بیمه تایم

بیمه بازنشستگی ۱۰ ساله سامان، ایران و سایر شرکت‌ها چه شرایطی دارند؟

بیمه بازنشستگی 10 ساله چیست؟
۴.۱
(۶۴)

هدف همه افراد در طول زندگی تلاش و فعالیت برای ساختن آینده ای مطمئن است، فراهم آوردن امکانات زندگی راحت که در زمان بازنشستگی و کهنسالی اسباب رفاه باشد بخش دیگری از دغدغه های فکری همه ما می‌باشد. چراکه همراه با بالا رفتن سن، توانایی کارکردن افراد کمتر شده و در عوض احتمالا هزینه‌های زندگی از قبیل هزینه‌های درمانی و … بیشتر می‌شود. داشتن یک حامی مالی که بتواند پوشش مناسبی برای آن زمان باشد برای همه می‌تواند مطلوب باشد. از این رو بازنشستگی و داشتن بیمه بازنشستگی می‌تواند یک راهکار ساده برای چنین شرایطی باشد. آن هم بیمه‌ بازنشستگی ۱۰ ساله که بسیار زود بازده هستند. با ما همراه باشید تا ببینیم این بیمه دقیقا چه شرایطی دارد؟

بیمه عمر کوتاه مدت چه مزایا و معایبی دارد؟

بیشتر افراد به دنبال داشتن بیمه عمر کوتاه مدت هستند که در بازه زمانی کم بتوانند بالاترین میزان مستمری و اندوخته را دریافت نمایند. بیمه‌های عمری که برای مدت زمان کم حق بیمه پرداخت می‌کنند دارای مزایا و معایب مختلف می‌باشند که در ادامه به بررسی برخی از این موارد خواهیم پرداخت:

مزایای بیمه عمر کوتاه مدت

 • کم بودن تعداد سال‌های پرداخت حق بیمه
 • دستیابی به اندوخته و مستمری در بازه زمانی کوتاه مدت
 • مناسب برای کودکان و زنان خانه دار و همه افرادی که می خواهند در بازه زمانی کم به مستمری برسند
 • امکان برخورداری از  همه پوشش های بیمه ای بیمه های عمر در این مدت کم
 • امکان تعریف ذینفع برای دریافت مستمری

معایب بیمه عمر کوتاه مدت

بیمه عمر، بیمه نامه‌ای است بلند مدت  و از آنجاییکه سود مشارکت پرداختی به بیمه های عمر به صورت روز شمار و مرکب می‌باشد، از این رو با داشتن مدت زمان کم در بیمه عمر میزان سود نهایی شما کمتر از بیمه نامه های بلند مدت تر می‌باشد. از این رو پیشنهاد بیشتر کارشناسان بیمه عمر در جهت خرید بیمه عمر ۳۰ ساله می‌باشد.

 

بیمه عمر و بازنشستگی کوتاه مدت مناسب چه کسانی است؟

رایج‌ترین نوع بیمه بازنشستگی، بیمه نامه‌هایی است که برای افراد شاغل و از طرف محل کارشان انجام می‌گیرد، از قبیل بیمه تامین اجتماعی که با داشتن شرایط بازنشستگی از قبیل داشتن سن ۶۰ سال تمام و داشتن سابقه بیمه ۲۰ سال می‌توانند از آن بهره مند شوند. بیشتر والدین این بیمه نامه رو برای فرزندانشان تهیه می کنند که در زمان جوانی بتوانند از سرمایه و حقوق ماهیانه این بیمه نامه استفاده نمایند. بیشتر زنان خانه دار هم می‌توانند این بیمه نامه را خریداری کنند و از پوشش‌ها و حقوق ماهانه این بیمه نامه استفاده نمایند.


مطلب مرتبط: تفاوت بیمه عمر با تامین اجتماعی چیست؟


همانطور که می‌بینید بازه زمانی لازم برای رسیدن به بیمه بازنشستگی تامین اجتماعی و … کمی طولانی بوده و لازم به داشتن سابقه بیمه‌ای می‌باشد. از این رو داشتن بیمه نامه ای که بتواند در کوتاه مدت پوشش‌های بیمه ای کافی برای فرد بیمه شده به همراه داشته و همچنین بتواند از مزایای بازنشستگی بیمه نامه استفاده نماید برای بیشتر افراد بسیار مقبول می‌باشد. بیمه عمر و بازنشستگی ۱۰ ساله می‌تواند در مدت زمانی کوتاه اندوخته سرمایه قابل توجهی را برای فرد فراهم کند.

 

شرایط بیمه عمر و بازنشستگی ده ساله

شرایط بیمه عمر و بازنشستگی ۱۰ ساله چیست؟

بیمه عمر و بازنشستگی یکی از طرح‌های بیمه عمر و سرمایه گذاری است که مورد استقبال بسیاری از بیمه گذاران قرار گرفته است که اگر بتوانند بعد از گذشت ۱۰ سال اقدام به برداشت اندوخته خود کنند در واقع بیمه بازنشستگی ۱۰ ساله دریافت کرده‌اند. برای داشتن بیمه عمر و بازنشستگی، فرد بیمه شده می‌تواند با انتخاب حق بیمه سالانه‌ای که هر سال پرداخت می‌کند این بیمه نامه را شروع کرده و درطول مدت داشتن این بیمه نامه از همه پوشش ها و مزایای این بیمه نامه استفاده کند و نهایتا هم به اندوخته سرمایه گذاری شده در بیمه نامه برسد.

 

 • شرط اول داشتن بیمه عمر انتخاب حق بیمه سالانه است. برای این که فرد بیمه شده بتواند از مزایای بیمه عمر استفاده نماید باید مبلغی را انتخاب کرده و به عنوان حق بیمه پرداخت نماید. میزان حق بیمه می‌تواند بر اساس توانایی مالی فرد بیمه شده و مدت زمانی که فرد می‌خواهد این حق بیمه را پرداخت کند، تعریف شود. به عنوان مثال اگر فردی می‌خواهد در مدت زمان کوتاهی به اندوخته بالایی برسد می‌تواند حق بیمه بالاتری را پرداخت کند تا کمی از زمان بیمه نامه را بکاهد.  به عنوان مثال نتیجه اندوخته بیمه ای بیمه نامه عمر با حق بیمه سالانه ۴ میلیون تومان با بیمه نامه دیگر که حق بیمه سالانه ۱ میلیون تومان پرداخت می کند بسیار متفاوت است. از این رو انتخاب حق بیمه مناسب می‌تواند از مهمترین گزینه‌ها در رسیدن به نتیجه مطلوب در بیمه عمر می‌باشد.


مطلب مرتبط: نحوه محاسبه بیمه عمر به چه صورت است؟


در پایان قرارداد بیمه عمر، بیمه گذار بر اساس حق بیمه‌ای که در طول مدت بیمه عمر پرداخت کرده و میزان اندوخته ای که برای وی شکل گرفته می‌تواند از مزایای بازنشستگی این بیمه نامه استفاده نماید.

 

میزان حقوق بازنشستگی با ۱۰ سال سابقه

محاسبه میزان درآمد ماهانه، بعد از ۱۰ سال پرداخت حق بیمه بستگی به شرایط بیمه نامه‌ای که توسط فرد خریداری شده دارد.

 • سن فرد بیمه شده
 • حق بیمه پرداختی
 • تعداد و نوع پوشش‌هایی که وی خریداری کرده است
 • میزان سود مشارکت شرکت بیمه در طول مدت بیمه نامه
 • و شرکت بیمه گری که بیمه نامه را از آن شرکت خریداری کرده‌اید.

همه در محاسبه سرمایه نهایی بیمه عمر و بازنشستگی تاثیر گذار می‌باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت و شرایط می‌توانید از طریق لینک زیر فرم بیمه عمر را پر کنید تا کارشناسان بیمه تایم راهنمایی لازم را به شما ارائه دهند.

 

شرایط بیمه بازنشستگی  ۱۰ ساله بیمه سامان

بیمه بازنشستگی ۱۰ ساله بیمه سامان یکی از طرح‌های بیمه عمر سامان می‌باشد. در شرکت بیمه سامان با انتخاب حق بیمه‌ای که بیمه شده هر سال پرداخت می‌کند و بر اساس اندوخته سرمایه‌ای که برای شما شکل می‌گیرد و  نسبت به سال‌هایی که می‌خواهید دریافتی ماهانه داشته باشید این تقسیم بندی را برای شما انجام می‌دهد. در واقع فرد بیمه شده بر اساس اندوخته بیمه نامه‌ای که دارد می‌تواند درخواست دریافت مستمری ماهانه را از شرکت بیمه سامان داشته باشد. شرکت بیمه سامان تا پایان یافتن اندوخته بیمه نامه به پرداخت مستمری ماهانه ادامه می‌دهد. البته از زمانی که شرکت سامان شروع به پرداخت مستمری ماهانه می‌کند همه پوشش‌های بیمه نامه قطع شده و فقط پرداخت مستمری ماهانه از سوی شرکت بیمه انجام می‌شود. به این نکته توجه داشته باشید که تعداد سال های دریافتی مستمری بیمه عمر سامان محدود می باشد.

نکته : شرکت بیمه سامان از شرکت های با سود بالا و تعداد پوشش های بالا در ارائه خدمات در بیمه های عمر و بازنشستگی می باشد.

بیمه بازنشستگی ۱۰ ساله پاسارگاد

بر اساس شرایط جدید شرکت بیمه پاسارگاد، بیمه گذاران بیمه عمر پاسارگاد می‌‌توانند با پرداخت حق بیمه ۱۰ ساله مستمری دریافت نمایند. با توجه به شرایط بازنشستگی بیمه عمر پاسارگاد می‌توانید تا ۳۰ سال مستمری ماهانه دریافت نمایید. در طول مدت داشتن بیمه نامه نیز همه پوشش‌های بیمه نامه برای فرد بیمه شده جاری می‌باشد.

بیمه بازنشستگی ۱۰ ساله پارسیان

شرکت بیمه پارسیان، طرح بیمه عمر و سرمایه گذاری را ارائه می‌نماید. البته طرح بازنشستگی برای بیمه‌های عمر پارسیان هنوز اجرا نشده ولی در پایان مدت بیمه نامه می‌توانید اندوخته نهایی بیمه عمر پارسیان تان را به مستمری تبدیل نمایید.

بیمه بازنشستگی ۱۰ ساله ایران

یکی از طرح‌های پرطرفدار بیمه عمر ایران، بیمه بازنشستگی ایران است. هر فردی می‌تواند با پرداخت حق بیمه ماهانه به صورت ثابت و یا به صورت افزایشی اقدام به خرید بیمه عمر و بازنشستگی ایران نماید.
مدت بیمه عمر و بازنشستگی بیمه ایران حداقل ۱۰  سال است که اگر ده سال را انتخاب کنید وارد طرح بیمه بازنشستگی ۱۰ ساله ایران خواهید شد.. به عبارت دیگر فرد بیمه شده باید حداقل ۱۰ سال  پرداخت حق بیمه سالانه را انجام داده باشد تا بتواند مستمری ماهانه دریافت نماید و اگر مدت پرداخت حق بیمه کمتر از ۱۰ سال باشد شرکت بیمه هیچگونه خدماتی را ارائه نمی‌کند. البته این امکان برای فرد وجود دارد که مدت بیمه نامه را بیشتر از این بازه زمانی انتخاب کند که این کار باعث بالا رفتن اندوخته بیمه نامه شده و به نفع بیمه شده می‌باشد. سرمایه بیمه عمر ایران که در پایان مدت بیمه نامه در اختیار بیمه شده قرار می‌گیرد، می تواند به شکل یکجا و یا ماهانه به بیمه گذاران پرداخت شود. شرایط سنی که برای دریافت بازنشستگی در بیمه عمر ایران وجود دارد ، رسیدن به سن ۵۰ سالگی است و اگر سن فرد بیمه شده در پایان مدت بیمه نامه کمتر از ۵۰ سال باشد، فقط اندوخته کل بیمه نامه به صورت یکجا به وی پرداخت می شود و نمی تواند به صورت مستمری از بیمه عمر خود استفاده نماید.

نکته ۱: با شروع پرداخت مستمری ماهانه در بیمه عمر ایران همه پوشش‌های بیمه عمر از بین می‌رود و فقط مستمری ماهانه برای وی پرداخت می شود.
نکته ۲: نحوه پرداخت مستمری می تواند به صورت مادام العمر و یا به صورت موقت باشد که هر دو شیوه دریافت مستمری بر اساس میزان اندوخته بیمه نامه انجام شود.
نکته ۳: محدودیت سنی در دریافت مستمری بیمه بازنشستگی ایران را باید حتما به خاطر داشته باشید که در پایان سن ۵۰ سالگی امکان دریافت مستمری برای بیمه شده ها وجود دارد.

بیمه بازنشستگی ملت ده ساله

شرکت بیمه ملت نیز، از جمله  شرکت‌های ارائه دهنده طرح‌های بازنشستگی می‌باشد. از جمله طرح‌های پرطرفدار شرکت بیمه ملت، بیمه زنان خانه دار ملت می‌باشد. این طرح مناسب خانم‌های خانه دار است  ولی با توجه به شرایط این بیمه نامه هیچ گونه پوشش بیمه ای برای فرد بیمه شده ندارد و نهایتا مستمری را به صورت ماهانه با توجه به سن فرد بیمه شده و حق بیمه پرداختی وی پرداخت می‌نماید.

کدام شرکت‌ها دارای طرح بیمه عمر و بازنشستگی ۱۰ ساله می‌باشند؟

کدام شرکت بیمه عمر و بازنشستگی 10 ساله را ارائه می دهد؟

بیمه عمر یکی از شاخه‌های مورد توجه در سال‌های اخیر در بیمه مرکزی و بین شرکت‌های بیمه‌ایی شده است شرکت‌ها سعی در ارائه طرح‌ها و خدمات برتر در این رشته بیمه‌ای دارند. بیمه عمر و بازنشستگی از جمله طرح‌های بیمه‌ای است که توسط برخی از شرکت‌های بیمه و با توجه به شرایط خاصی  ارائه می‌شود. یکی از جدیدترین انواع بیمه مستمری که در حال حاضر ارائه می شود می توان به بیمه مستمری مادام العمر خاورمیانه اشاره کرد.

بیمه بازنشستگی مادام العمر خاورمیانه

شرکت خاورمیانه، تنها شرکت بیمه‌ای است که به صورت تخصصی در رشته بیمه عمر فعالیت می‌کند. بیمه مستمری یکی از انواع بیمه‌های عمر شرکت بیمه خاورمیانه می‌باشد. در این بیمه نامه فرد بیمه شده می‌تواند با پرداخت حق بیمه های ماهانه و سالانه مستمری مادام العمر دریافت نماید و همچنین پوشش‌های کامل بیمه را نیز در این بیمه نامه داشته باشد.


بیشتر بخوانیم : بیمه عمر خاورمیانه را بیشتر بشناسم

از جمله شرکت‌هایی که این بیمه نامه را ارائه می‌کنند می‌توان به:

… اشاره کرد. برای انتخاب شرکت بیمه‌ای که بتواند یک بیمه عمر کاملی را برای شما داشته باشد می توانید دو مطلب بهترین بیمه عمر از نظر کارشناسان، مردم و بیمه مرکزی و همچنین رتبه‌‌بندی شرکت‌های بیمه عمر را مطالعه کنید.

همچنین با تکمیل فرم زیر می توانید به طور اختصاصی و از طریق صحبت با کارشناسان بیمه عمر بیمه تایم بهترین بیمه عمر و بازنشستگی خود را انتخاب کنید.

 

در رابطه با بیمه بازنشستگی ۱۰ ساله سوالی دارید؟

اگر در رابطه با خرید و انتخاب بیمه عمر و بازنشستگی ۱۰ ساله سوالی در ذهن شما باقی مانده است از طریق همین صفحه و با گذاشتن کامنت نظرات کارشناسان ما جویا شوید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

همچنین می توانید با شماره تماس ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ با کارشناسان بیمه تایم تماس گرفته و مشاوره و مقایسه بیمه عمر شرکت های بیمه را انجام داده و بهترین بیمه عمر را انتخاب و خریداری نمایید.

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیاز ۴.۱ / ۵. تعداد رای ۶۴

خیلی متاسفیم که این مطلب رضایت شما رو جلب نکرد!

لطفا با نظر خودتون مارو در ارتقا این مطلب یاری کنید

چه موردی رو میتونیم در این مطلب بهبود بدیم؟

تیم تولید محتوای بیمه تایم

۱۳۰ comments

 • سلام، من یک آقا هستم متولد ۱۳۷۲ و در خارج از کشور کار میکنم و در رفت و آمد هستم و در ایران زندگی میکنم با توجه به حقوقم میخام در ایران تحت پوشش یک بیمه باشم برای مریضی و خسارت ویا از کار افتادگی و بیمه عمر و در ۵۰ سالگی به بعدم از مستمری مادامالعمر استفاده کنم، و یا اگر خواستم بتونم بعد از چند سال پرداخت حق بیمه با توجه به اندوختم خودم رو بازخرید کنم و کل مبلغ رو یکجا بگیرم.
  شما چه نوع بیمه و چه شرکتی رو به من پیشنهاد میکنید؟
  با تشکر

  • سلام دوست عزیز. شما می توانید بیمه عمر و سرمایه گذاری را از شرکت های برتر بیمه ای از قبیل بیمه عمر کارآفرین، بیمه عمر سامان و یا بیمه عمر پاسارگاد تهیه نمایید.
   بر اساس حق بیمه پرداختی و شرایط بیمه نامه می‌توانید از پوشش ها و سرمایه گذاری بیمه عمرتان استفاده کنید. برای دریافت مشاوره کارشناسان ما لطفا این فرم را تکمیل کنید.

   • سلام من بیمه عمرایران ثبت کردم ۱۴سال ولی تواین پست اسمی از۱۴سال نیست الان ۳سال واریزمیکنم میتونم مبلغشوبیشترتازمانش کمتربشه ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید

    • خانم زیوری عزیز، با توجه به این که دسترسی به بیمه نامه شما نداریم ، نمی تونیم کمکی به شما بکنیم. با توجه به جدول بیمه نامه شرایط بازخریدی و سرمایه گذاری بیمه نامه برای شما شکل می گیرد.

   • آقای لطفی عزیز ، بهترین بیمه عمر برای هر فردی با توجه به سن فرد میزان حق بیمه پرداختی و شرکت مورد درخواست هر فرد متفاوت می باشد. می تونید برای مقایسه جدول بیمه عمر شرکت هیا مختلف درخواست مشاوره در سامانه بیمه تایم ثبت کنید.

   • سلام من هجده سال سن دارم میخواستم بدونم با ماهی صدهزار الی دویست هزار تومان حق بیمه چه بیمه ای از نظر مستمری میتونم انجام بدم که زودتر مستمری دریافت کنم و محدودیت سنی نداشته باشه ؟؟

 • با سلام من نوزادی دارم میخام بیمه اش کنم با ماهی ۱۰۰۰۰۰ تومان بعد از ۱۵ سال مثلا میخاهید بگویید ۱۸۰۰۰۰۰۰۰ ملیون بهش تعلق میگیرد آیا همین مبلغ تا ۱۵ سال آینده مبلغی هست که بشه رو آن حساب کرد واضع تر بگویم در ۱۵ سال آینده ارزش پول ۱۸۰۰۰۰۰۰۰ معادل ۱۸۰۰۰۰۰۰ تومان است پس به ضرر بیمه گذار است dzfool3@gmail.com

  • سلام دوست عزیز. اگر نگران تورم هستید میتونید بیمه عمرتان را به صورت افزایشی و با حق بیمه سالانه مناسب خریداری کنید.
   می تونید برای خرید بهترین بیمه عمر از کارشناسان عمر بیمه تایم کمک بگیرید. کافیه فقط این فرم رو پر کنید تا با شما تماس گرفته شود.

   • خانم نازنین عزیز اگر شما در طول داشتن بیمه عمر خدای نکرده فوت نمایید بر اساس سرمایه فوتی که در جدول بیمه نامه شما درج شده به ذینفعان شما پرداخت می شود.

 • من بیمه ایران هستم ولی به نظرم اصلا جالب نیست/ اولا سال به سال باید پول بیشتری بدی مثلا سال بیستم باید نوزده میلیون تومن پول بدی!!!!خوب ازکجا معلوم من اینقد پول اون موقع بتونم جور کنم؟؟؟؟؟

 • سلام میخواستم بپرسم برای بیمه بازنشستگی باید سالی چقدر واریزکنیم به حساب شرکت بیمه و اینکه در دوران بازنشستگی به چه مقدار حقوق دریافت میکنیم؟

  • سلام دوست عزیز.
   بستگی به سن شما و شرایط مالی شما داره. بهتره قبل از خرید از مشاوران بیمه تایم کمک بگیرید تا با کمک جدول بیمه عمر راهنماییتان کنند. این فرم رو پر کنید تا در خدمتتون باشیم.

   • سلام خب بعد از ۱۰ تا توجه به تورم زیاد در ایران آیا مستمری تا آخر ادامه داره واگه ادامه داده سال به سال مستمری رشد میکنه وآیا کفاف زند گی رو میده

    • جناب محمد عزیز، مستمری در شرکت خاورمیانه می تونه مادام العمر و یا برای سال های محدود باشه.

  • سلام
   ساره عزیز بستگی به سن و شرکت بیمه انتخابی شما دارد . میتونید برای مشاوره کامل با ما (۸۸۲۴۳۸۲۸) تماس بگیرید و یا شماره تماستان را برای مشاوره در سامانه بیمه تایم ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 • با سلام
  من تحت پوشش بیمه آینده ساز هستم وبا در نظر گرفتن مشکلات این صندوق و فقدان آتیه ای امیدوار , نیاز دارم جهت تکمیل بیمه ( بازنشستگی و درمانی ) به صورت تکمیلی در بیمه ای دیگر نیز عضویت داشته , لطفا” راهنمایی فرمایید.

  • سلام آریا جان می تونید برای مشاوره کامل و مقایسه انواع بیمه ها با ما تماس بگیرید و یا شماره تماس تون رو برای دریافت مشاوره در سایت بیمه تایم ثبت نمایید.

 • با سلام میخواستم بدونم که ایا میشود با پرداخت هزینه ۱۰ سال بصورت یکجا بفوریت از حقوق بازنشستگی برخوردار شد؟؟؟یا حتما باید ۱۰ سال بطور مداوم پرداخت کرد؟

  • سلام پرنیان عزیز. برای اطلاع از نحوه سرمایه گذاری ۱۰ ساله در بیمه های عمر می تونید مشخصاتتان را در سامانه بیمه تایم ثبت کنید یا با سامانه بیمه تایم تماس بگیرید تا به کمک مشاوران بیمه تایم بهترین تصمیم گیری در مورد بیمه های عمر را انجام دهید.

  • سلام من بیمه ی عمر سامان دارم سال اولمه خودمو بیمه کردم مبلغ سالی یک میلیون و دویست تومن با نرخ تعدیل سالیانه ده درصد و پوشش ها رو هم انتخاب نکردم بعد ده سال با ماهی چند تومن من بازنشسته میشم و اینکه بازنشستگی من مادام العمر هست یا تا زمانی هست که اندوخته ی من تموم بشه؟شما اگر واضح جواب من رو بتونین بدین ثواب بزرگی کردین چون ۹۹درصد مشتری های بیمه عمر این سوال رو دارن. ممنون میشم واضح و گویا جواب من رو بدین

 • سلام خسته نباشید سوالی داشتم در مورد بیمه ایران مثال ما ۱۰سال پول بدیم برای بیمه مبلغش شده ۲۰میلیون تومان تو این ده سال الان میخوام بازنشست بشم تا اخر عمر حقوق دریافت میکنم یا فقط تا پایان ۲۰میلیون تومان

  • سلام حامد عزیز ، لطفا برای مشاوره فرم بیمه عمر رو تکمیل کنید یا با شماره ۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس بگیرید تا بتونید مشاوره کامل دریافت کنید.

 • سلام و خسته نباشید یک سوال داشتم. پرداخت حق بیمه بعد از ۱۰ سال با توجه به تورم و پایین آمدن ارزش پول چگونه محاسبه می شود ممنون.

  • سلام خانم هلیا
   می تونید برای مشاهده نحوه شکل گیری سرمایه گذاری در بیمه نامه های عمر از مشاوره سامانه بیمه تایم کمک بگیرید تا یک مقایسه کامل در بین جدول ها و سرمایه گذاری انجام گرفته در هر شرکت بیمه را بتوانبد انجام دهید.

 • سلام
  ضمن تشکر از مطلب مفیدتان
  از مطالعه متن شما متوجه شدم بیمه عمر بازنشستگی ایران فرد حتما میبایست پس از پایان مدت بیمه نامه سن بیمه شده باید بالاتر از ۵۰ سال باشد تا بیمه بازنشستگی شامل حال اش بشه اما در بیمه سامان شرط سنی برای بازنشستگی و مستمری بگیری نیست دیگر بیمه ها هم توضیح داده نشده ایا در این خصوص تفکر ام درست است ؟

 • سلام من هجده سال سن دارم میخواستم بدونم با ماهی صدهزار الی دویست هزار تومان حق بیمه چه بیمه ای از نظر مستمری میتونم انجام بدم که زودتر مستمری دریافت کنم و محدودیت سنی نداشته باشه ؟؟

  • سلام جناب عسگری بزرگوار متاسفانه چنین امکانی در بیمه نامه های عمر وجود نداره.

 • سلام سوال اول چه بیمه ای خوب است که زیر نظر دولت باشد وچقدر ماهیانه پرداخت کنیم که خوب باشد ومیشود که سن زیر ۵۰ باشد بازنشستکی و بیمه تکمیلی درمان داشت مثلا اگر ماهی ۳۰۰ پرداخت کنم چگونه است من الان ۳۳ دارم

  • جناب پاکزاد عزیز همه شرکت های بیمه زیر نظر بیمه مرکزی فعالیت می کنند و معتبر هستند، برای انتخاب بهترین بیمه عمر بهتر است که درخواست مشاوره در سامانه بیمه تایم ثبت کنید یا با شماره ۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس بگیرید.

 • من بیکارم میخوام بیمه ده ساله برای خودم بریزم متولد ۱۳۷۳آیا بعد از تمام شدن ده میتوانم ماهانه حقوق( مستمر) بازنشستگی بگیرم یا شرایط دیگه ای دارد

  • لطفا با شماره ۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس بگیرید تا راهنمایی و مشاوره کامل در این باره انجام بشه .

 • سلام . من سه سال هست که بیمه ایران هستم ولی کامنتهایی دیدم و شنیدم که همان مقدار که ما طی این ده سال واریز میکنیم رو با سود سالیانه اندک که قابل توجه هم نیست رو محاسبه میکنن و طی چند سال محدود به عنوان بازنشستگی پرداخت میشه . میخواستم بدونم اگر واقعیت این هستش ما خیالمون آسوده نباشه برلی دوران کهنسالی و فکر بهتری برای آتیه خودمون بکنیم . حتی از کارگزاران خودتون هم که میپرسیم صحبتهای ضد و نقیض میشنویم . لطفا راستشو بگین که بلزنشستگی به چه صورت محاسبه میشه . من ۱۵۰ و همسرم ۳۵۰ ماهیانه پرداخت میکنیم . بگین بعد از گذشت ۱۵ سال چه طور محاسبه خواهد شد ؟ آیا محدود هست یا مادام العمر؟ و به نرخ امروز چه قدر بازنشستگی دریافت خواهیم کرد؟

  • خانم باقری عزیز، متاسفانه ما نمی تونیم درباره بیمه نامه شما نظری بدیم چون شرایط بیمه نامه شما رو نمیدونیم. بهتر هست که از نمایندگی که بیمه نامه تون رو تهیه کردین مشاوره کامل دریافت نمایید.

 • با سلام …این که با پایان یافتن پرداخت بیمه و شروع مستمری پوشش بیمه ای تعلق نمیگیره دلیلش چی میتونه باشه خوب چقدر خوب بود مثل بیمه تامین اجتماعی مستمرو ادامه دار باشه….

  • جناب علیزاده بزرگوار ماهیت بیمه عمر با بیمه تامین اجتماعی کاملا متفاوت می باشد. نحوه سرمایه گذاری و میزان پوشش ها در هر دو بیمه نامه تفاوت اساسی با هم دارد . می تونید برای دریافت مشاوره کامل با شماره ۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس بگیرید یا در سامانه بیمه تایم جهت مشاوره ثبت نام نمایید.

  • جناب حیدری عزیر می تونید با شماره ۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس بگیرید یا درخواست مشاوره بیمه عمر در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید تا مشاوره کامل و مقایسه کامل بین بیمه عمر شرکت های مختلف بیمه برای شما انجام بگیرد

   • سلام من میخوام ماهی ۴۰۰ هزارتومن خودمو بیمه کنم بیمه خانه داری تامین اجتماعی بهتر هست یا بیمه عمر و بازنشستگی بیمه های خصوصی؟

 • سلام وقت بخیر
  ببخشید مزیت بیمه بازنشستگی ده ساله در چیه؟
  چه فرقی با سرمایه گذاری شخصی در بانک داره؟
  اگه ما در طی ده سال به طور مثال ۱۰۰ میلیون به بیمه پرداخت کنیم
  بیمه همونو به ما برمیگردونه؟ بعد ده سال ۱۰۰ میلیون ارزشی نداره که…

  • جناب منصوری عزیز می تونید مقاله مقایسه سرمایه گذاری در بانک و بیمه عمر رو مطالعه کنید. در مورد سوالی که پرسیدین بیمه چقدر برمیگردونه سن شما در این مورد مهم می باشد. می تونیددرخواست مشاوره در سسامانه بیمه تایم ثبت نمایید.

 • باعرض سلام وخداقوت
  بنده۵۳سال سن دارم وحدود ۵سال سابقه بیمه تامین اجتماعی البته جانباز هستم و بیمه خدمات درمانی و بیمه از طرف بنیاد شهید برایم فعال هست .

  لطفاً راهنمایی کنید
  چه نوع بیمه نامه ای لازم دارم تا بتوانم حدود ۶۰سالگی بامستمری خوبی بازنشسته شوم

  • جناب ملکی عزیز می تونید بیمه مستمری خاورمیانه رو داشته باشید و از پوشش های بیمه ای به همراه مستمری ماهانه مادام العمر استفاده کنید. لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱-۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس بگیرید.

 • سلام
  لطفا جواب سوال کامنت آنا رو بدید ۱۳ فروردین ۹۸

  نوشته بودند:

  من بیمه ایران هستم ولی به نظرم اصلا جالب نیست/ اولا سال به سال باید پول بیشتری بدی مثلا سال بیستم باید نوزده میلیون تومن پول بدی!!!!خوب ازکجا معلوم من اینقد پول اون موقع بتونم جور کنم؟؟؟؟؟

  • جناب محمد حسن عزیز در زمان خرید بیمه نامه های عمر جدولی نیز به شما ارائه می شود که نحوه پرداخت حق بیمه شما د رطول مدت بیمه نامه می باشد که شما بر اساس این جدول می تونید تصمیم به خرید بیمه نامه نمایید. اگر میزان تعدیل حق بیمه نامه شما زیاد هست می تونید در خواست کاهش تعدیل حق بیمه رو به نمایندتون بدید و میزان پرداختتون رو ثابت در نظر بگیرید.

 • سلام من و همسرم سال ۹۷ بیمه بازنشستگی ۱۰ ساله رو انجام دادیم در سال۹۸ قسط بعدی رو ریختیم اگر بخواهیم از ادامه منصرف شویم ایا مبالغ واریزی بهمان برمیگردد؟و برای لغو باید به کجا مراجعه کرد؟
  ساکن استان تهران و شهر لواسان هستیم.
  قبلا بابت راهنماییتان از شما سپاسگزارم.

  • خانم اکبری عزیز لطفا به نمایندگی که بیمه نامه تون رو خریدین مراجعه کنید و درخواست تتون رو به ایشون بگید تا کارای بیمه نامه تون رو انجام بدن.

 • سلام بیمه مستمری بیمه ملت۱۰ساله پرداخت سالانه مبلغ سالانه۱۲۰۰۰۰۰تومان با افزایش نرخ تورم ۸درصدی بعد ۱۰سال چقدر ماهانه مستمری پرداخت میشود

  • جناب عباسی نژاد عزیز برای مشاوره کامل تر با ما تماس بگیرید یا درخواست مشاوره در سامانه خرید بیمه عمر بیمه تایم ثبت نمایید. با تشکر

 • سلام آیا وقتی خودمان قصد بیمه کردن خودمان را برای بازنشستگی در آینده داریم، بیمه تامین اجتماعی بهتر است یا بیمه های متفرقه دیگر مانند ایران، سامان و …؟

  • جناب حبیب پور عزیز می تونید برای انتخاب بهترین بیمه عمر از مشاوره کارشناسان بیمه تایم کمک بگیرید و با مقایسه پوشش ها و شرایط شرکت های بیمه، بیمه نامه مناسب خودتون رو خریداری کنید.

 • سلام من می خوام پسرم را بیمه بازنشستگی کنم الان ۳۴ ساله است و بیمار ، از اوکراین میاید هیچ درآمدی هم ندارد اگر بیمه ایران شود و ده ساله اون موقع ۴۴ ساله می شود که میگویند زیر پنجاه ساله بازنشستگی تعلق نمی گیرد ، لطف میکنید مرا راهنمایی کنید چه نوع بیمه ای برای پسرم بهتر است که ماهیانه هزینه کمتری بریزم و بیمه ای باشد که هم درمانی باشه هم بازنشستگی داشته باشه . ممنون

  • خانم مرادی عزیز شما می تونید به کمک کارشناسان بیمه تایم بهترین بیمه نامه را برای فرزندتان خریداری نمایید. با ما تماس بگیرید یا درخواست خرید بیمه عمر را در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید.

 • سلام واقعا نحوه جواب دادنتون مسخره هست همش نوشتید با این شماره تماس بگیرید یا تو سامانه ثبت کنید خب از همون اول بگید که ملت اینقدر سوال نکنند و با توجه به تجربیاتم اینگونه بیمه ها همیشه سر اکثر مردم را کلاه میزارن با نگفتن خیلی از شرایط که بیمه شده بعدها که کار از کار گذشته میفهمه

  • اقای محمد عزیز مقایسه بیمه های عمر و مشاوره در مورد خرید بیمه عمر حتما باید به صورت تلفنی انجام بگیرد تا بتوانید بهترین بیمه عمر را انتخاب و خریداری نمایید.
   ممنون از حسن توجه شما

 • سلام.عرض ادب و احترام خدمت کارشناس و مشاوره محترم بیمه من مرد هستم و ۳۸ سال سن دارم شغلم آزاد هست و املاک دارم چون درامد من متغیر هست و گاهی پول فراوان تو دست و بالم هست و گاهی هم بلعکس برام سخت هست که ماهیانه پولی بعنوان حق بیمه واریز کنم ولی سالیانه میتونم پرداخت کنم حتی میتونم بیمه های سالیانه با مبالغ بالا رو پرداخت کنم.کارشناس محترم لطفا منو راهنمایی کن از چه نوع بیمه ای استفاده کنم بهتره_ضمن اینکه برام مهمه دفترچه درمانی و در پایان دوران کار و زمان بازنشستگی حقوق بالایی دریافت کنم.لطفا منو راهنمای کنید.سپاسگذارم

  • جناب حسین بزرگوار لطفا برای مشاوره کامل شماره تماس ارسال نمایید یا با شماره ۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس بگیرید. ممنون از حسن توجه شما

  • خانم محمدی عزیز اگر می خواهید مستمری و بازنشستگی داشته باشید با سامانه بیمه تایم به شماره تماس ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس بگیرید.

  • جناب رحمانی ، بله می تونید از بیمه مستمری و بازنشستگی ۱۰ ساله استفاده کنید. البته این نکته رو در نظر داشته باشید که بیمه نامه ها با بازه طولانی تر سود دهی بیشتری برای فرد بیمه شده به همراه خواهد داشت.

 • سلام.پدرم سالها قبل که راننده تاکسی بود تحت بیمه تامین اجتماعی بود که حدود ۴سال سابقه بیمه داره.
  حال من قصد دارم با توجه به بالارفتن سن پدرم،او را به نوعی تحت پوشش بیمه قرار دهم تا بتواند از مستمری که میگیرد،زندگی بی دغدغه‌ایی داشته باشد،پدرم متولد خردادسال ۴۱ هستش.
  لطفا راهنماییم کنید چگونه میتوانم خواسته‌‌ام برسم؟ باتشکر

 • سلام. من خانم خانه دار هستم. می خواستم بپرسم خانمی که بیمه عمر برای دریافت مستمری بازنشستگی شد، آیا اگر شوهرش فوت کرده، دریافت مستمری از طرف حقوق شوهر نیز به ایشان تعلق می گیرد یا خیر؟ یعنی این دو بیمه ارتباطی به هم دارند یا خیر؟

  • خانم امین زاده در صورت فوت همسر تان که بیمه عمر داشته، سرمایه فوت بیمه نامه و اندوخته بیمه نامه همسر شما به ذینفعی که در بیمه نامه درج شده پرداخت می شود.

 • سلام
  پسر ۲۱ ساله هستم و مشغول کار آزاد هستم… .چه بیمه بازنشستگی برای بنده توصیه میشود که از الان به آن اقدام کنم و چه منافعی دارد

  • معین عزیز بیمه مستمری و بازنشستگی خاورمیانه رو می تونید تهیه کنید و از مزایای این بیمه نامه استفاده کنید.

  • جناب راد بزرگوار ، بله طرح های جدید مستمری ۱۰ ساله هست که می تونید به کمک این طرح ها از مستمری مادام العمر بیمه های عمر استفاده کنید.

 • با سلام و احترام. بنده در حاضر شاغل در یک دانشگاه دولتی هستم و برای فرزندم که ۷ سال دارد و به دلیل بیماری نگران آینده اش هستم که نتواند زندگی خودش را اداره کند. لطفا راهنمایی نمایید که از چه طرح بیمه ای برای تامین هزینه های زندگی در آینده ( از ۲۰ سالگی ) استفاده نماید.

  • جناب عیوضی عزیز می تونید بیمه نامه عمر تهیه کنید و فرزندتون رو به عنوان ذینفع بیمه نامه قرار دهید.

 • سلام
  من دو سال سربازی را تحت بیمه نیروهای مسلح بوده ام. اگر عضو بیمه ی دیگری بشوم، آیا این سابقه ی دوساله برای من محسوب میشود یا خیر؟ چگونه باید این دو سال را در بیمه جدید تطبیق بدهم؟

 • برای بیمه عمر بازنشستگی ۱۰ ساله سالی چه مقدار حق بیمه باید پرداخت شود حداقل و حداکثر آن چقدر است و به چه صورت باید پرداخت شود به صورت یکجا یا در چند مرحله

  • جناب قریشی عزیز می تونید برای دریافت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر با کارشناسان بیمه تایم با شماره ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس بگیرید .

 • سلام خب بعد از ۱۰ تا توجه به تورم زیاد در ایران آیا مستمری تا آخر ادامه داره واگه ادامه داده سال به سال مستمری رشد میکنه وآیا کفاف زند گی رو میده

 • سلام
  و با تشکر از مطالب خوبتون
  من متولد ۱۳۸۵ هستم و میخواستم از الان یک جا حق بیمه بدم تا مثال ۲۰ یا ۳۰ سال دیگه یا کمتر از آن استفاده کنم کدام از همه بهتر است ؟
  بعد الان من باید چند سال حق بیمه بدم تا به من بعد آن مدت پول بدهند؟
  و سود پول چقدر است؟

  خیلی خیلی ممنون از مطالبتون
  خیلی خیلی ممنون میشم اگر جواب بدید

  • جناب ولیزاده عزیز در صورت امکان با شماره ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۲۸ بخش عمر تماس گرفته و مشاوره کامل قبل از خرید رو از کارشناسان بیمه عمر ، بیمه تایم برای خرید بهترین بیمه عمر دریافت نمایید.

 • والا همه سوالات یه جور هست و پاسخ شماهم فقط با این شماره تماس بگیرید هست که بتونید یه مبلغی دریافت کنید.. حقتونه اشکال نداره ولی محض رضای خدا که هیچ محض نوع دوستی حالا جواب ملت رو بدید و بگید بعد از ۱۰ سال پرداخت حق بیمه تا کی بهمون حقوق میدن؟؟تا تموم شدن پولی که خودمون واریز کردیم یا از جیب خودشون بقیه اش رو پرداخت میکنن؟؟؟؟(جواب توی سوال نهفته بود! تا زمانی که پولی که خودمون پرداخت کردیم تموم بشه)…!!!!!

  • خانم سخایی بزرگوار داشتن مشاوره کامل در باره خرید بیمه عمر برای هر فرد مختص وی بوده و با توجه به شرایط مالی و سنی و شرایط بیمه ای هر فرد با فرد دیگر متفاوت می باشد. بخاطر این موضوع پیشنهاد ما همواره در جهت انجام مشاوره از طریق تماس تلفنی و یا با مراجعه حضوری می باشد تا بتوانید بهترین بیمه عمر را خریداری نمایید.

 • سلام من خودمو بیمه عمر کردم ۲۳سالمه میخواستم ۱۵ساله آیا بعد۱۵سال من بازنشسته میشم تا آخر عمرم یعنی چندین سال.تا زمانی ک زنده ام یانه؟؟

  • خانم فاطمه عزیز اگر بیمه بازنشستگی خریداری نموده اید می تونید بعد از مدت زمان مشخص شده در بیمه نامه تان مستمری داشته باشید. اگر مستمری شما مادام العمر باشد می توانید تا پایان ۱۰۶ سالگی مستمری دریافت کنید.

 • با سلام و عرض ادب ،من بیمه عمر ایران دارم که امسال که سال چهارم بود ۱میلیون و نهصد و خورده ای پرداخت کردم با پایان ده سال اگر عمری باقی بود چقدر سرمایه به من برمیگردد؟

  • خانم فرپور عزیز ، می تونید به جدول بمیه نامه عمر تون که ضمیمه بیمه نامه تون هست مراجعه کنید و میزان اندوخته را در هر سال بیمه ای که مد نظرتان هست را مشاهده نمایید.

 • سلام
  بچه ای که در سن ۱۵ سالگی ، ده سال حق بیمه عمر رو واریز کرده باشد از چه زمانی حقوق مستمری ایشان وصل میشود؟
  ممنون از راهنمایی تون

 • اصلا خوب نیست بعد از ۱۰سال پولوخودتو قسط بندی میکنن میدنت بعدش که اندوختن تمام شد ….دیگه حقوق نداری

 • جناب محسن عزیز بررسی جدول بیمه عمر شما بر اساس سن فرد بیمه شده، میزان پرداختی و تعداد سال های پرداخت، پوشش های بیمه نامه و …. محاسبه می شود. می تونید با کارشناسان ما تماس بگیرید و جدول بیمه عمرتون رو بررسی کنید.

 • جناب رضای عزیز ، بیمه خاورمیانه شرکت بیمه ای است که تخصصی بیمه عمر کار می کنه و می تونید مستمری مادام العمر تا سن ۱۰۶ سالگی داشته باشید.

 • سلام کارشناس گرامی
  تا جایی که من میدونم فقط سه تا بیمه خاورمیانه، ایران و باران بیمه بازنشستگی واقعی دارند درسته

   • سلام. وقتتون بخیر. بنده تحت پوشش بیمه ایران هستم. میخواستم بدونم بعد از ۱۰ سال پرداخت حق بیمه، آیا مادام العمر بازنشستگی دریافت میکنم و یا اینکه زمان محدودی داره؟ و دوم اینکه بنده ۳۹ سالگی این طرح رو شروع کردم و طبعا در ۴۹ سالگی به اتمام میرسه.اما توی مطلبتون خوندم که کمتر از پنجاه سال مستمری دریافت نمیکنه.. این منو به شک انداخت. یعنی بنده در ۴۹ سالگی که ۱۰ سال پرداخت بیمه ام تکمیل میشه، دیگه نمیتونم حقوق بازنشستگی بگیرم چون به پنجاه سال سن نرسیدم؟؟!! این مساله ذهنم رو درگیر کرده. لطفا راهنمائیم کنید با تشکر…

    • جناب علی رضای عزیز ، باید بیمه نامه شما بررسی بشه تا بتونیم نظری درباره بیمه عمر تون بدیم.

  • جناب تارای عزیز هر په مدت بیمه نامه شما طولانی تر باشه میزان مستمری و اندوخته بمیه نامه شما بالاتر خواهد بود.

 • با سلام…اگر بیمه عمر با سررسید ۳۰ سال را انتخاب کنیم میتوان زودتر مثلا در ۲۰ سالگی بازنشستگی دریافت کرد؟؟؟

  • جناب زبر دست عزیز، بله این امکان برای شما فراهم شده که بتونید در سال های کمتر از ۳۰ سال اقدام به بازنشستگی داشته باشند.

  • فرهاد عزیز بله شما می تونید بدون داشتن کارت پایان خدمت و یا حتی بدون انجام خدمت سربازی بیمه بازنشستگی تهیه بکنید. در واقع بدون محدودیت سنی و شغلی همه می تونن بیمه بازنشستگی داشته باشن.

 • من سالانه دو ملیون و چهارصد تومن میریزم و بیمه هم سی ساله هست میخواستم بدونم بعد بازنشستگی چقد حقوق ماهانه واریز میشهه

  • جناب جواد بزرگوار میزان مبلغ بازنشستگی شما حتما در جدول بیمه عمرتان ثبت شده می توانید مبلغ رو در جدول بیمه عمر که به پیوست بیمه نامه دارید بررسی کنید.

 • من علی ۴۰ ساله هستم ده سال سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم چگونه می توانم از بیمه بازنشستگی سامان بهره مند شوم

  • جناب معزی عزیز، می تونید با تکمیل فرم مشاوره بیمه عمر و یا با تماس با بیمه تایم از طریق شماره ۸۸۲۴۳۸۲۸-۰۲۱ مشاوره کامل دریافت کنید و بیمه نامه رو با بهترین شرایط انجام دهید.

 • سلام
  من مدت ۱۵ساله حق بیمه عمرپرداخت کرد
  واندوختم الان درحدود ۲۰میلیون تومان هست ایا میتوانم مستمری دریافت کنم متولد۱۳۵۳هستم اگرمیتوانم حدودا مبلغش چقدرهست
  ۰۹۱۲۲۲۴۸۶۳۶
  درضمن چه جوری میتوانم مبلغ بیمه خودرابالاترببرم

  • جناب خویینی ها، می تونید با نماینده بیمه ای که بیمه نامه رو ازشون خریداری کردید تماس گرفته و شرایط بیمه نامه تون رو بررسی کنید.

 • با سلام مدت چهار سال بیمه عمر سامان را پرداخت کرده ام. میخوام باقیمانده تا ده سال سابقه را یکجا پرداخت کنم و زودتر بازنشسته شوم. این کار ممکن است؟ اگر میشه راهنمایی فرمایید. با تشکر

  • جناب مرتضی عزیز، امکان پرداخت ۱۰ ساله حق بمیه به صوت یکجا وجود نداره که زودتر بازنشسته شوید، می تونید ضریب حق بیمه تون رو بیشتر کنید.

 • لطفا با مثال قیمت‌ها را بفرمایید
  مثلا فردی که سال ۱۴۰۰ با ماهانه ۲۰۰ هزارتومان شروع نموده و هرسال درصدی اضافه کرده در پایان ده سال
  چقدر دریافت مستمری ماهانه خواهد داشت ؟
  درصورت خرید چقدر دریافت خواهد نمود ؟

  • خانم ناصحی عزیز، در محاسبه مستمری و بازنشستگی شرایط مختلفی تاثیر گذار هستند، نمی توان با اطلاعاتی که ثبت کردید مبلغ دقیقی را بیان کرد. به عنوان مثال سن فرد بیمه شده در این محاسبه بسیار تاثیر گذار می باشد.

 • سلام اولا که تلفن موجود در سایت پس از وصل و برداشتن گوشی قطع میشه ا یک جدول بذارید که شامل حق بیمه پرداختی و مدت پرداخت و حق بازنشستگی پرداختی و مدتش باشه .. توضیحات سایت بیشتر تبلیغ هست تا اطلاع رسانی

  • سلام جناب توکلی روزتون بخیر
   شاید مشکل سیستمی بوده. ما در خدمتتون هستیم و اگر مشکلی پیش آمده من عذر خواهی می کنم از شما .

 • سلام
  من قصد دارم بیمه بازنشستگی ایران را بخرم
  الان بهم گفتند که سال اول ۲۰ میلیون و سال‌های بعد به همین صورت پلکانی پرداخت کنم
  الان برام سوال پیش اومده که مثلا بعد از ۱۳ بازنشسته شدم
  حقوق تا مادام‌العمر پرداخت میشه یا اینکه فقط تا حدودی که سرمایه گذاری کردم پرداخت می‌کنند و بعد از مدتی قطع میشه

  • علی عزیز، اگر می خواهی بیمه بازنشستگی بخری می تونی از کارشناسان بیمه تایم برای این کار کمک بگیری که طرح های جدید و به روز شده رو معرفی کنن برات که منافع بیشتری برات داره. ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ راه ارتباطی با کارشناسان بیمه عمر بیمه تایم هست

  • با پرداخت ۱۰ سال حق بیمه ، می توانید در انتها بیمه بازنشستگی مادام العمر دریافت نمایید. بیمه بازنشستگی مادام العمر توسط برخی از شرکت های بیمه ارائه می شود. برای دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان بیمه تایم در تماس باشید. ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ شماره تماس با کارشناسان بیمه عمر ، بیمه تایم می باشد.