بیمه تایم
بیمه بازنشستگی فوری

بیمه مستمری آنی ( بیمه بازنشستگی آنی یا فوری)

۳
(۲)

در سال‌های اخیر شرکت‌های بیمه طرح های مختلفی را در انواع بیمه عمر از جمله بیمه های عمر و سرمایه گذاری در قالب بیمه بازنشستگی ارائه کرده اند که بیمه شدگان بتوانند از همه مزایای بیمه های عمر  در کنار دریافتی بارنشستگی در پایان مدت بیمه نامه استفاده نمایند. بیمه بازنشستگی آنی با بیمه بازنشستگی فوری یکی از انواع بیمه نامه های بازنشستگی می باشد که می خواهیم در این مطلب در این باره بیشتر صحبت داشته باشیم.

بیمه بازنشستگی چیست؟

همه افراد دوست دارند که در زمان بازنشستگی حقوقی را نیز در کنار مبلغ بازنشستگی شان دریافت نمایند، یا حتی افرادی که شاغل نیستند از جمله زنان خانه دار و یا کودکان نیز می توانند با استفاده از این طرح مستمری را به صورت ماهانه تا پایان عمر دریافت نمایند. از این رو داشتن بیمه بازنشستگی در کنار سایر انواع بیمه نامه ها آرامش خاطری برای همه ما می تواند باشد.

بیمه بازنشستگی یکی از طرح های بیمه های عمر می باشد که توسط برخی از شرکت های بیمه ارائه می شود. از قبیل بیمه بازنشستگی پاسارگاد، بیمه بازنشستگی ایران، بیمه بازنشستگی خاورمیانه، بیمه بازنشستگی معلم، بیمه بازنشستگی سامان و …. همه بیمه هایی که گفت شد طرح های مختلف در بیمه های بازنشستگی دارند که البته برخی از این شرکت ها دارای طرح بازنشستگی آنی و یا فوری هستند که در ادامه به بررسی همه این بیمه نامه ها خواهیم پرداخت.


مطلب مرتبط: بهترین بیمه عمر


بیمه  مستمری آنی (بازنشستگی آنی ، فوری)

همانطور که می دانید دریافت بازنشستگی به صورت ماهانه با پرداخت حق بیمه با توجه به مدت بیمه نامه و در پایان این مدت انجام می شود. اما در طرح های جدید هر فردی با داشتن بیمه بازنشستگی آنی بلافاصله بعد از پرداخت حق بیمه می تواند مستمری ماهانه دریافت نماید.

چگونه بیمه بازنشستگی آنی  و فوری خریداری کنیم؟

همه افراد بدون در نطر داشتن سن و شغل می توانند انواع بیمه بازنشستگی را خریداری نمایند. البته در خرید هر بیمه نامه باید نکات مهمی را در زمینه شرایط و پوشش ها و بازنشستگی بیمه های بازنشستگی با هم مقایسه کنید تا بتوانید بهترین بیمه بازنشستگی را خریداری کنید. برای مشاوره و تصمیم گیری می توانید از کارشناسان بیمه تایم کمک بگیرید. شماره تماس ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ می توانید مشاوره تلفنی از ما بگیرید و یا از طریق فرم زیر اقدام به ثبت درخواست بیمه بازنشستگی نمایید.

چه شرکت هایی بیمه مستمری آنی دارند؟

شرکت بیمه خاورمیانه، شرکت بیمه معلم، شرکت بیمه باران، شرکت بیمه دی از جمله شرکت های ارائه دهنده طرح بازنشستگی آنی هستند.

بیمه مستمری آنی خاورمیانه

شرکت بیمه خاورمیانه با توجه به این که تخصصی در رشته بیمه زندگی فعالیت می کند بیمه مستمری آنی را برای بیمه گذاران خود ارائه کرده است. در بیمه مستمری آنی خاورمیانه فرد با پرداخت یکجای حق بیمه می‌تواند بعد از پایان یکسال مستمری ماهانه و یا سالانه دریافت نماید.

حتی این امکان برای فرد بیمه شده فراهم شده که می تواند ذینفعی را برای زمانی که در حال دریافت مستمری می باشد تعریف نماید که در صورت فوت فرد مبلغ مستمری به آن ذینفع درج شده در بیمه نامه به مدت مشخص شده در بیمه نامه پرداخت شود.

البته شرایطی در خرید این بیمه نامه وجود دارد، اول این که فرد بیمه شده باید حتما سن بالای ۳۰ سال داشته باشد و حداقل مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان را به صورت یکجا پرداخت نماید.

بیمه مستمری آنی معلم

شرکت بیمه معلم دو نوع بیمه مستمری ارائه می نماید. بیمه مستمری آنی مادام العمر و بیمه مستمری آنی موقت قطعی.

بیمه مستمری آنی مادام العمر بیمه معلم: در این بیمه نامه شرکت بیمه معلم مستمری مبلغ مستمری را در ازای پرداخت حق بیمه توسط بیمه گذار از زما مشخص شده در بیمه نامه تا زمانی که فرد بیمه شده در قید حیات باشد به وی پرداخت نماید.

بیمه مستمری آنی موقت قطعی بیمه معلم: در این طرح بیمه ای با پرداخت حق بیمه توسط بیمه گذار از زمان مشخص شده در بیمه نامه تا انتهای مدت بیمه نامه که در بیمه نامه درج شده است به بیمه شده پرداخت می شود. چه بیمه شده در قید حیات باشد یا نباشد.

در این بیمه نامه با مشخص شدن مدت تضمین، مبلغ مستمری به فرد بیمه شده پرداخت می شود.

مزایای بیمه مستمری آنی معلم

 • ارائه پوشش سرمایه فوت به هر علت از ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال تا ۲.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال
 • ارائه پوشش فوت به علت حادثه تا ۳ برابر سرمایه فوت
 • نداشتن محدودی سنی و شغلی در خرید این بیمه نامه
 • مدت تضمین در بیمه های مادام العمر ۳۰ سال می باشد.
 • در صورت فوت ذینفع مشخص شده در طول مدت تضمین، مبلغ مستمری به فرد دیگری که از طرف ایشان در زمان تکمیل پیشنهاد بیمه مشخص شده است پرداخت خواهد شد.
 • در صورت انصراف از دریافت مستمری، شرکت بیمه معلم مبلغ بازخرید را به فرد پرداخت خواهد کرد.

بیمه مستمری آنی دی

طرح مستمری مانا ، یکی از طرح های شرکت بیمه دی در ارائه مستمری می باشد. در طرح مستمری مانا با پرداخت حق‌بیمه یکجا از طرف بیمه‌گذار، شرکت بیمه دی متعهد می‌شود مادامی که بیمه‌شده در قید حیات است در دوره‌های مشخص مستمری پرداخت نماید. میزان مستمری که هر فرد می‌تواند دریافت نماید براساس سن فرد بیمه‌شده و میزان حق‌بیمه پرداختی متقاوت است.

انواع بیمه مستمری  آنی مانا

 • بیمه‌نامه مستمری مانا (مدت معین): در این طرح شرکت بیمه دی متعهد می‌شد تا پایان مدت تعیین‌شده از طرف بیمه‌گذار مستمری پرداخت نماید. در صورت فوت بیمه‌شده در بازه تعیین‌شده تعهدات بیمه‌گر خاتمه می‌یابد.
 • بیمه‌نامه مستمری مانا (مادام‌العمر): در این بیمه نامه شرکت بیمه دی متعهد می‌گردد تا زمانی که بیمه‌شده در قید حیات باشد مستمری پرداخت نماید. با فوت بیمه‌شده تعهدات بیمه‌گر خاتمه می‌یابد.

مزایای بیمه مستمری آنی دی

 • شرایط سنی بدون محدودیت می باشد.
 • میزان مستمری می تواند تعدیل سالانه ۰، ۵ و ۱۰ درصد داشته باشد.
 • روش پرداخت مستمری می تواند ماهانه، دو ماهه، سه ماهه، شش‌ ماهه، سالانه می باشد.
 • صورت فوت بیمه‌شده: پرداخت مستمری خاتمه می‌یابد.
 • ارزش بازخریدی در این بیمه نامه  معادل ۹۵ تا ۹۹ درصد اندوخته سرمایه‌گذاری روزشمار و برای سال‌های ششم به بعد معادل ۱۰۰درصد اندوخته می باشد.

بهترین بیمه بازنشستگی

برای انتخاب بهترین بیمه عمری که بهترین بیمه بازنشستگی را داشته باشد باید چند نکته را مد نظر داشته باشید.

شرکت بیمه ای را انتخاب نمایید که بالاترین سود مشارکت را در سال های گذشته پرداخت کرده باشد.

طرح مستمری را انتخاب نمایید که در شرایط برابر میزان مستمری بالاتری را پرداخت نماید که این کار با مقایسه جداول بیمه شرکت ها مشخص می شود.

شرکت بیمه ای را انتخاب کنید که شرایط سنی و مالی محدد کننده برای شما نداشته باشد.

خرید آنلاین بیمه مستمری آنی (بیمه بازنشستگی آنی)

برای خرید بیمه مستمری آنی یا فوری می توانید همین الان درخواست خریدتان را در سامانه بیمه تایم ثبت نماییدو با مقایسه انواع طرح های بیمه ای به کمک کارشناسان بیمه عمر بهترین شرایط را خریداری نمایید. شماره ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ راه تماس تلفنی شما با مجموعه بیمه تایم می باشد که می توانید از مشاروه تلفنی قبل از خرید هم بهره مند شوید.

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیاز ۳ / ۵. تعداد رای ۲

خیلی متاسفیم که این مطلب رضایت شما رو جلب نکرد!

لطفا با نظر خودتون مارو در ارتقا این مطلب یاری کنید

چه موردی رو میتونیم در این مطلب بهبود بدیم؟

تیم تولید محتوای بیمه تایم

۶ comments

  • خانم مریم عزیز می تونید جدول بیمه بازنشستگی شرکت های مختلف بیمه رو با هم مقایسه کنید. دریافت جدول بیمه بازنشستگی از کارشناسان بیمه تایم امکان پذیر هست. با شماره ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ تماس بگیرید.

 • سلام در بیمه انی چرا مستمری را در هیچ جا بیان نداشته چقدر است؟
  اگر بنده ۱۰۰ م ت خریدبیمه انی نمایم در ماه چقدر مستمری و هر سال چقدر افزایش دارد ؟؟ممنونم

  • جناب جوادی عزیز، مبلغ مستمری آنی تقریبا برابر با سرمایه گذاری در بانک می باشد . اما طرح های جدید در بیمه های عمر وجود دارد که می تونید مستمری مادام العمر دریافت نمایید.

 • سلام .یک مثال بزنید لطفا اگه ما ۲۰۰م پرداخت کنیم برای بیمه مستمری آنی ‌‌‌‌‌‌‌‌ماهی چند تونن پرداخت میکنند باز پرداختش ضمانتی هم میدین یا نه ممنونم

  • جناب مهدی برابر سود بانکی مبلغ ماهانه مستمری آنی محاسبه میشه، بهتره از طرح های دیگه شرکت های بیمه برای بازنشستگی استفاده کنید.