بیمه تایم
بیمه یونیت لینک سامان

یونیت لینک سامان

۵
(۲)

بیمه عمر سامان یکی از شرکت های برتر و پیشرو در صنعت بیمه و مخصوصا در ارائه انواع بیمه عمر می باشد. شرایط کم ریسک سرمایه گذاری در انواع بیمه عمر و استفاده از سود سرمایه گذاری در انواع بیمه نامه از مهمترین مزایای بیمه عمر سامان می باشد. شرکت بیمه سامان در راستای ارائه خدمات بهتر در زمینه سرمایه گذاری در انواع بیمه نامه های عمر ، طرح یونیت لینک را ارائه کرده که دارای شرایط بهینه در استفاده از مزایای سرمایه گذاری در این بیمه نامه می باشد.

یونیت لینک سامان چیست؟

در این بیمه نامه در کنار همه پوشش های مختلف بیمه ای و سایر مزایای بیمه ای، اندوخته بیمه نامه به صورت مستقیم در صندوق های بورسی سرمایه گذاری می شود. در این صورت با نوسانات افزایشی بازار اندوخته بیمه نامه افزایش می یابد و بیمه گذاران این بیمه نامه می توانند از مزایای سرمایه گذاری این بیمه نامه بهره مند شوند. البته نوسانات منفی بازار تاثیری در اندوخته شما نداشته و منجربه کاهش آن نخواهد شد.

نحوه محاسبه سود صندوق یونیت لینک

در بیمه یونیت لینک سامان، به سرمایه بمیه نامه با توجه به نوسانات مثبت بازار سود تعلق گرفته و سرمایه افزایش می یابد و در صورت کاهشی بودن شرایط بازار این مبلغ کم نشده و تغییری ندارد. البته نرخ تضمین ۵ درصد در بیمه یونیت لینک ارائه شده که در صورت ریزش سهام های خریداری شده در صندوق یونیت، اصل سرمایه بیمه گذار به اضافه ۵ درصد سود روز شمار سالیانه به این بیمه نامه تعلق می گیرد.


شرکت‌های مطرح در رشته بیمه عمر به ترتیب زیر می باشند:

بیمه عمر کارآفرین

بیمه عمر ایران

بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر خاورمیانه 


مزایای بیمه یونیت لینک سامان

  • سرمایه گذاری در سبد های سرمایه گذاری بورسی
  • استفاده از سود ، سرمایه گذاری در بازار بورس بدون نیاز به دانش بورسی با مدیریت شرکت بیمه سامان
  • استفاده از امکان معاافیت مالیاتی سرمایه بیمه نامه
  • امکان استفاده از مزیت معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از کارافتادگی بیمه گذار
  • برخورداری از همه پوشش های بیمه عمر (فوت به هر علت و به علت حادثه و … )
  • از مهمترین مزایای بیمه یونیت لینک نسبت به بیمه عمر و تشکیل سرمایه این است که بیمه گذار می تواند از همان روز شروع بیمه نامه مبالغی را به اندوخته خود اضافه کند یا مبالغی را برداشت کند و نیاز نیست از همان ابتدا کل مبلغی را که برای سرمایه گذاری مد نظرش است به صورت یکجا واریز کند.

فرق بیمه نامه یونیت لینک با صندوق های سرمایه گذاری موجود چیست ؟

در صندوق های فعلی میانگین برایند سرمایه گذاری برای کلیه بیمه نامه ها به صورت یک عدد کلی اعلام و روی کلیه بیمه نامه ها اعمال می شود ولی در یونیت لینک سود هر شخص بر اساس تاریخ خریداری یونیت و تغییرات قیمت از آن زمان متفاوت است. به عنوان مثال ممکن است سود صندوق رشد۱ در یک سال ۴۰% اعلام شود ولی بیمه گذاری که به صورت مستقیم یونیت صندوق را خریداری کرده ۱۵۰% قیمت یونیتش افزایش پیدا کرده باشد. علاوه بر افزایش قیمت یونیت ها ، صندوق رشد بر اساس عملکرد خودش هر سه ماه یکبار سود مشارکتی رو اعلام می کند که ۸۵% آن مربوط به بیمه گذار است و در همان تاریخ به اندوخته اش اضافه می شود . سقف مجموع چهار نوبت واریز سود مشارکت در طی سال، ۲۰% می باشد.

 

مزیت بیمه نامه یونیت لینک نسبت به سرمایه گذاری مستقیم در بورس چیست ؟

در بیمه یونیت لینک حتی در صورت نداشتن دانش بورس، می توانید از سرمایه گذاری در این بیمه نامه استفاده نمایند. حتی در روزهای شلوغ بورس شما می توانید از طریق لینک یونیت اقدام به خرید و فروش بپردازید.

مثال برای نحوه استفاده از صندوق یونیت لینک بیمه نامه سامان

امکان خرید کمتر از ۱ یونیت در صندوق های سرمایه گذاری به صورت مستقیم وجود ندارد ولی بیمه سامان در بیمه نامه یونیت لینک این امکان رو فراهم کرده که شما بتوانید درصدی از یک یونیت رو خریداری کنید . مثلا اگر قیمت ۱ یونیت صندوق رشد ۲ میلیون تومان باشد شما به صورت مستقیم حداقل باید ۱ یونیت که معادل ۲ میلیون هست را خریداری کنید در صورتی که در بیمه نامه یونیت لینک شما مثلا مبلغ ۲۰۰ هزار تومان به اندوخته واریز می کنید و در جا ۰.۱ یونیت برای شما خریداری می شود . و مهمتر از همه اینکه شما همیشه خیالتان راحت است که در بورس ضرر نمی کنید و حداقل اصل پولتان را بعلاوه ۵% سود سالیانه دریافت می کنید.

استعلام و خرید بیمه یونیت لینک سامان

برای خرید بیمه یونیت لینک سامان، می توانید درخواست خریدتان را در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید و از طریق مشاروه کارشناسان بیمه تایم این بیمه نامه را به صورت آنلاین خریداری نمایید. بررسی شرایط و روند سرمایه گذاری در انواع بیمه نامه های عمر از مهمترین مزایای خرید بیمه عمر از بیمه تایم می باشد.

ارسال جدول سرمایه گذاری بر اساس شرایط سنی و سرمایه گذاری آن فرد به صورت اختصاصی از مزیت های مهم خرید این بیمه نامه از بیمه تایم می باشد.

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیاز ۵ / ۵. تعداد رای ۲

خیلی متاسفیم که این مطلب رضایت شما رو جلب نکرد!

لطفا با نظر خودتون مارو در ارتقا این مطلب یاری کنید

چه موردی رو میتونیم در این مطلب بهبود بدیم؟

تیم تولید محتوای بیمه تایم

۲ comments