بیمه تایم
بیمه بازنشستگی پارسیان

بیمه بازنشستگی پارسیان

۲
(۱)

بیمه عمر پارسیان یکی از رشته های اشخاص در شرکت بیمه پارسیان می باشد که پوشش های بیمه ای را در کنار سایر سرمایه گذاری برای بیمه گذاران خود فراهم می نماید. بخش بازنشستگی بیمه عمر پارسیان از جمله مزایای پرطرفدار در بین بیمه های عمر این شرکت می باشد. در ادامه می خواهیم به شرایط و مزایای پرداخت این نوع از بیمه عمر بپردازیم.

انواع بیمه عمر پارسیان

 • بیمه عمر جامع آرامش زندگی پارسیان
 • بیمه عمر و سرمایه گذاری طرح انفرادی پارسیان
 • بیمه زندگی طرح خانواده پارسیان
 • بیمه عمر ساده زمانی پارسیان
 • بیمه عمر مانده بدهکار پارسیان

کدام شرکت بازنشستگی دارد؟

در بین شرکت های دهنده خدمات بیمه های بازنشستگی، فقط برخی شرکت ها طرح های جداگانه برای بیمه بازنشستگی و با مستمری دارند و می توانند از مزایا و شرایط این بیمه نامه استفاده نمایند. از جمله بیمه بازنشستگی پاسارگاد، بیمه بازنشستگی خاورمیانه، بیمه بازنشستگی ایران، بیمه بازنشستگی سامان.

بیمه بازنشستگی پارسیان

بازنشستگی مرحله ای از زندگی همه افراد می باشد که دوست دارند ضرورت انجام کار یا فعالیت نداشته باشند و در خانه بمانند و به ادامه فعالیت ها و کارهای مورد علاقه خود بپردازد که در زمان قبل از بازنشستگی امکان انجام این امور را نداشته است. از این رو داشتن منبع درآمدی که فشار مالی را برای افراد را کم کند و باری از دوش هزینه های دوران بازنشستگی را کم نماید.

داشتن درآمد بازنشستگی علاوه بر حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی یا حقوق بازنشستگی دریافتی وی از اهداف خرید بیمه های بازنشستگی در بیشتر شرکت های بیمه می باشد. بیمه بازنشستگی پارسیان نیز این امکان را برای بیمه شده های خود فراهم نموده است.

شرایط بیمه بازنشستگی پارسیان

برای داشتن بیمه بازنشستگی پارسیان، بیمه گذاران بیمه های عمر و سرمایه گذاری پارسیان می توانند در پایان مدت بیمه نامه اقدام به تبدیل اندوخته بیمه نامه به بازنشستگی نمایند. برای داشتن بیمه بازنشستگی بیمه پارسیان باید بیمه شده شرایط داشتن بیمه نامه عمر پارسیان را هم داشته باشید.

بیمه بازنشستگی پارسیان

پوشش های بیمه بازنشستگی پارسیان

پوشش هایی که برای این بیمه نامه در نظر گرفته می شود برابر پوشش های بیمه عمر پارسیان می باشد که بیمه شده در طول مدت داشتن بیمه نامه می تواند از پوشش های بمیه نامه استفاده نماید. البته در زمان انتهای بیمه نامه بیمه شده می تواند انتخاب دریافت اندوخته بیمه نامه را داشته باشد یا اندوخته بیمه نامه را تبدیل به بازنشستگی نماید.

 • برخوداری از پوشش سرمایه فوت به هر علت در طول مدت پرداخت حق بیمه
 • برخورداری از پوشش سرمایه فوت به علت حادثه در طول مدت پرداخت حق بیمه
 • برخورداری از پوشش هزینه های پزشکی به علت حادثه
 • برخورداری از پوشش نقص عضو و ازکارافتادگی
 • امکان استفاده از پوشش امراض خاص

مطالعه بیشتر: بهترین بیمه بازنشستگی سال ۱۴۰۱


مزایای بیمه بازنشستگی پارسیان

از مزایای داشتن بیمه بازنشستگی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داشتن همه پوشش های بیمه عمر پارسیان در طول مدت بیمه نامه
 • امکان استفاده از همه مزایای بیمه عمر پارسیان از جمله وام بیمه عمر پارسیان
 • برداشت از اندوخته بیمه نامه در طول مدت داشتن بیمه نامه
 • امکان تعریف ذینفع برای بیمه نامه و تغییر در ذینفع بیمه نامه
 • امکان واریز به اندوخته بیمه نامه جهت برخورداری از سود بیشتر
 • دریافت سود مشارکت بیمه عمر پارسیان برای این بیمه نامه

آیا بیمه پارسیان بازنشستگی دارد؟

شرکت بیمه پارسیان در حال حاضر طرحی با عنوان بیمه بازنشستگی ندارد ولی دارندگان بیمه های عمر پارسیان می توانند در مدت پایان بیمه نامه از همه مزایای به همراه شرایط بازنشستگی این بیمه نامه استفاده نمایند. در واقع تبدیل اندوخته به بازنشستگی شرایط برخورداری از حقوق بازنشستگی بیمه نامه می باشد.

بیمه بازنشستگی ۱۰ ساله پارسیان

حال اگر این سوال برای شما پیش آمده که آیا بیمه بازنشستگی پارسیان را می توان با پرداخت ۱۰ ساله حق بیمه انجام داد؟ باید گفت که پرداخت حق بیمه به مدت زمان کمتر از ۳۰ سال بالتبع سود کمتری را برای بیمه شده دارد و اندوخته کم بیمه نامه نهایتا منجربه حقوق بازنشستگی پایین برای فرد بیمه شده می شود. از این رو توصیه میشگی ما برای افراد بیمه شده داشتن بیمه نامه ها با مدت زمان ۳۰ ساله است که بتوانند در سال های کمتر هم اقدام به تبدیل بیمه نامه به شرایط بازنشستگی را داشته باشند.


مطالب بیشتر: بیمه بازنشستگی ۱۰ ساله


استعلام بیمه بازنشستگی پارسیان

برای استعلام بیمه بازنشستگی پارسیان می توانید درخواست خریدتان را در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید، کارشناسان بیمه تایم جهت مقایسه شرایط و مزایای بیمه عمر همه شرکت های بیمه می توانند شما را در خرید بهترین بیمه نامه همراهی نمایند. صدور بیمه نامه های عمر در بیمه تایم به صورت آنلاین و حضوری انجام می شود.

خرید بیمه بازنشستگی پارسیان

برای خرید بیمه بازنشستگی پارسیان می توانید از طریق بیمه تایم اقدام به خرید بیمه نامه نمایید. همراهی قبل از خرید و در طول مدت بیمه نامه از مزایای خرید بیمه نامه از بیمه تایم می باشد. همراهی در خسارت و انجام تمامی امور به صورت آنلاین نیز از مواردی هستند که از برتری های خرید عمر از بیمه تایم می باشد که  به صورت بی طرفانه مشاوره و مقایسه بیمه عمر شرکت های مختلف بیمه را انجام می دهد.

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیاز ۲ / ۵. تعداد رای ۱

خیلی متاسفیم که این مطلب رضایت شما رو جلب نکرد!

لطفا با نظر خودتون مارو در ارتقا این مطلب یاری کنید

چه موردی رو میتونیم در این مطلب بهبود بدیم؟

تیم تولید محتوای بیمه تایم

اضافه کردن نظر