بیمه تایم
طرح سامان‌یار بیمه سامان

سامان‌یار ، طرح جدید بیمه عمر سامان

۵
(۳)

سامان‌یار یکی از جدیدترین انواع بیمه عمر سامان می‌باشد که دارنده این بیمه نامه می‌تواند حق بیمه را یکجا  پرداخت کرده و از همه پوشش های بیمه نامه استفاده نماید.  در ادامه می‌خواهیم بیشتر به معرفی طرح سامان‌یار بیمه عمر سامان بپردازیم.

طرح سامان‌یار چیست؟

سامان‌یار یکی از انواع بیمه عمر سامان می باشد که در کنار پوشش‌های بیمه ای، امکان دریافت مستمری را برای بیمه گذاران فراهم کرده است. این طرح از بهمن ماه ۱۴۰۲ ارائه شده است. در این طرح بیمه ای بیمه گذار یکجا حق بیمه چند سال بیمه نامه را پرداخت کرده و در پایان مدت بیمه نامه می‌تواند اندوخته بیمه نامه را یکجا دریافت نماید.

چرا سامان‌یار بخریم؟

طرح سامان یار یکی از جدید ترین بیمه نامه های سامان می باشد که فرد بیمه شده می تواند حق بیمه همه سال های بیمه ای خود را یکجا پرداخت کرده و در پایان مدت بیمه نامه اندوخته خود را یکجا دریافت نماید یا مستمری دریافت نماید.

پوشش‌های سامان‌یار

سامان‌یار به عنوان بیمه عمر و تشکیل سرمایه، پوشش‌های زیر را به بیمه شده‌ها ارائه می‌کند:

  • پوشش فوت به هر علت
  • پوشش فوت بر اثر حادثه پوشش ازکارافتادگی ناشی از حادثه
  • پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه
  • پوشش بیماری‌های خاص
  • پرداخت درآمد ازکارافتادگی
  • پوشش فوت حادثی به علت زلزله و شورش
  • پوشش هزینه پزشکی ناشی از حادثه

 

شرایط بازخریدی بیمه سامان‌یار

ارزش بازخریدی این بیمه نامه می‌تواند صد درصد اندوخته بیمه نامه باشد. که در صورت بازخرید بیمه نامه قبل از سررسید آن با توجه به شرایط درج شده در بیمه نامه به فرد پرداخت می‌نماید. به اندوخته این بیمه نامه سود تضمین و سود مشارکت پرداخت می‌نماید. میزان سود تضمین برای دو سال اول درصد، دو سال دوم و برای سال‌های بالاتر تا ۱۰ درصد می‌باشد.

مشاوره و خرید بیمه مستمری سامان‌یار

برای مشاوره و خرید بیمه مستمری سامان‌یار می توانید درخواست خریدتان را در سامانه بیمه تایم ثبت کرده و به کمک کارشناسان بیمه تایم بهترین بیمه بازنشستگی را انتخاب و خریداری نمایید. امکان مشاوره تلفنی از طریق تماس با کارشناسان بیمه تایم با تماس با شماره ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ امکان پذیر می‌باشد.

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیاز ۵ / ۵. تعداد رای ۳

خیلی متاسفیم که این مطلب رضایت شما رو جلب نکرد!

لطفا با نظر خودتون مارو در ارتقا این مطلب یاری کنید

چه موردی رو میتونیم در این مطلب بهبود بدیم؟

تیم تولید محتوای بیمه تایم

۲ comments

    • جناب بهمن عزیز، طرح برای بیمه سامان هست برای دریافت جدول و شرایط برابر خواسته شما می تونید با شماره ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ با کارشناسان بیمه تایم در ارتباط باشید.