نماد سایت بیمه تایم

بیمه درمان گروهی زیر ۵۰ نفر چیست؟

بیمه درمان تکمیلی گروهی زیر 50 نفر

بیمه درمان تکمیلی یکی از نیازهای بیمه‌ای همه افراد می‌باشد تا بتوانند بخشی از هزینه‌های درمانشان را جبران کنند، معمولا بیمه نامه‌های درمان تکمیلی که به صورت گروهی ارائه می‌شوند بیمه گذاران می‌توانند با پرداخت حق بیمه به صورت کسر از حقوق از پوشش‌های بیمه درمان تکمیلی گروهی استفاده نمایند، از این رو بیشتر افراد ترجیح می‌دهند که بیمه درمان تکمیلی را از طریق محل کارشان تهیه نمایند. بخاطر این موضوع بیشتر شرکت‌ها و ادارات و حتی کارگاه‌های تولیدی و خدماتی حتی با تعداد کم دوست دارند که بیمه درمان تکمیلی گروهی  و بیمه تکمیلی شرکتی را با طرح‌ها و تعهدات و پوشش های مختلف به کارمندانشان ارائه کنند.


 

آیا امکان خرید بیمه تکمیلی برای شرکت‌های زیر ۵۰ نفر وجود دارد؟

بیمه‌های درمان تکمیلی گروهی معمولا توسط شرکت‌های مختلف بیمه ارائه می‌شود و البته برای تعداد افراد بیمه شده‌ی بالا، برای شرکت‌هایی که تعداد کارکنان پایینی دارند معمولا در انجام بیمه درمان تکمیلی گروهی با محدودیت‌هایی مواجه می‌شوند. حال اگر افراد یک شرکت کمتر از ۵۰ نفر باشند شرایط خرید و تهیه بیمه‌های تکمیلی، برای چنین تعدادی سخت تر هم می‌شود.
برخی از شرکت‌های بیمه هستند که می‌توانند پوشش‌های درمان تکمیلی برای شرکت‌های کمتر از ۵۰ نفر طرح های مناسبی را ارائه نمایند. تعداد و میزان پوشش‌های بیمه درمان گروهی برای افراد کمتر از ۵۰ نفر نیز فرقی با بیمه‌های درمان تکمیلی بالای ۵۰ نفر ندارند، فقط حق بیمه‌ها و سقف تعهدات شرکت‌های مختلف بیمه بر اساس نیاز هر گروه و طرح‌های موجود در هر شرکت بیمه‌ای ارائه می‌شود که بیمه تایم استعلام بیمه تکمیلی گروهی زیر ۵۰ نفر را با پوشش های مورد درخواست شما به شما رائه می نماید.

 


 

 از چه شرکت‌هایی می‌توان بیمه تکمیلی گروهی زیر ۵۰ نفر  خریداری کرد؟

برای ارائه طرح‌های مختلف بیمه درمان تکمیلی گروهی مخصوصا برای گروه‌های با تعداد نفرات کم فقط چند شرکت بیمه هستند که خدمات ارائه می‌کنند. از جمله شرکت بیمه آسماری، بیمه سامان، بیمه تکمیلی تعاون، بیمه تکمیلی دانا و … . البته باید در زمان استعلام قیمت، شرایط و تعهدات و پوشش‌های شرکت‌های مختلف بررسی شود و نهایتا شرکتی که بهترین طرح و شرایط  و حق بیمه را دارد و مورد تایید بیمه گذار است، بیمه نامه را صادر می‌کند.


بهترین بیمه تکمیلی کدام است؟


 

شرایط خرید  به چه  صورتی است؟


 

مدارک و نحوه خرید


بیمه تکمیبلی انفرادی چیست؟


 

مدارک لازم در پرداخت خسارت بیمه درمان گروهی

در پرداخت خسارت بیمه نامه‌های درمان تکمیلی گروهی ارائه مدارک کامل خسارت، سرعت و روند پرداخت خسارت را سریع‌تر می‌کند. در هر خسارت باید اصل مدارک زیر به صورت کامل به شرکت بیمه ارائه شود.
این نکته را در نظر بگیرید که بیمه گذار می‌تواند به مراکز درمانی طرف قرارداد با شرکت بیمه مراجعه کند که در این صورت روند پرداخت خسارت متفاوت می‌باشد و هزینه‌ها از سقف تعهدات بیمه درمانش کم می‌شود.

 

روند پرداخت خسارت در زمان مراجعه به مراکز درمانی غیر طرف قرارداد

 

خرید بیمه درمان تکمیلی گروهی زیر ۵۰ نفر

خرید بیمه تکمیلی گروهی و انفرادی از بیمه تایم این امکان را برای بیمه گذاران فراهم می‌کند که بتوانند از مزایای زیر در طول مدت داشتن بیمه نامه منتفع گردند:

اگر شرکت و یا کارگاهی دارید که تعداد نفراتتان کم‌تر از ۵۰ نفر می‌باشد، می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان و مقایسه طرح‌های مختلف بیمه‌ای از چندین شرکت بیمه‌ای، تیم کارشناسی بیمه تایم می‌تواند شما را در این انتخاب و مقایسه همراهی کنند. می‌توانید درخواست مشاوره بیمه درمان گروهی را در سامانه بیمه تایم ثبت کنید یا با شماره ۸۸۲۴۳۸۲۸-۰۲۱ تماس بگیرید.

خروج از نسخه موبایل