ها می‌تواند روی قیمت بیمه بدنه خودروی صفر موثر باشد.

تکمیل فرم دریافت مشاوره جهت خرید بهترین بیمه بدنه خودروهای صفر

بهترین بیمه بدنه پراید و تیبا

با توجه به تعدد بالایی که خودروی پراید در سطح کشور دارد، جالب است که بدانید بسیاری از صاحبان خودروی پراید بیمه بدنه دارند و درصد بالایی از مخاطبان بیمه بدنه مربوط به بیمه بدنه پراید است. با توجه به حوادث پرخطری که این خودرو دارد ریسک بیمه‌ای این خودرو بالا و داشتن بیمه بدنه اهمیت بالایی دارد از این رو می‌توان گفت بر خلاف تصور بسیاری از افراد، بیمه بدنه بیمه نامه لوکسی نیست و داشتن این بیمه نامه برای همه دارندگان وسیله نقلیه پیشنهاد می‌شود. از طرف دیگر تولید تیبا توسط خودروسازی سایپا هر روز با استقبال بیشتری از طرف مردم مواجه می‌شود. از این رو پیشنهاد میکنیم مطلب بهترین بیمه بدنه تیبا و پراید را مطالعه کنید

برترین بیمه بدنه ماشین به لحاظ قیمت

بسیاری از صاحبان خودرو این سوال را دارند که ارزانترین بیمه بدنه کدام است و چرا؟

در خرید بیمه بدنه قیمت می‌تواند از اولویت های افراد باشد. به همین دلیل رقابتی در قیمت بیمه بدنه در بین شرکت‌ها وجود دارد ولی در نظر باید داشت که ارزانترین بیمه بدنه صرفا بهترین بیمه نمی‌تواند باشد بلکه باید از خدمات شرکت بیمه هم مطمئن گردیم. مشاوران متخصص و بی طرف ما و سامانه بیمه تایم می‌توانند همراه مناسبی برای شما در انتخاب مناسب‌ترین بیمه بدنه از لحاظ قیمتی باشند.

مقایسه شرکت‌های بیمه بدنه

برای مقایسه شرکت‌های بیمه بدنه فاکتورهایی مد نظر قرار می‌گیرد: قیمت بیمه بدنه، تخفیفات بیمه بدنه، بیشترین و بهترین پرداخت خسارت، تعداد شعبات شرکت بیمه، پاسخگویی، سطح توانگری از جمله مهمترین گزینه‌ها برای مقایسه و انتخاب بهترین بیمه بدنه خودرو می‌باشد که با مشورت کارشناسان بیمه تایم می‌توانید مطمئن شوید که بهترین انتخاب را داشته‌اید.

 

استعلام بیمه بدنه خودرو

برای اطمینان از صحت در صدور و وجود بیمه بدنه، شما می‌توانید از سامانه بیمه مرکزی و از طریق ورود کد ملی و کد بیمه گذار و یا کد یکتای بیمه نامه از استعلام بیمه بدنه خودرو خود اطمینان حاصل نمایید از طرف دیگر تمام کارگزاران و نمایندگان بیمه قبل از صدور بیمه بدنه و در زمانیکه از تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه استفاده می‌گردد حتما از  سیستم استعلام بیمه بدنه خودرو برای صدور بیمه بدنه سود می‌برند

معمولا بیشتر افراد قبل از خرید بیمه بدنه چه برای اولین بار یا برای تمدید بیمه بدنه قبلی خود، اقدام به بررسی قیمت و مقایسه شرکت‌های بیمه بدنه می‌کنند تا برترین بیمه بدنه اتومبیل را با بهترین قیمت خریداری نمایند. از این رو استعلام قیمت بیمه بدنه از تمامی شرکت‌های بیمه از طریق وب سایت بیمه تایم امکان پذیر است. مزیت استعلام قیمت بیمه بدنه از بیمه تایم این است که شما علاوه بر دریافت نرخ مناسب، می‌توانید مشاوره کامل درباره پوشش‌های اضافی و ضروری و نحوه خسارت دهی شرکت‌های مختلف را از مشاورین ما نیز دریافت نمایید تا در نهایت بتوانید مناسب‌ترین بیمه بدنه را انتخاب نمایید.

خرید بهترین بیمه بدنه خودرو

امیدواریم با مطالعه مطالبی که گفته شد، بتوانیم پاسخ این سوال شما را داده باشیم که کدام بیمه بدنه بهتر است؟ البته با ذکر نام یک شرکت بیمه بعد از گرفتن مشاوره حرفه ای بسیار بیشتر به نفع شما است چون با توجه به شرایط شما بهترین بیمه بدنه معرفی می‌شود.

اگر قصد مقایسه خرید و یا دریافت مشاوره برای خرید بیمه بدنه از هر شرکت بیمه‌ای دارید می‌توانید از مشاوره کارشناسان بیمه تایم استفاده نمایید. تمامی مراحل خرید از زمان استعلام تا بازدید بیمه بدنه و صدور این بیمه نامه چه برای خودروهایی که برای اولین بار این بیمه نامه را خریداری می‌کنند و یا تمدید بیمه بدنه، کارشناسان بیمه بدنه بیمه تایم همراه شما هستند.

کافی است اطلاعات خوروی خود را از طریق فرم خرید بیمه بدنه برای ما ارسال کنید تا بهترین بیمه را به شما معرفی کنیم و راحت‌تر از هر زمانی اقدام به خرید بیمه بدنه کنید.

 

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیاز ۴.۳ / ۵. تعداد رای ۲۹

خیلی متاسفیم که این مطلب رضایت شما رو جلب نکرد!

لطفا با نظر خودتون مارو در ارتقا این مطلب یاری کنید

چه موردی رو میتونیم در این مطلب بهبود بدیم؟

تیم تولید محتوای بیمه تایم

۵ comments

  • سعید بزرگوار بهتره که برای انجام بیمه بدنه یکی از بیمه بدنه ایران، بیمه بدنه رازی، بیمه بدنه پارسیان، بیمه بدنه پاسارگاد، بیمه کارآفرین انتخاب نمایید

 • نظر شما در انتظار تایید مدیر می باشد
  ‌هیچ موقع گول بیمه بدنه پارسیان به دلیل تخفیف هایی که می گذارند و باعث وسپه مشتریان میشوند را نخورید به خودرو بنده وقتی پارک بود زدند رفتند که جهت تعیین خسارت به واحد مربوطه به بدنه پارسیان مراجع کردم بعداز کلی کاغذ بازی و اتلاف وقت سه روز جهت نظر کارشناسی طول کشید بعد گفتند باید شخص متواری شده را پیدا کنید و از او شکایت کنید بنده باید شش ماه دنبال شکایت کردن باشم و هزینه کنم تا شاید به خسارتم برسم پس نقش اساسی بیمه بدنه چیست بجای اینکه کمک حال بنده باشد نقش کشک را دارد

  • نحوه پرداخت خسارت در انتخاب شرکت بیمه یکی از مهمترین گزینه ها می باشد که حتما قبل از می تونید به کمک کارشناسان بیمه تایم این موضوع رو بررسی کنید.