بیمه تایم
خرید آنلاین بیمه بدنه از بیمه تایم

خرید آنلاین بیمه بدنه از بیمه تایم

۰
(۰)

یکی از سامانه های خرید آنلاین بیمه بدنه، بیمه تایم می باشد که هر فردی می تواند با مقاییسه قیمت بیمه بدنه شرکت های مختلف بیمه بهترین نوع بیمه نامه را با پوشش های لازمه انتخاب و خریداری نماید. برای خرید بیمه بدنه از بیمه تایم می توانید مراحلی که در ادامه آورده شده را بررسی کرده و بیمه نامه را خریداری نمایید.

قدم اول در خرید آنلاین بیمه از بیمه تایم

قدم اول در این خرید، انتخاب مدل خودرو، سال ساخت خودرو، نوع کاربری  خودرو و ارزش خودرو می باشد. همه موارد گفته شده در محاسبه قیمت بیمه بدنه بسیار موثر می باشند.

حتما به این موضوع توجه داشته باشید که ارزش خودرو در محاسبه بیمه بدنه بسیار مهم می باشد. ازا این رو به این موضوع دقت کنید که خودرو به قیمت روز بیمه شود.

قدم دوم: انتخاب پوشش های بیمه بدنه می باشد

پوشش های اصلی و پوشش های اضافی بیمه بدنه با توجه به درخواست بیمه گذار در بیمه نامه درج می شود. انتخاب پوشش های اضافی بیمه بدنه با پرداخت حق بیمه اضافی قابل خریداری می باشند.

قدم سوم انتخاب شرکت بیمه بدنه مورد نظر

انتخاب شرکت بیمه مورد نظر با پوشش های مورد نظرتان، به کمک کارشناسان بیمه تایم امکان پذیر می باشد. این که کدام شرکت بهترین بیمه بدنه را کدام شرکت ارائه می کندو اگر بیمه بدنه دارید انتقال بیمه بدنه را چگونه انجام دهیم و میزان تخفیفات بیمه بدنه را چگونه انجام دهیم همه موضوعاتی هستند که در بلاگ بیمه تایم به صورت کامل آورده شده است.

سفارش و پرداخت مبلغ بیمه نامه بدنه هم به صورت آنلاین انجام پذیر است. به این صورت شما می‌توانید بهترین و ارزان ترین بیمه بدنه را به سرعت و با چند کلیک ساده از بیمه تایم خریداری کنید.

 

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد رای ۰

خیلی متاسفیم که این مطلب رضایت شما رو جلب نکرد!

لطفا با نظر خودتون مارو در ارتقا این مطلب یاری کنید

چه موردی رو میتونیم در این مطلب بهبود بدیم؟

تیم تولید محتوای بیمه تایم

اضافه کردن نظر