بیمه تایم
کیف پول الکترونیک

کیف پول خاورمیانه

۰
(۰)

کیف پول بیمه خاورمیانه یکی از مهم ترین مزایای بیمه عمر خاورمیانه می باشد که هر فرد دارنده این بیمه نامه می تواند از مزایای این امکان بهره مند شود. این که کیف پول بیمه خاورمیانه چیست و چه موارد مصرفی می تواند برای فرد بیمه شده داشته باشد، موضوعی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

کیف پول خاورمیانه چیست؟

با توسعه طرح های بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری و تغییر روش های سپرده گذاری در انواع بیمه عمر، کیف پول بیمه خاورمیانه یکی از شرایط سرمایه گذاری در بیمه های عمر است که بیمه خاورمیانه برای اولین بار این امکان را برای بیمه گذاران خود فراهم کرده که بتوانند از سود آوری این صندوق در سرمایه گذاری های خود استفاده نمایند .

بیمه گذاران با پرداخت مبالغ اضافی علاوه بر حق بیمه خود از سود این صندوق ها استفاده می نمایند.

مزایای کیف پول خاورمیانه

مهم ترین مزیت کیف پول خاورمیانه ، داشتن سود تضمین بالا در بیمه های عمر می باشد.

شرایط استفاده از کیف پول خاورمیانه

برای آنکه بتوانید از سود سرمایه گذاری کیف پول خاورمیانه استفاده نمایید باید بیمه عمر خاورمیانه داشته باشید. با پرداخت حق بیمه عمر و شروع بیمه نامه شما می توانید با واریز مبالغ اضافی تر علاوه بر حق بیمه به این صندوق از سود کیف پول خاورمیانه علاوه بر سود بیمه نامه عمرتان استفاده کنید.


بهترین بیمه بازنشستگی


شرایط برداشت از کیف پول خاورمیانه

بیمه‌گذار می‌تواند در صورت واریز به اندوخته یا داشتن سپرده اولیه در هر زمانی اصل مبالغ و سود روز شمار را به صورت آنلاین برداشت نماید (بازگشت پول به حساب بیمه‌گذار حدود ۳ روز کاری زمان می‌برد). برای انجام این کار بیمه گذار می بایستی با مراجعه به پورتال بیمه‌گذاران قسمت کیف پول الکترونیکی، ابتدا شماره شبا حساب بیمه‌گذار را ثبت و سپس درخواست برداشت از اندوخته را با مبلغ دلخواه خود درج نماید. شایان ذکر است سود مشارکت در پایان سال مالی (تیر ماه) محاسبه و به اندوخته بیمه‌نامه واریز می‌شود و در آن زمان قابل برداشت است.


مطلب مرتبط: بیمه بازنشستگی ۱۰ ساله


محاسبه سود کیف پول خاورمیانه

د راین صندوق، سود مبالغ واریز شده به اندوخته با نرخ تضمینی (۱۶ در صد برای دوسال اول، ۱۳ درصد برای دو سال دوم و ۱۰ درصد برای مابقی سال ها) محاسبه و به صورت روز شمار واریز می‌شود. سود مشارکت در منافع نیز پس از برگزاری مجمع سالانه(تیرماه) شرکت به اندوخته بیمه‌گذاران واریز می‌گردد. شایان ذکر است که در پورتال بیمه‌گذاران مبالغ سود روزشمار و سود مشارکت قابل مشاهده است.

 

استعلام و خرید بیمه عمر خاورمیانه

اگر بیمه عمر خاورمیانه ندارید و می خواهید این بیمه نامه را خریداری کنید ، می توانید درخواست خریدتان را در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید. کارشناسان بیمه تایم شما در خرید بهترین بیمه عمر همراهی خواهند کرد. مقایسه شرایط و مزایای بیمه عمر همه شرکت های بیمه با توجه به سن و شرایط شما از مهمترین خدمات بیمه تایم می باشد. همچنین امکان مشاوره تلفنی از طریق تماس با شماره ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ برای مشاوره و خرید انواع بیمه عمر برای شما فراهم می باشد.

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد رای ۰

خیلی متاسفیم که این مطلب رضایت شما رو جلب نکرد!

لطفا با نظر خودتون مارو در ارتقا این مطلب یاری کنید

چه موردی رو میتونیم در این مطلب بهبود بدیم؟

تیم تولید محتوای بیمه تایم

اضافه کردن نظر