نماد سایت بیمه تایم

بیمه زنان خانه دار را بیشتر بشناسیم

بیمه زنان خانه دار

بیمه زنان خانه دار

داشتن بیمه نامه و داشتن پوشش های بیمه ای می‌تواند گزینه مهمی برای بسیاری از خانم‌های خانه دار باشد. بیمه مستمری زنان خانه دار را می‌توان فرصتی برای زنان خانه داری که در جایی مشغول به کار نیستند اما می‌توانند به پرداخت حق بیمه به مدت چند سال از مزایای مستمری در زمان میانسالی و کهنسالی استفاده کنند. شرکت‌های بیمه در حال حاضر طرح‌های مختلفی را برای زنان خانه دار در بخش بیمه عمر ارائه می‌کنند که در این نوشته بررسی انواع طرح های بیمه زنان خانه دار می‌پردازیم.

مزایای بیمه زنان خانه دار

با توجه شرایطی که شرکت های بیمه در بیمه نامه های عمر ارائه می شود ، دارندگان بیمه زنان خانه دار می توانند از مزایای این بیمه نامه استفاده نمایند:

بیمه زنان خانه دار تامین اجتماعی

همه افراد با شروع به کار می توانند تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار بگیرند ولی افرادی که موفق به شاغل شدن نمی شوند، بالتبع نمی توانند از این امکان برخودار باشند تا در آینده از مزایای بیمه عمر استفاده نمایند. یک گروه بزرگی از این افراد ، خانم های خانه داری هستند که موفق به کسب شغل نشده اند و یا به هر دلایلی موفق به داشتن پوشش بیمه ای نشده اند می توانند از این طرح بیمه تامین اجتماعی استفاده نمایند. شرایط بیمه زنان خانه دار تامین اجتماعی متفاوت با بیمه نامه های تامین اجتماعی دیگر می باشد. به عنوان مثال این بیمه نامه امکان پرداخت هزینه زایمان و بیمه بیکاری و … وجود ندارد. همچنین امکان برداشت از اندوخته و امکان شکل گیری سرمایه گذاری برای فرد بیمه شده در تامین اجتماعی وجود ندارد.


مطلب بیشتر : بهترین بیمه عمر در ۱۴۰۰


بیمه زنان خانه دار خاورمیانه

با توجه به این که شرکت بیمه خاورمیانه به صورت تخصصی بیمه عمر کار می کنه، طرح های مستمری مادام العمر و مستمری آنی را ارائه می‌کند که بیمه گذاران می‌توانند از مزایای داشتن انواع این بیمه نامه‌ها استفاده نماید.

در این شرکت بیمه، خانم‌های خانه دار می‌توانند از دو طریق اقدام به خرید بیمه مستمری خاورمیانه نمایند. برای خرید بیمه مستمری زنان خانه دار  شرکت خاورمیانه،  بیمه گذاران می توانند با پرداخت یکجا و یا با پرداخت های سالانه و … انواع طرح مستمری بیمه را خریداری نمایند.

مزایای بیمه مستمری خاورمیانه


بیمه زنان خانه دار پاسارگاد

زنان خانه دار می توانند با خرید بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد از مزایای بیمه عمر پاسارگاد نیز استفاده نمایند.

پوشش های بیمه عمر پاسارگاد برای زنان خانه دار

 


مطالب بیشتر : بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد 


بیمه زنان خانه دار ملت

شرکت بیمه ملت نیز از جمله شرکت‌های بیمه ای می‌باشد که طرحی را برای مستمری زنان خانه دار ارائه می‌نماید.

مزایای بیمه مستمری زنان خانه دار ملت


بیمه زنان خانه دار سامان

شرکت بیمه سامان نیز ، طرحی برای زنان خانه دار ندارد اما خانم‌های خانه دار می‌توانند از مزایای بیمه عمر سامان و طرح رشد و یا طرح بیمه عمر با امراض خاص این شرکت برای داشتن مستمری به همراه پوشش های بیمه ای استفاده نمایند.


مطلب بیشتر : بیمه عمر سامان


بیمه زنان خانه دار ایران

شرکت بیمه  ایران، بیمه نامه را به صورت تخصصی ارائه نمی‌کند ولی تمامی خانم‌های خانه دار در صورت تمایل می توانند بیمه عمر ایران و یا بیمه  عمر مان ایران را تهیه کرده و از مزایای بیمه عمر ایران استفاده نمایند.

معایب بیمه زنان خانه دار

بیمه نامه‌های عمری که توسط شرکت های مختلف برای زنان خانه دار ارائه می‌کنند، دارای مزیت سرمایه گذاری در کنار پوشش‌های بیمه‌ای هستد. اما اگر بیمه زنان خانه دار تامین اجتماعی داشته باشید باید بدانید که امکان برداشت از اندوخته، دریافت وام و شکل گیری سرمایه گذاری و برخی موارد دیگر وجود ندارد.

بهترین بیمه زنان خانه دار

اگر قصد خرید بیمه زنان خانه دار را دارید و در انتخاب طرح های مختلف بیمه ای نیاز به کمک دارید می توانید از استعلام بیمه  عمر سامانه بیمه تایم کمک بگیرید تا مقایسه پوشش ها و شرایط شرکت های بیمه برای شما انجام بگیرد.

خرید آنلاین بیمه زنان خانه دار

برای خرید بیمه زنان خانه دار می توانید، درخواست خریدتان را با توجه به مشخصات سنی و مبلغ حق بیمه  تان در سامانه بیمه  تایم ثبت نمایید و با دریافت جدول و مقایسه بین شرکت های بیمه اقدام به خرید  بیمه زنان خانه دار نمایید.

خروج از نسخه موبایل