بیمه تایم
بیمه بازنشستگی ایران

بیمه بازنشستگی ایران | ۱۰ ساله بازنشسته شوید

۴.۳
(۱۳)

بیمه بازنشستگی ایران یکی از پر طرفدار‌ترین انواع بیمه بازنشستگی در ایران می‌باشد. بیمه عمر ایران پوشش‌ها و شرایط مناسبی را برای بیمه گذارانش در بیمه بازنشستگی فراهم کرده است که بتوانند از همه مزایا و شرایط این بیمه نامه استفاده نمایند. در ادامه به بررسی شرایط و مزایای داشتن بیمه بازنشستگی ایران می‌پردازیم.

استعلام بیمه بازنشستگی ایران

همه افراد از بدو تولد می‌توانند استعلام بیمه بازنشستگی ایران را با حق بیمه‌ها و مدت بیمه نامه‌های متفاوت و پوشش‌های مناسب را داشته باشند. دریافت جدول بیمه بازنشستگی ایران به همراه محاسبه روند سرمایه گذاری در بیمه عمر و بازنشستگی ایران از طریق استعلام بیمه بازنشستگی ایران امکان پذیر است.

طرح بیمه بازنشستگی ایران چیست؟

یکی از طرح‌های معروف بیمه عمر ایران، طرح بازنشستگی بیمه عمر ایران می‌باشد که فرد بیمه شده می‌تواند با پرداخت حق بیمه در بازه زمانی معین، مستمری مادام العمر دریافت نماید. پوشش‌ها و شرایط سرمایه گذاری در این بیمه نامه از جمله مزایای مهم داشتن بیمه بازنشستگی ایران می‌باشد.

بیمه بازنشستگی ایران 10 ساله

شرایط بیمه بازنشستگی ایران

اگر می‌خواهید بیمه نامه بازنشستگی ایران را خریداری کنید، باید به چند نکته توجه داشته باشید که در زمان خرید بیمه بازنشستگی ایران باید از شرایط بیمه بازنشستگی اطلاع داشته باشید:

 • برای خرید بیمه بازنشستگی ایران محدودیت سنی خاصی ندارد و از بدو تولد تا ۶۰ سالگی می‌توانید این بیمه نامه را خریداری نمایید.
 • امکان داشتن بیمه بازنشستگی کوتاه مدت در بیمه مستمری ایران وجود دارد.
 • دارندگان بیمه مستمری ایران می‌توانند از همه پوشش‌های بیمه عمر ایران استفاده نمایند.
 • امکان دریافت وام و برداشت از اندوخته برای بیمه بازنشستگی بعد از پایان سال دوم وجود دارد.
 • شروع بازنشستگی بیمه عمر ایران از سن ۵۰ سالگی تا مادام العمر می‌تواند انجام شود.

مزایای بیمه بازنشستگی ایران

شرایط و مزایای بیمه بازنشستگی به ترتیب زیر می‌باشد:

 • داشتن پوشش‌های بیمه ای در طول مدت داشتن بیمه نامه
 • برخورداری از سود مشارکت بیمه عمر ایران
 • امکان دریافت وام بیمه عمر ایران
 • امکان تعریف ذینفع برای بیمه های عمر
 • معافیت مالیاتی بیمه بازنشستگی ایران
 • مادام العمر بودن مستمری دریافتی
 • بیمه گذار می تواند این انتخاب را داشته باشد که اندوخته بیمه نامه را در پایان مدت بیمه نامه یکجا دریافت نماید یا تبدیل به مستمری نماید.
 • امکان دریافت مستمری به صورت ماهانه و سالانه در طرح بازنشستگی بیمه ایران وجود دارد.

این نکته را در خاطر داشته باشید که امکان برخورداری از بیمه نامه بازنشستگی ایران بعد از سن ۵۰ سالگی وجود دارد و در سنین کمتر امکان برقراری بازنشستگی بر اساس شرایط بیمه نامه موجود نمی‌باشد.

بیمه مستمری مادام العمر بیمه عمر ایران

طرح بازنشستگی که بیمه عمر ایران ارائه می‌کند، فرد بیمه شده می‌تواند مستمری مادام العمر را از شرکت بیمه ایران دریافت نماید. با توجه به این که این بیمه نامه دارای تعداد سال محدود در پرداخت مستمری ندارد از جمله انواع بیمه‌های مستمری پر طرفدار در بین انواع بیمه نامه‌های بازنشستگی می‌باشد.

میزان حقوق بازنشستگی بیمه ایران

در طرح بازنشستگی بیمه عمر ایران، هر فرد با توجه به حق بیمه پرداختی، سن فرد بیمه شده، مدت بیمه نامه، نوع پرداخت و … می‌تواند میزان مستمری متفاوتی را دریافت نماید. برای دریافت مبلغ مستمری ایران می‌توانید درخواست خریدتان را در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید و جدول برابر با شرایط مورد درخواستتان را دریافت نمایید. البته هر چه میزان پرداخت حق بیمه و مدت پرداخت حق بیمه بیشتر باشد میزان مبلغ مستمری شما بالا خواهد بود.

بیمه بازنشستگی کوتاه مدت بیمه ایران

در بیمه نامه بازنشستگی ایران این امکان وجود دارد که فرد بیمه شده برای مدت کوتاهی حق بیمه پرداخت کرده و در پایان مدت پرداخت حق بیمه بازنشستگی فرد بیمه شده شروع شود. اما این نکته را در نظر داشته باشید که با توجه به سود مرکبی که به بیمه نامه‌های عمر پرداخت می‌شود، زمان در سوددهی این بیمه نامه بسیار تاثیر گذاری می‌باشد. از این رو پرداخت کوتاه مدت حق بیمه میزان مستمری دریافتی را کم‌تر می‌کند.

بیمه بازنشستگی ایران ده ساله

هر فرد بیمه شده در بیمه عمر ایران می‌تواند با پرداخت حق بیمه به مدت ۱۰ سال، مستمری مادام العمر دریافت نماید. هر چه مدت پرداخت حق بیمه بیشتر باشد، روند سرمایه گذاری این بیمه نامه ارزشمند تر می‌شود. توصیه ما به بیمه گذاران خرید بیمه نامه به مدت طولانی تر می‌باشد.

ثبت نام بیمه بازنشستگی ایران

برای ثبت نام در بیمه عمر و بازنشستگی ایران می‌توانید درخواست خریدتان را در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید تا کارشناسان بیمه تایم با شما تماس گرفته و مشاوره کامل قبل خرید را به شما ارائه کنند و یا با شماره ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس گرفته و مشاوره کامل دریافت نمایید.

خرید بیمه بازنشستگی بیمه ایران

اگر می خواهید بهترین بیمه بازنشستگی ایران را خریداری کنید با ثبت درخواست در سامانه بیمه تایم، می‌توانید اولین قدم در این خرید را انجام دهید. استفاده از مشاوره کارشناسان بیمه عمر بیمه تایم کمک دیگری است که می‌توانید از این خدمات در خرید استفاده نمایید تا بهترین بیمه عمر را خریداری نمایید.

سوالات متداول بیمه بازنشستگی ایران 

۱- آیا بیمه ایران بازنشستگی دارد؟

بله، طرح مان بیمه عمر ایران طرح بازنشستگی بیمه ایران می‌باشد.

۲- بازنشستگی بیمه ایران چند ساله است؟

بیمه عمر ایران دارای بازنشستگی مادام العمر می‌باشد.

۳- چطور بیمه بازنشستگی خریداری کنیم؟

بیمه بازنشستگی از طریق دریافت مشاوره از کارشناسان بیمه عمر بیمه تایم امکان پذیر می‌باشد.

۴- خدمات بازنشستگی بیمه ایران شامل چه مواردی می‌باشد؟

همه افرادی که بیمه بازنشستگی دارند، می توانند در طول مدت داشتن بیمه نامه از مزایای بیمه نامه و در زمان دریافت بازنشستگی از حقوق ماهانه استفاده نمایند.

۵- برای بیمه بازنشستگی چه مدارک لازم است؟

برای خرید بیمه بازنشستگی داشتن کارت ملی و تکمیل فرم پیشنهاد کافی می‌باشد.

 

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیاز ۴.۳ / ۵. تعداد رای ۱۳

خیلی متاسفیم که این مطلب رضایت شما رو جلب نکرد!

لطفا با نظر خودتون مارو در ارتقا این مطلب یاری کنید

چه موردی رو میتونیم در این مطلب بهبود بدیم؟

تیم تولید محتوای بیمه تایم

۲ comments

  • جناب ندایی عزیز مبلغ بازنشستگی بیمه ایران با توجه به سن فرد بیمه شده و حق بیمه بیمه نامه و مدت پرداخت و نوع پوشش ها می تواند مبالغ متفاوتی داشته باشد. حال برای دریافت جدول بیمه عمر و بازنشستگی می تونیدبا کارشناسان بیمه تایم به شماره ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس بگیرید.