بیمه تایم

محاسبه آنلاین بیمه عمر

۵
(۵)

بیمه عمر یکی از انواع بیمه نامه هایی می باشد که در خرید آن حتما باید همه جوانب این بیمه نامه بررسی شده و سپس اقدام به خرید این بیمه نامه نمایید. با توجه به ماهیت سزمایه گذاری این بیمه نامه بررسی روند این بیمه نامه از الزامات قبل از خرید این بیمه نامه می باشد. در ادامه به بررسی روند محاسبه آنلاین این بیمه نامه خواهیم پرداخت.

بیمه عمر چیست؟

بیمه عمر یک بیمه نامه مختلط است که در کنار پوشش های بیمه ای سرمایه گذاری ارزشمندی را برای فرد بیمه شده به همراه دارد. بررسی روند شکل گیری سرمایه گذاری در این بیمه نامه بر اساس شرایط هر فرد به صورت اختصاصی انجام می شود.

محاسبه آنلاین بیمه عمر چگونه انجام می شود؟

برای محاسبه آنلاین بیمه عمر  چند فاکتور مهم باید مشخص شده باشد:

  • سن فرد بیمه گذار و بیمه شده
  • مدت بیمه نامه
  • حق بیمه پرداختی سالانه
  • روش پرداختی حق بیمه
  • ضریب پرداخت حق بیمه و سرمایه بیمه نامه
  • تعداد و میزان پوشش های بیمه نامه
  • نوع بیمه نامه


مطلب مرتبط: بهترین بیمه عمر سال ۱۴۰۲ کدام است؟


محاسبه آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

اگر می خواهید محاسبه بیمه عمر پاسارگاد را بررسی کنید باید اطلاعات گفته شده در پاراگراف قبل را مشخص نمایید: به عنوان نمونه یک جدول بیمه عمر در تصویر زیر آورده شده است: این جدول برای یک فرد ۳۰ ساله است که حق بیمه ماهانه ۱ میلیون تومان را به مدت ۳۰ سال پرداخت کرده است.

روند سرمایه گذاری و تشکیل سرمایه در بازه های زمانی ۱۰ و ۲۰ و ۳۰ ساله در این بیمه نامه قابل بررسی می باشد.

محاسبه آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

برای دریافت جدول بیمه عمر پاسارگاد برای خودتان و یا هر شخص دیگر می توانید درخواست تان را در لینک زیر ثبت نمایید تا جدول اختصاصی برای شما ازسال گردد.

محاسبه آنلاین بیمه ایران

برای محاسبه آنلاین بیمه عمر ایران ، با مشخص کردن سن بیمه شده، حق بیمه پرداختی، مدت بیمه نامه و تعداد پوشش های مورد درخواست می توانید جدول نمونه جدول زیر را برای هر فردی که مد نظرتان هست دریافت کنید.

جدول زیر برای یک فرد ۳۰ ساله است که ماهانه ۱ میلیون تومان به عنوان حق بیمه پرداخت می نماید.


مطلب مرتبط: نحوه محاسبه بیمه عمر


در همین زمینه بخوانید: آشنایی با انواع بیمه عمر


محاسبه آنلاین بیمه عمر سامان

بیمه عمر سامان یکی از شرکت های بیمه ای است که پوشش های بیمه ای بدون سقف را ارائ می نماید. البته تعداد بیماری های تحت پوشش در این بیمه نامه ۳۲ بیماری است و سود مشارکت بالایی را در ۵ سال گذشته پرداخت کرده. از ای رو باید قبل از بررسی انواع بیمه عمر باید مشاوره قبل از خرید دریافت نمایید.

سن فرد بیمه شده و بیمه گذار، مدت بیمه نامه، حق بیمه پرداختی و سایر شرایط بیمه نامه در جدول بیمه نامه قابل بررسی می باشد.

یک نمونه جدول برای فرد ۳۰ ساله ای که ماهانه ۱ میلیون تومان را به مدت ۳۰ سال پرداخت می نماید در زیر  قابل بررسی است.

جدول بیمه عمر سامان

 

محاسبه بیمه عمر کارآفرین

شرکت بیمه کارآفرین به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکت های ارائه دهنده بیمه عمر ، برترین انواع بیمه عمر از قبیل بیمه اندوخته دار امید ( در طرح های بیمه عمر کارآفرین)را ارائه می نماید. تعداد امراض تحت پوشش و سقف تعهدات از جمله مزایای این بیمه نامه می باشد. نمونه جدول برای یک فرد ۳۰ ساله با پرداخت حق بیمه ماهانه ۱ میلیون تومان در زیر آمده است. برای دریافت جدول بیمه عمر برای هر سن و شرایط می توانید درخواستتان را در لینک زیر ثبت نمایید.

محاسبه آنلاین بیمه عمر کارآفرین

استعلام بیمه عمر از بیمه تایم

بیمه تایم با توجه به ماهیت کارگزاری که دارد می تواند شما را در انتخاب بهترین بیمه عمر همراهی می نماید. مقایسه جدول بیمه عمر شرکت های بیمه از لحاظ سود دهی و پوشش های بیمه به صورت بی طرفانه به کمک کارشناسان متخصص بیمه تایم امکان پذیر است. برای مشاوره می توانید با شماره تماس ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ در تماس باشید.

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیاز ۵ / ۵. تعداد رای ۵

خیلی متاسفیم که این مطلب رضایت شما رو جلب نکرد!

لطفا با نظر خودتون مارو در ارتقا این مطلب یاری کنید

چه موردی رو میتونیم در این مطلب بهبود بدیم؟

تیم تولید محتوای بیمه تایم

اضافه کردن نظر