بیمه تایم
بیمه باربری آنلاین

بیمه باربری آنلاین

۵
(۲)

بیمه نامه باربری یکی از بیمه نامه های بسیار قدیمی می باشد که در صنعت بیمه شکل گرفته و پوشش های بیمه ای را با توجه به شرایط بیمه نامه به بیمه گذاران خود ارائه کرده است. با توجه به ماهیت بیمه نامه باربری، بسیاری از بیمه گذاران تمایل دارند بیمه نامه باربری با به صورت آنلاین و در اسرع وقت خریداری نمایند. از این رو در ادامه می خواهیم نگاه کلی به شرایط صدور آنلاین بیمه باربری داشته باشیم.

بیمه باربری چیست؟

حمل کالا از مبدا های مختلف به مقاصد مختلف در داخل و خارج از کشور دارای ریسک های مختلف می باشد که ممکن است خسارات مختلفی را برای کالای مورد بیمه داشته باشد. البته نوع روش حمل کالا که از طریق دریایی و زمینی و هوایی از مبدا تا مقصد شرایط خاصی را برای بیمه نامه ایجاد می کند که می تواند در استعلام قیمت و خرید بیمه نامه تاثیر گذار باشد.

پوشش های بیمه باربری

پوشش های بیمه باربری بر اساس نوع کلوز خریداری شده توسط بیمه گذار در بیمه نامه ارائه می شود. کلوزهای بیمه نامه باربری بع ترتیب زیر می باشد:

  • کلوزA
  • کلوزB
  • کلوزC

کلوز A کاملترین پوشش بیمه ای را برای کالای مورد بیمه ارائه می کند که فرد بیمه شده با خرید این کلوز از پوشش های بیمه ای خود مطمئن می باشد. سایر کلوزها پوشش های کمتری را به کالای مورد بیمه دارند.

مزایای استعلام و خرید آنلاین بیمه باربری

در صورت خرید بیمه باربری آنلاین ، فرد بیمه گذار از همه مزایای بیمه نامه باربری استفاده نماید. با خرید بیمه باربری آنلاین از بیمه تایم مزایای زیر فرد بیمه شده برقرار می باشد:

  • امکان ثبت درخواست استعلام و خرید آنلاین بیمه باربری داخلی و وارداتی و بیمه باربری صادراتی
  • اعلام حق بیمه از همه شرکت های بیمه با توجه شرایط مورد درخواست فرد بیمه گذار
  • صرفه‌جویی در زمان و کاهش هزینه‌های رفت و آمد
  • اعمال تخفیفات ویژه در نرخ بیمه‌های باربری به صورت آنلاین
  • مقایسه آنلاین شرایط بیمه نامه به کمک کارشناسان بیمه تایم

استعلام و خرید بیمه باربری آنلاین از بیمه تایم

برای خرید بیمه باربری آنلاین می توانید درخواست خریدتان را در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید. با ارسال ثبت سفارش و پرفرما و تکمیل فرم پیشنهاد باربری، کارشناسان بیمه تایم نرخ و شرایط بیمه نامه باربری را برای صدور آنلاین برای شما فراهم می نمایند. مقایسه شرایط بیمه باربری همه شرکت های بیمه از طریق بیمه تایم امکان پذیر می باشد.  برای خرید و استعلام بیمه باربری می توانید درخواست خودتان را در سامانه زیر ثبت نمایید و یا از طریق تماس با شماره ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ امکان پذیر می باشد.

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیاز ۵ / ۵. تعداد رای ۲

خیلی متاسفیم که این مطلب رضایت شما رو جلب نکرد!

لطفا با نظر خودتون مارو در ارتقا این مطلب یاری کنید

چه موردی رو میتونیم در این مطلب بهبود بدیم؟

تیم تولید محتوای بیمه تایم

اضافه کردن نظر