نماد سایت بیمه تایم

مقایسه بیمه‌های عمر همراه با جدول سال ۱۴۰۲: رقابت بیمه پاسارگاد با سایر بیمه‌ها

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد

مقایسه بیمه عمر شرکت‌های مختلف و انتخاب بهترین بیمه عمر مهمترین بخش خرید این بیمه‌نامه است. از آنجاییکه که شرکت‌های بیمه این بیمه‌نامه را در طرح‌های مختلف ارائه می‌کنند و بیمه عمر ارائه شده توسط شرکت‌های بیمه از نظر پوشش و شرایط بیمه ای شبیه هم بوده ولی یکسان نمی‌باشند.

برای اینکه بتوانیم مقایسه را راحت تر کنیم بیمه عمر پاسارگاد مبنای مقایسه این مطلب قرار گرفته (دلیل این امر را در دادمه خواهید خواند) و بعد از معرفی مهمترین شاخص‌های مقایسه، این شرکت را با سایر شرکت‌ها مثل بیمه عمر سامان، ایران، آسیا، کارآفرین، خاورمیانه و … در قالب جدول ارزیابی خواهیم کرد.


بهترین معیارهای مقایسه انواع بیمه عمر

۱- سطح توانگری مالی: مهمترین معیار مقایسه بیمه‌های عمر

باید گفت اطلاع از سطح توانگری مالی شرکت بیمه  مهمترین معیار در انتخاب شرکت بیمه در خرید هر بیمه‌نامه ‌ای به خصوص بیمه‌نامه ‌های عمر و سرمایه گذاری است که بیمه شده  اندوخته ریالی قابل توجهی را نزد شرکت بیمه تشکیل می‌دهد. سطح توانگری مالی، گزارش سالانه بیمه مرکزی است که در آن گزارش بیمه مرکزی شرکت‌های بیمه را بر اساس میزان برآورد تعهدات مالی در زمان خسارت، میزان و نحوه پرداخت خسارت، میزان برآورده کردن خواسته های بیمه گذاران و چندین معیار مهم دیگر  طبقه بندی می کند. در این گزارش شرکت‌‌هایی که در سطح توانگری بالایی قرار گرفته‌اند توانسته‌اند که نمره قابل قبولی را از سوی بیمه گذاران و بیمه مرکزی دریافت نمایند.

 

 ۲- سود مشارکتی: عامل اصلی سود دهی متفاوت شرکت‌ها

همانطور که می‌دانید بر اساس شرایط بیمه عمر و سرمایه گذاری، در همه شرکت‌های بیمه به حق بیمه عمر و اندوخته بیمه عمر  دو نوع سود تضمینی و سود مشارکتی پرداخت می‌شود. سود تضمینی بیمه عمر، تضمین بیمه مرکزی بر روی بیمه‌های عمر است که تقریبا در همه شرکت‌های بیمه یکسان می‌باشد. اما سود مشارکت بیمه عمر در بین شرکت‌های مختلف متنوع بوده و هر شرکت در طول مدت این بیمه‌نامه ، سود مشارکت مختلفی را به بیمه‌نامه‌های عمر پرداخت می‌کند.

بیشتر بدانید: چرا بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد؟

۳- پوشش فوت طبیعی: مهمترین پوشش بیمه عمر

بیمه عمر علاوه بر بحث سرمایه‌گذاری، دارای پوشش‌های مختلفی می‌باشد. مهمترین و اصلی‌ترین پوشش این بیمه‌نامه، پوشش فوت طبیعی است. اگر فرد بیمه شده در طول داشتن بیمه عمر فوت نماید سرمایه فوت به ذینفعان بیمه‌نامه وی پرداخت می‌ شود‌. سرمایه فوت طبیعی در بین شرکت‌های مختلف دارای سقف مشخص بوده  و شرایط سنی مختلفی را دارد.

۴- پوشش فوت در اثر حادثه

علاوه بر پوشش فوت طبیعی، پوشش فوت حادثه از دیگر پوشش‌های بیمه عمر است که اگر فرد بیمه شده در اثر حادثه فوت نماید سرمایه فوت حادثه علاوه بر سرمایه فوت طبیعی به ذینفعان بیمه‌نامه پرداخت می شود. سقف سرمایه فوت در اثر حادثه در شرکت‌های مختلف با هم متفاوت بوده و به صورت ضریبی از سرمایه فوت طبیعی محاسبه می‌شود. در انتخاب بیمه عمر حتما به سقف سرمایه فوت هر شرکت توجه فرمایید.

۵- پوشش امراض خاص

از مزایای بیمه عمر داشتن پوشش امراض خاص است که اگر شما به عنوان بیمه شده خدای ناکرده در طول مدت بیمه عمر به یکی از ۵ بیماری، سکته قلبی، سکته مغزی، جراحی باز قلب، پیوند اعضای اصلی بدن و انواع سرطان مبتلا شوید می‌توانید از این پوشش استفاده کنید. سقف  و میزان این پوشش در بیمه عمر شرکت‌های مختلف متفاوت می‌باشد. البته شرایط سنی استفاده از این پوشش‌ها هم در شرکت‌های بیمه باهم متفاوت می‌باشد.

۶- پوشش از کارافتادگی

از جمله مهمترین پوشش های بیمه عمر داشتن پوشش از کارافتادگی است که برخی از شرکت‌های بیمه این پوشش را با توجه به شرایط سنی خاص ارائه می‌کنند. این پوشش نیز  از لحاظ سقف سنی و سقف تعهدات در بین شرکتهای مختلف متفاوت است. پوشش از کارافتادگی معمولا برای افراد شاغل ارائه می‌شود. با توجه به شرایط بیمه عمر اگر  فرد بیمه شده در طول مدت بیمه داشتن بیمه‌نامه ازکارافتاده شود، سرمایه پوشش ازکارافتادگی به وی پرداخت می‌شود. برای همین این شاخص می‌تواند برای افراد شاغل معیار مهمی جهت مقایسه بیمه عمر باشد.

۷- پوشش هزینه پزشکی و نقص عضو

ممکن است بیمه شده در اثر حادثه، هزینه پزشکی داشته باشد و یا حتی نقص عضو شود. با این پوشش می‌توان بخشی از خسارت را جبران کند. این پوشش تنها توسط برخی از شرکت‌های بیمه ارائه می شود و اگر از آن دسته افرادی هستید که اعتقاد دارند حادثه خبر نمی‌دهد معیار خوبی برای مقایسه شرکت‌های بیمه عمر است.

۸- وام بیمه عمر

امکان دریافت وام از اندوخته بیمه عمر بدون نیاز به ضامن از مزایای بیمه عمر است که شرایط استفاده از وام در بین شرکت‌های بیمه با هم متفاوت می‌باشد. برای بسیاری از افراد استفاده از این وام بی دردسر می‌تواند یکی از مهمترین شاخص‌های مقایسه بیمه عمر باشد.

۹- پوشش‌های اضافی

از جمله پوشش‌های اضافی بیمه عمر ارائه بیمه آتش سوزی در کنار بیمه عمر است. بیمه عمر پاسارگاد برای بیمه‌نامه ‌های عمر پوشش آتش سوزی منازل مسکونی را ارائه می‌کند. خب به هر حال این شاخص می‌تواند جذاب باشد چرا که در غیر این صورت باید به صورت مستقل بیمه آتش‌سوزی خریده شود.

در کنار  پوشش‌های دیگر پوشش درمان تکمیلی انفرادی نیز برای جبران برخی از هزینه‌های درمانی از قبیل هزینه بستری در بیمارستان برای بیمه شده‌های عمر پاسارگاد است که می‌توانند بر اساس اندوخته بیمه‌نامه شان از این پوشش استفاده نمایند.

برخی شرکت‌های بیمه برای بیماری کرونا نیز پوشش جداگانه ای در نظر گرفتند که بیمه شده‌ها می‌توانند از این پوشش‌ها استفاده نمایند. از جمله بیمه عمر خاورمیانه که بیماری کرونا را در پوشش هزینه پزشکی ارائه می شده است.

حالا که با ۹ شاخص مهم مقایسه بیمه‌های عمر آشنا شدید برویم سراغ جداول مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با سایر بیمه ‌ها. اما قبل از آن بد نیست بدانید چرا بیمه پاسارگاد به عنوان معیار مقایسه قرار داده شده است.

 مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با سایر بیمه‌ها

آشنایی با مزایای بیمه عمر و این که این بیمه‌نامه چه پوشش‌هایی را برای بیمه شده‌هایش دارد در انتخاب شرکت بیمه می‌تواند بسیار مهم باشد. از ویژگی‌های بیمه عمر پاسارگاد پرداخت سودهای تضمینی و مشارکتی، شرایط دریافت وام و ارائه پوشش‌های بیمه عمر از جمله پوشش فوت عادی و حادثی، پوشش سرمایه از کارافتادگی و نقص عضو، پوشش بیماری‌های خاص، پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه و همچنین پوشش‌های اضافی مثل آتش سوزی، پوشش زلزله و آتشفشان و پوشش اعتصاب، بلوا و شورش می‌باشد. داشتن پوشش‌های متنوع و داشتن توانگری مالی بالا در چند سال گذشته، توانسته بیمه عمر پاسارگاد  را به یکی از محبوب‌ترین انواع بیمه‌نامه ‌های عمر تبدیل نماید. برای آشنایی بیشتر با بیمه عمر پاسارگاد این مطلب را از دست ندهید.

همچنین در پاییز ۹۷ بیمه تایم با استفاده از یک نظرسنجی به مقایسه بیمه‌های عمر پرداخت و خب نتیجه کاملا به نفع بیمه پاسارگاد بود. نتایج این نظرسنجی را از مطلب بهترین بیمه عمر از نظر مردم مشاهده کنید.

بیمه عمر پاسارگاد

همانطور که گفته شد، بیمه عمر پاسارگاد یکی از پرتعداد ترین انواع بیمه نامه در بین بیمه‌های عمر در بین شرکت‌های بیمه بوده است. در این بیمه نامه بیمه گذاران می‌توانند پوشش‌های کامل بیمه ای را به همراه سرمایه گذاری داشته باشند. با توجه به میزان طرفداران بالایی که این بیمه نامه دارد در ادامه به بررسی کلی در مورد مزایای بیمه عمر پاسارگاد نسبت به سایر انواع شرکت ها می‌پردازیم.

مزایای بیمه عمر پاسارگاد

با توجه به مواردی که گفته شد بیمه عمر پاسارگاد دارای مزایایی نسبت به سایر شرکت‌های بیمه می‌باشد، برخی از این مزایا به ترتیب زیر می‌باشند:

 

جدول‌های مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با سایر بیمه‌ها

جدول مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با عمر ایران

همانطور که در جدول زیر مشاهده می کنید، بیمه ایران از نظر سطح توانگری مالی در رتبه ۴ قرار داشته و از لحاظ توانگری جایگاه نگران کننده‌ای را دارد. در مقابل بیمه پاسارگاد در سطح توانگری ۱ قرار دارد. از نظر سود دهی میزان سود مشارکتی نیز بیمه عمر پاسارگاد همواره از میزان سود پرداختی بیمه عمر ایران بالاتر بوده است.

 

نکته: طرح بازنشستگی بیمه عمر پاسارگاد از دی ماه سال ۱۴۰۰ اجرا شده است.

 

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با بیمه عمر سامان

شرکت بیمه سامان برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به بیمه گذاران خود، بیمه عمر را با طرح جدید امراض ارائه می‌کند که در این طرح میزان پوشش‌های سرمایه فوت و تعداد بیماری‌های تحت پوشش در قسمت امراض خاص متفاوت می‌باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و کامل‌تر می‌توانید با بیمه تایم تماس بگیرید و یا فرم بیمه عمر را تکمیل و به سامانه بیمه تایم ارسال نمایید تا کارشناسان بیمه تایم با شما تماس بگیرند.

برای اطلاعات دقیق‌تر نیز مقاله بیمه عمر سامان را می‌توانید مطالعه کنید.

نکته: طرح بازنشستگی بیمه عمر پاسارگاد از دی ماه سال ۱۴۰۰ اجرا شده است.

جدول مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با بیمه عمر خاورمیانه

یکی از جدید ترین طرح‌های بیمه عمر در صنعت کشور، بیمه زندگی خاورمیانه می‌باشد. بیمه عمر خاورمیانه طرح‌های جدیدی را مخصوصا در انواع مستمری ارائه کرده که بیمه گذاران می‌توانند از همه پوشش‌ها و شرایط این بیمه نامه استفاده نمایند.

نکته: طرح بازنشستگی بیمه عمر پاسارگاد از دی ماه سال ۱۴۰۰ اجرا شده است.

جدول مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با بیمه عمر آسیا

 

نکته: طرح بازنشستگی بیمه عمر پاسارگاد از دی ماه سال ۱۴۰۰ اجرا شده است.

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با بیمه عمر کارآفرین

البته این نکته را باید بیان کرد که بیمه کارآفرین طرح جدید بیمه عمر کارآفرین را با نام بیمه عمر اندوخته دار امید کارآفرین را نیز ارائه می‌کند که در این طرح سقف پوشش‌های سرمایه فوت و سایر پوشش‌های این بیمه‌نامه متفاوت می‌باشد. می‌توانید برای اطلاعات بیشتر مقاله بیمه عمر اندوخته دار کارآفرین را مطالعه نمایید.  

نکته: طرح بازنشستگی بیمه عمر پاسارگاد از دی ماه سال ۱۴۰۰ اجرا شده است.

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد و  بیمه عمر پارسیان

برای اطلاع دقیق‌تر مطلب بیمه عمر پارسیان را مطالعه نمایید.

نکته: طرح بازنشستگی بیمه عمر پاسارگاد از دی ماه سال ۱۴۰۰ اجرا شده است.

 

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با بیمه عمر معلم

نکته: طرح بازنشستگی بیمه عمر پاسارگاد از دی ماه سال ۱۴۰۰ اجرا شده است.

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با بیمه ترنم باران

طرح ترنم بیمه عمر باران طرح جدیدی در انواع بیمه مستمری می‌باشد که همه افراد بدون داشتن محدودیت سنی می‌توانند این بیمه نامه را تهیه کرده ومستمری آنی و مستمری بافاصله دو طرح پرطرفدار در این بیمه نامه می‌باشد.

نکته: طرح بازنشستگی بیمه عمر پاسارگاد از دی ماه سال ۱۴۰۰ اجرا شده است.

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با بیمه عمر دانا

 

نکته: طرح بازنشستگی بیمه عمر پاسارگاد از دی ماه سال ۱۴۰۰ اجرا شده است.

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با بیمه عمر سینا

نکته: طرح بازنشستگی بیمه عمر پاسارگاد از دی ماه سال ۱۴۰۰ اجرا شده است.

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با بیمه عمر میهن

نکته: طرح بازنشستگی بیمه عمر پاسارگاد از دی ماه سال ۱۴۰۰ اجرا شده است.

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با بیمه عمر ما

نکته: طرح بازنشستگی بیمه عمر پاسارگاد از دی ماه سال ۱۴۰۰ اجرا شده است.

 

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با ملت

نکته: طرح بازنشستگی بیمه عمر پاسارگاد از دی ماه سال ۱۴۰۰ اجرا شده است.

 

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با تعاون

نکته: طرح بازنشستگی بیمه عمر پاسارگاد از دی ماه سال ۱۴۰۰ اجرا شده است.

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با بیمه عمر آرمان

 

نکته: طرح بازنشستگی بیمه عمر پاسارگاد از دی ماه سال ۱۴۰۰ اجرا شده است.

مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با بیمه عمر البرز

نکته: طرح بازنشستگی بیمه عمر پاسارگاد از دی ماه سال ۱۴۰۰ اجرا شده است.


حتما بخوانید: چرا بیمه عمر خاورمیانه؟

مزایای بیمه عمر ایران نسبت به سایر شرکت‌ها

بیمه عمر ایران از جمله بیمه نامه‌های قدیمی در بین بیمه نامه‌های عمر شرکت‌های مختلف بیمه می‌باشد. مزایایی که بیمه عمر ایران نسبت به سایر شرکت های بیمه دارد به ترتیب زیر می‌باشد:

مقایسه بیمه های عمر

اگر می‌خواهید بیمه عمر تهیه نمایید و مقایسه شرکت‌های مختلف را می‌خواهید انجام دهید، کارشناسان بیمه تایم همراه شما می‌باشند که بتوانید بهترین انتخاب را در بین شرکت‌های مختلف بیمه داشته باشید. البته حتما در مقایسه چند معیار مهم را در نظر داشته باشید:

برای مشاوره با شماره های ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس گرفته و مشاوره بیمه عمر شرکت های مختلف را از طریق کارشناسان بیمه عمر بیمه تایم دریافت نمایید.

 

نظر شما در رابطه با مقایسه بیمه‌های عمر چیست؟

این جداول مقایسه‌ای به شما کمک می‌کنند که انتخاب بهتری را داشته باشید. اما شما عزیزان ممکن است تجربه‌ای داشته باشید که انتخاب سایر کاربران جهت خرید بیمه عمر را راحت تر کند. پس نکات و تجربیات و یا سوالات خود را زیر همین مطلب و در بخش نظرات بیان کنید.

همچنین در کنار این موارد با تکمیل فرم زیر کارشناسان بیمه تایم بدون هیچگونه جانبداری خاصی با توجه به شرایط شما می‌توانند مشاوره مناسبی به شما دهند. ما در بیمه تایم همیشه در تلاش هستیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

خروج از نسخه موبایل