بیمه بدنه پژو پارس + استعلام قیمت

استعلام و خرید بیمه بدنه پژو پارس

درباره پژو پارس

هفت سال پس از عرضه پژو 405 در ایران و به‌صورت دقیق‌تر در سال 1379، ایران‌خودرو تبلیغات خود را برای فروش مدلی جدید با نام «پرشیا» آغاز کرد؛ مدلی که البته اندکی بعد، به «پارس» تغییر نام داد. پژو پارس را باید فیس‌لیفتی فرانسوی از پژو 405 دانست که برای بازار کشورهای درحال توسعه و با الهام از پژو 406 طراحی شده است. ظاهر جذاب‌تر پارس در مقایسه با 405 باعث شد تا استقبال مشتریان ایرانی از این محصول بسیار چشمگیر باشد طوری‌که حتی با گذشت بیش از ربع قرن از مونتاژ آن، همچنان از محبوب‌ترین تولیدات داخلی پژو می باشد.

استعلام و خرید بیمه بدنه پژو پارس

بیمه بدنه پژو پارس با توجه به تعداد بالای این خودرو یکی از بیمه نامه های پر تعداد در صنعت بیمه می باشد. پژو پارس یا پرشیا در سال های اخیر افزایش قیمت قابل توجهی را داشته. از این رو داشتن بیمه بدنه پژو پارس می تواند هزینه های قابل توجهی از خسارات را جبران نماید.

  بیمه بدنه پژو پارس چیست؟

بیمه بدنه پژو پارس خسارت‌های مالی وارد شده به این خودرو را حتی در صورت مقصر بودن راننده را جبران می نماید. بیمه بدنه همه خسارات ناشی از تصادفات پژو پارس با دیگر وسایل نقلیه یا هر شی‌ء ثابتی، راننده مقصر نمی‌تواند از بیمه شخص ثالث خود برای جبران آسیب‌های وارد شده به خودرو را پوشش می‌دهد. حتی از این بیمه‌نامه خودرو می‌توان برای جبران خسارت‌هایی از جمله سرقت هم استفاده کرد.

پوشش‌های بیمه بدنه پژو پارس

بیمه بدنه پژو پارس به دو صورت اصلی و اضافی پوشش‌ها را ارائه می‌دهد.

پوشش‌های اصلی بیمه بدنه

این پوشش‌های اصلی در هر بیمه‌نامه‌ای وجود دارند. این پوشش‌ها شامل موارد زیر هستند:

 • خسارات ناشی از تصادف با دیگر خودروها و اشیای ثابت دیگر
 • خسارات‌ ناشی از آتش سوزی، صاعقه و انفجار (آصا) وارد شده به پژو پارس
 • خسارت‌های ناشی از سرقت پژو پارس
 • خسارات ناشی از انتقال یا نجات خودروی آسیب دیده
 • خسارات وارد شده به باتری و لاستیک (تا 50% قیمت نو آن‌ها به زیان‌دیده پرداخت خواهد شد)

پوشش‌های اضافی بیمه بدنه

این پوشش‌های اضافی شامل مواردی هستند که در پوشش اصلی خود بیمه‌ بدنه قرار ندارند؛ اما بیمه‌گزار با پرداخت مبلغ اضافه‌تری می‌تواند آن‌ها را به بیمه‌نامه خود اضافه کند.

پوشش‌های اضافی شامل موارد زیر هستند:

 • خسارت‌های ناشی از بلایای طبیعی سیل، زلزله و طوفان
 • خسارت‌های ناشی از پاشیده شدن موارد شیمیایی، اسیدی و رنگ
 • خسارات ناشی از شکستن شیشه خودرو (شکست شیشه حتماً باید بر اثر حادثه‌ای باشد.)
 • خسارت‌های ناشی از سرقت لوازم و قطعات فابریک و غیر فابریک خودروی پژو پارس
 • خسارت‌های ناشی از زمان بلااستفاده بودن خودروی پژو پرشیا (این پوشش برای زمانی است که راننده پژو پارس به دلیل بودن خودرو در تعمیرگاه، نمی‌تواند از آن استفاده کند.)
 • پوشش حذف فرانشیز
 • پوشش نوسان قیمت

هر یک از این پوشش‌ها دارای مبلغ اختصاصی هستند که بیمه‌گزار باید آن مبلغ را در هنگام اضافه کردن به بیمه‌نامه پرداخت کند.

محاسبه نرخ و قیمت بیمه بدنه پژو پارس

قیمت بیمه بدنه پژو پارس بر اساس عوامل مختلفی تعیین می‌شود. این عوامل شامل موارد زیر هستند:

 • مدل و نوع خودرو از عواملی هستند که می‌توانند باعث تغییر ارزش خودرو و هزینه بیمه بدنه پژو پارس شوند.
 • سال ساخت از مؤلفه‌های تأثیرگذار و مهم بر قیمت بیمه بدنه است. هرچه خودرو جدیدتر باشد، قیمت بیمه بدنه آن نسبت به خودروهایی با سال ساخت پایین‌تر که ارزش پایین‌تری دارند، بیشتر خواهد شد.
 • ارزش روز خودرو از مهمترین عوامل تغییردهنده بیمه بدنه است. هرچه ارزش خودرو بیشتر باشد، حق بیمه پرداختی هم افزایش می یابد.
 • اضافه کردن پوشش های اضافی منجربه افزایش حق بیمه ، بیمه بدنه پژو پارس می شود.
 • هزینه بیمه بدنه پژو پارس صفر بین 20 تا 30 درصد کمتر از سایر مدل های این خودرو است؛ برای خودروهای صفر همه شرکت های بیمه تخفیف ویژه‌ای ارائه می کنند که بیمه گذاران یم توانند از این تخفیف استفاده نمایند.
 • اگر بیمه‌گذار در طول مدت اعتبار بیمه نامه بدنه، خسارتی از شرکت بیمه دریافت نکند، می‌تواند هنگام تمدید بیمه خودروی خود از تخفیفات عدم خسارت بهره مند شود. میزان تخفیف برای عدم خسارت در سال اول، دوم، سوم، چهارم، پنجم و بیشتر از 25 درصد الی 70 درصد در صورت عدم دریافت خسارت می باشد.
 • در صورت پرداخت نقدی، بیمه گذار می‌تواند از 10% تخفیف بیمه بدنه استفاده نماید.

 بیمه بدنه پژو پارس قسطی

 • با توجه به حق بیمه بدنه پژو پارس ممکن است بیمه گذار بخواهد حق بیمه خود را به صورت اقساطی پرداخت نماید. امکان خرید بیمه بدنه پژو پارس یا چک در سامانه بیمه تایم وجود دارد. البته تعداد اقساط با توجه به حق بیمه و شرکت بیمه متفاوت می باشد.

بهترین بیمه بدنه پژو پارس

اگر می خواهید بهترین بیمه بدنه را برای پژو پارس تان خریداری کنید باید به چند نکته توجه داشته باشید. انتخاب پوشش های درست بیمه ای برای پژو پارس به کمک کارشناسان بیمه تایم می تواند کمک بزرگی برای شما در این خرید باشد. امکان مقایسه قیمت شرکت های مختلف بیمه و میزان فرانشیز در هر خسارت و هم چنین میزان رضایت مشتریان همه در این انتخاب همراه شما خواهد بود.

خرید بیمه بدنه پژو پارس از بیمه تایم

بیمه تایم بهترین گزینه برای استعلام قیمت و خرید آنلاین بیمه بدنه پژو پرشیا است. شما فقط کافیست که تمام اطلاعات خواسته شده را آنلاین وارد کنید و قیمت شرکت‌های مختلف بیمه را مقایسه کنید. امکان بازدید توسط خودتان هم در خرید آنلاین بیمه بدنه پرشیا فراهم شده است،‌ اگر هم مایل باشید می‌توانید از خدمات بازدید در محل یا بازدید در مراکز منتخب استفاده کنید. پس از خرید بیمه بدنه شما در کم‌تر از چند دقیقه صادر می‌شود و رایگان برایتان ارسال می‌شود. پرداخت خسارت آنلاین از جمله مهمترین خدمات ارائه شده توسط بیمه تایم می باشد.

  

بیمه ثالث بیمه نامه اجباری است که همه وسایل نقلیه باید این بیمه نامه را تهیه نمایند، اما دارندگان خودرو می توانند بیمه بدنه هم داشته باشند.

بر اساس شرایط عمومی بیمه بدنه، دو دسته از خسارات اصلی و پوشش های اضافی تحت پوشش قرار می گیرد.
پوشش های اصلی بیمه بدنه :

 • حادثه، تصادف، واژگونی و یا سقوط خودروی بیمه شده در اثر برخورد به یک جسم ثابت و یا متحرک
 • حریق، آتش‌سوزی، انفجار و صاعقه خودروی بیمه‌شده و لوازم یدکی اصلی همراه آن
 • سرقت کلی خودرو (همچنین جبران خسارت‌هایی که در حین و یا شروع سرقت به خودروی بیمه شده و یا لوازم همراه ان که در بیمه‌نامه قید شده است، وارد شده باشد.)
 • جبران خسارت‌هایی که در حین نجات خودروی آسیب دیده و یا انتقال آن به وجود آمده است.
 • خسارت‌های وارد شده به باطری و لاستیک‌های خودروی بیمه شده در اثر هریک از خطرات ذکر شده در بالا

سایر پوشش های اضافی بیمه بدنه به ترتیب زیر می باشد:

 • سیل، زلزله و آتش فشان
 • پاشیده شدن رنگ ، اسید و سایر مواد شیمیایی روی بدنه خودروی بیمه شده
 • سرقت لوازم و قطعات خودروی بیمه شده پس از وقوع حادثه
 • کشیده شدن میخ و سایر اشیاء مشابه روی بدنه خودروی بیمه شده
 • نوسانات ارزش خودرو در بازار
 • هزینه‌های توقف خودرو
 • هزینه شکست شیشه خودرو به تنهایی و بدون عامل خارجی، مانند انقباض و انبساط هوا
 • حذف فرانشیز
 • هزینه‌های ایاب و ذهاب

داشتن بیمه ثالث اجباری است ولی خرید بیمه بدنه اختیاری بوده و هر دارنده خودرو می تواند برای داشتن پوشش های بیشتر و به انتخاب خود این بیمه نامه را خریداری نماید.

با نداشتن گواهینامه رانندگی و پیش آمدن خسارت بیمه هیچ گونه خسارتی را پرداخت نمی‌کند.

بهترین بیمه بدنه معمولا بر اساس نیاز های بیمه ای هر فرد می تواند در بین شرکت های مختلف بیمه ای متفاوت باشد. بهترین گزینه برای خرید بیمه بدنه بر اساس بیمه بدنه مورد نظر شما و پوشش های مورد نظر شما، قیمت و شرایط شرکت های مختلف می باشد. پس برای هر خودرو و بر اساس پوشش های درخواستی هر فرد بهترین بیمه بدنه متفاوت می باشد که با کمک مشاوران بیمه بخش اتومبیل بیمه تایم می توانید بهترین بیمه بدنه را انتخاب کنید.

برای خودروهایی که از تولید و مونتاژ قطعات آن بیش از ۱۰ سال گذشته باشد، درازای هرسال اضافی ۵% درصد به نرخ حق بیمه بدنه اضافه می‌شود. برای خودروهای بالای ۲۰ سال صدور بیمه‌نامه نیازمند مجوز است.

خسارت سرقت کلی برای زمانی است که کل خودرو به سرقت برود و اگر تا 60 روز پیدا نشود، هزینه تعمیر و تعویض قسمت های آسیب دیده خودرو به همراه هزینه نجات خودرو تا 75درصد قیمت روز خودرو ، خسارت بر اساس شرایط بیمه نامه در شرکت های مختلف بیمه پرداخت می شود
همانطور که گفتیم بیمه بدنه یک بیمه  نامه اختیاری است و برای جبران خساراتی که بیمه ثالث تحت پوشش قرار ندارند و یا برای تصادفاتی که خود شما مقصر هستید می توانید از بیمه بدنه استفاده نمایید
قیمت بیمه بدنه در شرکت های بیمه متفاوت است ، تخفیفات بیمه ای که شرکت های بیمه ارائه می کنند متفاوت است، به عنوان مثال تخفیف بیمه بدنه ایران با تخفیف بیمه بدنه پارسیان متفاوت می باشد. برای استعلام بیمه بدنه خودرو  و خرید ارزان‌ترین بیمه بدنه خودرو، می توانید از سامانه بیمه تایم استفاده کنید.
در همه خسارات بیمه‌ای، پرداخت بخشی از خسارت بر عهده بیمه گذار است که به آن فرانشیز گفته می‌شود. در بیمه بدنه نیز در زمان پرداخت خسارات بخشی از خسارت را بیمه گذار پرداخت می‌کند.
حذف فرانشیز بیمه بدنه از جمله پوشش‌های بیمه بدنه می باشد که می‌توانید با خرید این پوشش ، فرانشیز بیمه نامه را کاهش دهید.

 

در شرکت های بیمه تخفیف های مختلفی برای بیمه بدنه ارائه می شود، این تخفیف ها ممکن است به صورت تخفیف بیمه بدنه خودروی صفر باشد یا تخفیفات دوره ای که شرکت های بیمه به مناسبت های مختلف ارائه می کنند وجود دارد، برای اطلاع از تخفیف های بیمه بدنه می توانید از وب سایت بیمه تایم کمک بگیرید.
بیمه بدنه یک بیمه نامه یکساله است و نمی توان بیمه بدنه کوتاه مدت خریداری کرد.
در زمان خرید خودروی جدید و یا در زمان فروش خودرو می توانید تخفیفات بیمه بدنه خود را به اتومبیل جدید منتقل کنید. چراکه تخفیف بیمه بدنه متعلق به شخص است نه وسیله نقلیه.
چنانچه خسارت سرقت خودرو به بیمه گذار پرداخت گردد و بعد از پرداخت خسارت، خودرو پیدا شود، شرکت بیمه، خودروی مورد نظر را فروخته و بعد از برداشت درصدی از ارزش خودرو به عنوان فرانشیز، باقی خسارت به بیمه گذار پرداخت می‌کنند
محاسبه هزینه بیمه بدنه در شرکت‌های مختلف بیمه بدنه بر اساس فرمول‌های مختلف متفاوت می‌باشد، چراکه نرخ هر کدام از پوشش های اضافی بیمه بدنه و تخفیف‌های دوره‌ای که شرکت‌های مختلف ارائه می کنند متفاوت است، محاسبه دستی قیمت بیمه بدنه بسیار پیچیده و سخت است. از این رو برای محاسبه بیمه بدنه می توانید از قیمت های به روز بیمه بدنه شرکت های مختلف در بیمه تایم استفاده کنید.
مدارک لازم عبارتند از گواهینامه ، کارت ماشین، سند ماشین، گزارش پلیس است.
اولین کار بعد از خسارت تماس با پلیس و تماس با کارشناس خسارت بیمه بدنه است، تا بررسی های لازم برای ادامه روند پرداخت خسارت انجام شود.
داشتن کارشناس خسارت سیار یکی از گزینه هایی می باشد که شاید برای بسیاری  از بیمه گذاران مهم باشد که بیمه نامه ای که خریداری می کنند دارای کارشناس خسارت سیار داشته باشد. سامانه بیمه تایم می تواند همراه شما باشد تا بهترین بیمه بدنه را خریداری نمایید.
بیمه بدنه دارای مزایای بسیاری است، از جمله حفظ تخفیفات عدم خسارت که در بیمه بدنه  این امکان وجود دارد ولی کارت طلایی چنین امکانی را برای دارنده اش ندارد.
قیمت بیمه بدنه خودرو با توجه به ارزش خودرو و سیلندر اتومبیل و پوشش های مورد درخواست محاسبه می گردد.
ارزان‌ترین بیمه بدنه در نظر داشته باشید که صرفا بهترین بیمه بدنه نیست اما بیمه بدنه ایران، بیمه بدنه آسیا، بیمه بدنه البرز، بیمه بدنه پارسیان و بیمه بدنه دانا را می توان در نظر داشت.
در محاسبه بیمه بدنه آسیا انتخاب هر پوشش،  مبلغ حق بیمه بدنه را افزایش می دهد اما حذف ماده 10 یکی از پوشش های گران است.
تخفیفات بیمه بدنه ایران بصورت رایج مانند تخفیف عدم خسارت، تخفیفات گروهی، توافقی و دوره ایی، تخفیف خودرو صفر و … نیز می باشد.
بهترین بیمه بدنه وقتی معنی دارد که در زمان خسارت بیشترین پوشش بیمه بدنه را داشته باشیم اما قیمت بیمه بدنه در انتخاب بهترین بیمه بدنه می توان در نظر داشت
بهترین بیمه بدنه برای خودرو صفر می تواند قیمت مناسب بیمه بدنه باشد و شرکت های بیمه در این زمینه با هم بسیار رقابت دارند و تخفیفات بیمه بدنه خودرو صفر را همواره در نظر می گیرند چرا که می دانند شما مراقب خودرو صفر به خوبی هستید
تخفیفات خودرو صفر در هر شرکتی متفاوت است اما برخی شرکت‌ها مانند بیمه بدنه پاسارگاد، بیمه بدنه رازی تخفیفات بیشتری را تا 20درصد لحاظ می‌نمایند
برخی شرکت‌ها برای جذب پرتفوی بیشتر تخفیفات زیادی را بر بیمه بدنه لحاظ می کنند و یا نرخ بیمه بدنه پایینی را در نظر می گیرند در انتخاب این شرکت ها دقت نمایید اما برخی شرکت ها تخفیفات دوره ایی مانند دهه فجر و اعیاد دارند که بهترین زمان برای داشتن ارزان‌ترین بیمه بدنه از این شرکت های نام آشنا می باشد مانند: بیمه بدنه البرز، بیمه بدنه دانا، بیمه بدنه آسیا، بیمه بدنه ایران، بیمه بدنه پاسارگاد و کارآفرین
بیمه بدنه ایران با توجه به اینکه این شرکت قدیمی هست بنابراین بیمه گذاران بسیاری عادت به خرید از این شرکت دارند و البته تعدد شعب و نمایندگان بیمه از دلایل دیگری هست که می توان به استقبال از بیمه بدنه ایران اشاره کرد
شما همواره می توانید علاوه بر استعلام بیمه بدنه شرکت مورد نظرتان  از سیستم استعلام بیمه بدنه بیمه مرکزی استفاده نمایید
مهمترین مزیت بیمه بدنه پارسیان قیمت پایین آن است و در زمان خرید بیمه بدنه پارسیان از میزان فرانشیزهای بیمه نامه خود حتما مطلع باشید
بله، اگر از تاریخ بیمه بدنه شما نگذشته باشد و در شرکت بیمه خود تغییری ندهید بنابراین نیاز به بازدید از اتومبیل نخواهد بود و می توان بیمه نامه را صادر کرد
در انتخاب خود علاوه بر قیمت بیمه بدنه به خدمات و پرداخت خسارت بیمه بدنه و فرانشیز بیمه بدنه را حتما در نظر بگیرید گروه کارشناسان بیمه تایم به شما در انتخاب کمک خواهند نمود
منظورتان بیمه بدنه هست یا بیمه ثالث؟ اگر بیمه بدنه هست قیمت و خدمات و پرداخت خسارت همیشه معیار بهترین بیمه بدنه خودرو می باشد مانند بیمه بدنه ایران
بسته به ارزش خودرو و تخفیفات شرکت بیمه بر روی خودرو صفر، قیمت بیمه بدنه خودرو صفر متفاوت است.
برای اینکه خودرو صفر محسوب گردد زمان تحویل خودرو در حال حاضر ملاک عمل است اما برخی شرکت‌ها میزان کیلومتر شمار را نیز ملاک قرار می‌دهند
نه تنها در بیمه بدنه دانا بلکه انتخاب پوشش های بیمه بدنه در همه شرکت های بیمه بر قیمت تاثیرگذار است.
در اسرع وقت و حداکثر 5 روز خسارت را به بیمه دانا اطلاع دهید و جهت تشکیل پرونده خسارت مراجعه نمایید مدارکی مانند کارت ماشین بیمه ثالث و بیمه بدنه آسیا و در صورت وجود کروکی پلیس را همراه داشته باشید
بیمه پارسیان با توجه به ارزش خودرو و نرخ بیمه نامه، حق بیمه بدنه پارسیان را محاسبه می نماید به حق بیمه بدنه پارسیان مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد
قیمت بیمه بدنه رازی از ارزان‌ترین بیمه بدنه می باشد.
همه شرکت های بیمه خودروهای لوکس را به دلیل اینکه در زمان خسارت جبران خسارت سخت هست بیمه نمی نمایند در بین شرکت های بیمه بدنه ایران، بیمه بدنه سامان، بیمه بدنه پارسیان و پاسارگاد نام آشناست
قیمت مناسب، پوشش های کامل، شعب بیمه، فرانشیز کمتر و حتی خسارت سیار از معیارهای خوبی برای انتخاب هر کدام از این شرکت هاست، مانند بیمه بدنه البرز
ما با گروه متخصصین بیمه تایم شما را تا صدور بیمه بدنه ایران و در زمان خسارت با راهنمایی کامل همراه خواهیم بود
در صدور بیمه بدنه حتما نیاز به بازدید از خودرو می باشد اما اگر اتومبیل بیمه نامه دارد و شرکت بیمه قبلی را انتخاب نمودید نیاز به بازدید نیست
تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه معمولا 25درصد می باشد.

تخفیفات بیمه بدنه وابسته به راننده است و نه اتومبیل بنابراین تخفیفات فقط مختص راننده است و جابجا نمی‌شود.

قیمت بیمه بدنه با توجه به رقابتی بودن نرخ قیمت این بیمه نامه، در شرکت های مختلف با هم متفاوت می باشد. نرخ پوشش های بیمه بدنه در شرکت های مختلف بیمه متفاوت می باشد.

اگر بیمه بدنه بر اساس قیمت کمتر و غیر واقعی صادر شود؛ در زمان خسارت شرکت بیمه  خسارت را بر اساس حق بیمه پرداختی جبران می‌کند. به این موقعیت «اعمال ماده ۱۰ قانون» می‌گویند.

موارد استثنا شده در بیمه بدنه از قبیل خسارت‌های ناشی از جنگ، شورش، اعتصاب، تهاجم، خسارت‌های عمدی، خسارتی که به خاطر رانندگی فرد بدون گواهینامه وارد شود، خسارت ناشی از مصرف الکل و مواد مخدر و خسارت‌هایی که خارج از پوشش‌های بیمه بدنه باشند با بیمه بدنه پرداخت نمی شود.

خیر، کارت طلایی، به نوعی، ضمانت‌نامهشرکت خودرو سازی برای رفع مشکلات خودروی صفر کیلومتر است و نمی‌توان آن را به عنوان سابقه به بیمه بدنه اضافه کرد.

بله، اگر قصد تغییر شرکت بیمه را داشته باشید، پس از اتمام اعتبار بیمه‌نامه قبلی، می‌توانید بیمه‌نامه جدید را از شرکت دیگر و با همان مقدار تخفیف از بیمه تایم  خریداری کنید.

با خرید اقساطیِ بیمه بدنه دیگر نمی‌توان از تخفیف ۱۰ درصدی بیمه نقدی استفاده کرد.

بطور معمول سقف تخفیفات بیمه بدنه تا 70 درصد حق بیمه بدنه می‌تواند باشد.

در صدور بیمه بدنه حتما نیاز به بازدید از خودرو می باشد اما اگر اتومبیل بیمه نامه دارد و شرکت بیمه قبلی را انتخاب نمودید نیاز به بازدید نیست

تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه معمولا 25درصد می باشد.

تخفیفات بیمه بدنه وابسته به راننده است و نه اتومبیل بنابراین تخفیفات فقط مختص راننده است و جابجا نمی‌شود.

بطور معمول سقف تخفیفات بیمه بدنه تا 70 درصد حق بیمه بدنه می‌تواند باشد.

بله، سرقت کلی خودروی بیمه شده پوشش اصلی بیمه نامه بدنه می باشد.

راننده هایی که گواهینامه رانندگی ندارند، نمی توانند از بیمه بدنه خسارت بگیرند.

شرایط پرداخت خسارت بدون نیاز به کروکی در شرکت های مختلف بیمه متفاوت می باشد.

در استفاده از بیمه بدنه محدودیتی  وجود ندارد اما در خسارت های بعدی سهم پرداختی شما بیشتر میشود که به عنوان فرانشیز لحاظ میشود.

سنهاب بیمه مرکزی مرجع اصلی برای بررسی انواع بیمه نامه از قبیل بیمه بدنه می باشد.

با توجه به این که قطعات خودروهایی مثل زانتیا در بازار کم پیدا هستند و قطعات نرخ مشخصی ندارد، از این رو برخی شرکت های بیمه ، زانتیا را بیمه نمی کنند.

[/accordion-item]
جهت خرید بیمه بدنه تماس بگیرید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *