نماد سایت بیمه تایم

بیمه بازنشستگی ۱۰ ساله سامان، ایران و سایر شرکت‌ها چه شرایطی دارند؟

بیمه بازنشستگی 10 ساله چیست؟

هدف همه افراد در طول زندگی تلاش و فعالیت برای ساختن آینده ای مطمئن است، فراهم آوردن امکانات زندگی راحت که در زمان بازنشستگی و کهنسالی اسباب رفاه باشد بخش دیگری از دغدغه های فکری همه ما می‌باشد. چراکه همراه با بالا رفتن سن، توانایی کارکردن افراد کمتر شده و در عوض احتمالا هزینه‌های زندگی از قبیل هزینه‌های درمانی و … بیشتر می‌شود. داشتن یک حامی مالی که بتواند پوشش مناسبی برای آن زمان باشد برای همه می‌تواند مطلوب باشد. از این رو بازنشستگی و داشتن بیمه بازنشستگی می‌تواند یک راهکار ساده برای چنین شرایطی باشد. آن هم بیمه‌ بازنشستگی ۱۰ ساله که بسیار زود بازده هستند. با ما همراه باشید تا ببینیم این بیمه دقیقا چه شرایطی دارد؟

بیمه عمر کوتاه مدت چه مزایا و معایبی دارد؟

بیشتر افراد به دنبال داشتن بیمه عمر کوتاه مدت هستند که در بازه زمانی کم بتوانند بالاترین میزان مستمری و اندوخته را دریافت نمایند. بیمه‌های عمری که برای مدت زمان کم حق بیمه پرداخت می‌کنند دارای مزایا و معایب مختلف می‌باشند که در ادامه به بررسی برخی از این موارد خواهیم پرداخت:

مزایای بیمه عمر کوتاه مدت

معایب بیمه عمر کوتاه مدت

بیمه عمر، بیمه نامه‌ای است بلند مدت  و از آنجاییکه سود مشارکت پرداختی به بیمه های عمر به صورت روز شمار و مرکب می‌باشد، از این رو با داشتن مدت زمان کم در بیمه عمر میزان سود نهایی شما کمتر از بیمه نامه های بلند مدت تر می‌باشد. از این رو پیشنهاد بیشتر کارشناسان بیمه عمر در جهت خرید بیمه عمر ۳۰ ساله می‌باشد.

 

بیمه عمر و بازنشستگی کوتاه مدت مناسب چه کسانی است؟

رایج‌ترین نوع بیمه بازنشستگی، بیمه نامه‌هایی است که برای افراد شاغل و از طرف محل کارشان انجام می‌گیرد، از قبیل بیمه تامین اجتماعی که با داشتن شرایط بازنشستگی از قبیل داشتن سن ۶۰ سال تمام و داشتن سابقه بیمه ۲۰ سال می‌توانند از آن بهره مند شوند. بیشتر والدین این بیمه نامه رو برای فرزندانشان تهیه می کنند که در زمان جوانی بتوانند از سرمایه و حقوق ماهیانه این بیمه نامه استفاده نمایند. بیشتر زنان خانه دار هم می‌توانند این بیمه نامه را خریداری کنند و از پوشش‌ها و حقوق ماهانه این بیمه نامه استفاده نمایند.


مطلب مرتبط: تفاوت بیمه عمر با تامین اجتماعی چیست؟


همانطور که می‌بینید بازه زمانی لازم برای رسیدن به بیمه بازنشستگی تامین اجتماعی و … کمی طولانی بوده و لازم به داشتن سابقه بیمه‌ای می‌باشد. از این رو داشتن بیمه نامه ای که بتواند در کوتاه مدت پوشش‌های بیمه ای کافی برای فرد بیمه شده به همراه داشته و همچنین بتواند از مزایای بازنشستگی بیمه نامه استفاده نماید برای بیشتر افراد بسیار مقبول می‌باشد. بیمه عمر و بازنشستگی ۱۰ ساله می‌تواند در مدت زمانی کوتاه اندوخته سرمایه قابل توجهی را برای فرد فراهم کند.

 

شرایط بیمه عمر و بازنشستگی ده ساله

بیمه عمر و بازنشستگی یکی از طرح‌های بیمه عمر و سرمایه گذاری است که مورد استقبال بسیاری از بیمه گذاران قرار گرفته است که اگر بتوانند بعد از گذشت ۱۰ سال اقدام به برداشت اندوخته خود کنند در واقع بیمه بازنشستگی ۱۰ ساله دریافت کرده‌اند. برای داشتن بیمه عمر و بازنشستگی، فرد بیمه شده می‌تواند با انتخاب حق بیمه سالانه‌ای که هر سال پرداخت می‌کند این بیمه نامه را شروع کرده و درطول مدت داشتن این بیمه نامه از همه پوشش ها و مزایای این بیمه نامه استفاده کند و نهایتا هم به اندوخته سرمایه گذاری شده در بیمه نامه برسد.

 


مطلب مرتبط: نحوه محاسبه بیمه عمر به چه صورت است؟


در پایان قرارداد بیمه عمر، بیمه گذار بر اساس حق بیمه‌ای که در طول مدت بیمه عمر پرداخت کرده و میزان اندوخته ای که برای وی شکل گرفته می‌تواند از مزایای بازنشستگی این بیمه نامه استفاده نماید.

 

میزان حقوق بازنشستگی با ۱۰ سال سابقه

محاسبه میزان درآمد ماهانه، بعد از ۱۰ سال پرداخت حق بیمه بستگی به شرایط بیمه نامه‌ای که توسط فرد خریداری شده دارد.

همه در محاسبه سرمایه نهایی بیمه عمر و بازنشستگی تاثیر گذار می‌باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت و شرایط می‌توانید از طریق لینک زیر فرم بیمه عمر را پر کنید تا کارشناسان بیمه تایم راهنمایی لازم را به شما ارائه دهند.

 

شرایط بیمه بازنشستگی  ۱۰ ساله بیمه سامان

بیمه بازنشستگی ۱۰ ساله بیمه سامان یکی از طرح‌های بیمه عمر سامان می‌باشد. در شرکت بیمه سامان با انتخاب حق بیمه‌ای که بیمه شده هر سال پرداخت می‌کند و بر اساس اندوخته سرمایه‌ای که برای شما شکل می‌گیرد و  نسبت به سال‌هایی که می‌خواهید دریافتی ماهانه داشته باشید این تقسیم بندی را برای شما انجام می‌دهد. در واقع فرد بیمه شده بر اساس اندوخته بیمه نامه‌ای که دارد می‌تواند درخواست دریافت مستمری ماهانه را از شرکت بیمه سامان داشته باشد. شرکت بیمه سامان تا پایان یافتن اندوخته بیمه نامه به پرداخت مستمری ماهانه ادامه می‌دهد. البته از زمانی که شرکت سامان شروع به پرداخت مستمری ماهانه می‌کند همه پوشش‌های بیمه نامه قطع شده و فقط پرداخت مستمری ماهانه از سوی شرکت بیمه انجام می‌شود. به این نکته توجه داشته باشید که تعداد سال های دریافتی مستمری بیمه عمر سامان محدود می باشد.

نکته : شرکت بیمه سامان از شرکت های با سود بالا و تعداد پوشش های بالا در ارائه خدمات در بیمه های عمر و بازنشستگی می باشد.

بیمه بازنشستگی ۱۰ ساله پاسارگاد

بر اساس شرایط جدید شرکت بیمه پاسارگاد، بیمه گذاران بیمه عمر پاسارگاد می‌‌توانند با پرداخت حق بیمه ۱۰ ساله مستمری دریافت نمایند. با توجه به شرایط بازنشستگی بیمه عمر پاسارگاد می‌توانید تا ۳۰ سال مستمری ماهانه دریافت نمایید. در طول مدت داشتن بیمه نامه نیز همه پوشش‌های بیمه نامه برای فرد بیمه شده جاری می‌باشد.

بیمه بازنشستگی ۱۰ ساله پارسیان

شرکت بیمه پارسیان، طرح بیمه عمر و سرمایه گذاری را ارائه می‌نماید. البته طرح بازنشستگی برای بیمه‌های عمر پارسیان هنوز اجرا نشده ولی در پایان مدت بیمه نامه می‌توانید اندوخته نهایی بیمه عمر پارسیان تان را به مستمری تبدیل نمایید.

بیمه بازنشستگی ۱۰ ساله ایران

یکی از طرح‌های پرطرفدار بیمه عمر ایران، بیمه بازنشستگی ایران است. هر فردی می‌تواند با پرداخت حق بیمه ماهانه به صورت ثابت و یا به صورت افزایشی اقدام به خرید بیمه عمر و بازنشستگی ایران نماید.
مدت بیمه عمر و بازنشستگی بیمه ایران حداقل ۱۰  سال است که اگر ده سال را انتخاب کنید وارد طرح بیمه بازنشستگی ۱۰ ساله ایران خواهید شد.. به عبارت دیگر فرد بیمه شده باید حداقل ۱۰ سال  پرداخت حق بیمه سالانه را انجام داده باشد تا بتواند مستمری ماهانه دریافت نماید و اگر مدت پرداخت حق بیمه کمتر از ۱۰ سال باشد شرکت بیمه هیچگونه خدماتی را ارائه نمی‌کند. البته این امکان برای فرد وجود دارد که مدت بیمه نامه را بیشتر از این بازه زمانی انتخاب کند که این کار باعث بالا رفتن اندوخته بیمه نامه شده و به نفع بیمه شده می‌باشد. سرمایه بیمه عمر ایران که در پایان مدت بیمه نامه در اختیار بیمه شده قرار می‌گیرد، می تواند به شکل یکجا و یا ماهانه به بیمه گذاران پرداخت شود. شرایط سنی که برای دریافت بازنشستگی در بیمه عمر ایران وجود دارد ، رسیدن به سن ۵۰ سالگی است و اگر سن فرد بیمه شده در پایان مدت بیمه نامه کمتر از ۵۰ سال باشد، فقط اندوخته کل بیمه نامه به صورت یکجا به وی پرداخت می شود و نمی تواند به صورت مستمری از بیمه عمر خود استفاده نماید.

نکته ۱: با شروع پرداخت مستمری ماهانه در بیمه عمر ایران همه پوشش‌های بیمه عمر از بین می‌رود و فقط مستمری ماهانه برای وی پرداخت می شود.
نکته ۲: نحوه پرداخت مستمری می تواند به صورت مادام العمر و یا به صورت موقت باشد که هر دو شیوه دریافت مستمری بر اساس میزان اندوخته بیمه نامه انجام شود.
نکته ۳: محدودیت سنی در دریافت مستمری بیمه بازنشستگی ایران را باید حتما به خاطر داشته باشید که در پایان سن ۵۰ سالگی امکان دریافت مستمری برای بیمه شده ها وجود دارد.

بیمه بازنشستگی ملت ده ساله

شرکت بیمه ملت نیز، از جمله  شرکت‌های ارائه دهنده طرح‌های بازنشستگی می‌باشد. از جمله طرح‌های پرطرفدار شرکت بیمه ملت، بیمه زنان خانه دار ملت می‌باشد. این طرح مناسب خانم‌های خانه دار است  ولی با توجه به شرایط این بیمه نامه هیچ گونه پوشش بیمه ای برای فرد بیمه شده ندارد و نهایتا مستمری را به صورت ماهانه با توجه به سن فرد بیمه شده و حق بیمه پرداختی وی پرداخت می‌نماید.

کدام شرکت‌ها دارای طرح بیمه عمر و بازنشستگی ۱۰ ساله می‌باشند؟

بیمه عمر یکی از شاخه‌های مورد توجه در سال‌های اخیر در بیمه مرکزی و بین شرکت‌های بیمه‌ایی شده است شرکت‌ها سعی در ارائه طرح‌ها و خدمات برتر در این رشته بیمه‌ای دارند. بیمه عمر و بازنشستگی از جمله طرح‌های بیمه‌ای است که توسط برخی از شرکت‌های بیمه و با توجه به شرایط خاصی  ارائه می‌شود. یکی از جدیدترین انواع بیمه مستمری که در حال حاضر ارائه می شود می توان به بیمه مستمری مادام العمر خاورمیانه اشاره کرد.

بیمه بازنشستگی مادام العمر خاورمیانه

شرکت خاورمیانه، تنها شرکت بیمه‌ای است که به صورت تخصصی در رشته بیمه عمر فعالیت می‌کند. بیمه مستمری یکی از انواع بیمه‌های عمر شرکت بیمه خاورمیانه می‌باشد. در این بیمه نامه فرد بیمه شده می‌تواند با پرداخت حق بیمه های ماهانه و سالانه مستمری مادام العمر دریافت نماید و همچنین پوشش‌های کامل بیمه را نیز در این بیمه نامه داشته باشد.


بیشتر بخوانیم : بیمه عمر خاورمیانه را بیشتر بشناسم

از جمله شرکت‌هایی که این بیمه نامه را ارائه می‌کنند می‌توان به:

… اشاره کرد. برای انتخاب شرکت بیمه‌ای که بتواند یک بیمه عمر کاملی را برای شما داشته باشد می توانید دو مطلب بهترین بیمه عمر از نظر کارشناسان، مردم و بیمه مرکزی و همچنین رتبه‌‌بندی شرکت‌های بیمه عمر را مطالعه کنید.

همچنین با تکمیل فرم زیر می توانید به طور اختصاصی و از طریق صحبت با کارشناسان بیمه عمر بیمه تایم بهترین بیمه عمر و بازنشستگی خود را انتخاب کنید.

 

در رابطه با بیمه بازنشستگی ۱۰ ساله سوالی دارید؟

اگر در رابطه با خرید و انتخاب بیمه عمر و بازنشستگی ۱۰ ساله سوالی در ذهن شما باقی مانده است از طریق همین صفحه و با گذاشتن کامنت نظرات کارشناسان ما جویا شوید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

همچنین می توانید با شماره تماس ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ با کارشناسان بیمه تایم تماس گرفته و مشاوره و مقایسه بیمه عمر شرکت های بیمه را انجام داده و بهترین بیمه عمر را انتخاب و خریداری نمایید.

خروج از نسخه موبایل