بیمه تایم

خرید آنلاین بیمه از بیمه تایم

خرید آنلاین بیمه از بیمه تایم
۵
(۴)

سایت بیمه تایم  متعلق به کارگزاری رسمی بیمه مرکزی بوده و یکی از برترین وب سایت‌های ارائه دهنده خدمات آنلاین بیمه‌ای از قبیل خرید آنلاین بیمه و مشاوره آنلاین بیمه است. شما در بیمه تایم می توانید برای خرید آنلاین انواع بیمه ها مانند بیمه عمر، بیمه خودرو، بیمه آتش سوزی، بیمه درمان تکمیلی، بیمه مسافرتی، بیمه مسئولیت و … از تمام شرکت‌های بیمه  با مقایسه  قیمت از بیمه تایم اقدام به خرید بیمه نمایید. در این مقاله می‌خواهیم به بررسی روند خرید آنلاین بیمه از بیمه تایم را در چند رشته بیمه ای بپردازیم.

مراحل خرید آنلاین بیمه عمر از بیمه تایم

خرید انلاین بیمه از بیمه تایم

خرید آنلاین بیمه عمر از بیمه تایم ،یکی از تخصصی ترین خرید های بیمه به صورت آنلاین می باشد. برای خرید آنلاین بیمه عمر از بیمه تایم می توانید درخواست خریدتان را بر اساس سن فرد بیمه شده، نوع بیمه نامه درخواستی، میزان حق بیمه پرداختی و پلن برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در بیمه عمر در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید.

کارشناسان بخش عمر ، بیمه تایم با شما تماس گرفته و بر اساس درخواست شما مقایسه جدول بیمه عمر شرکت‌های مختلف بیمه را برای شما انجام می‌دهند. شما می‌توانید بهترین بیمه عمر را بر اساس درخواست و خواسته خود به کمک کارشناسان بیمه عمر از بیمه تایم خریداری نمایید.

 

مراحل خرید آنلاین بیمه تکمیلی از بیمه تایم

خرید آنلاین انواع بیمه تکمیلی از جمله بیمه تکمیلی انفرادی، بیمه تکمیلی گروهی و بیمه تکمیلی خانواده در بیمه تایم امکان پذیر می باشد. بیمه تایم طرح های مختلف بیمه تکمیلی شرکت های بیمه را بر اساس درخواست بیمه گذاران به آن ها ارائه می نماید. بیمه تکمیلی سامان، بیمه تکمیلی تعاون ، بیمه تکمیلی شرکت SOS، بیمه تکمیلی کارآفرین و… چند شرکت برتر در ارائه انواع بیمه تکمیلی انفرادی گروهی و خانواده می‌‌باشند. نکته : اگر بیمه پایه مثل بیمه تامین اجتماعی و بیمه سلامت و .. ندارید نیز می‌توانید همه انواع بیمه تکمیلی را خریداری نمایید.

خرید آنلاین بیمه خودرو از بیمه تایم

خرید آنلاین بیمه خودرو از بیمه تایم

برای خرید انواع بیمه خودرو برای بیمه ثالث  و بیمه بدنه خودرو می‌توانید از بیمه تایم کمک بگیرید. مقایسه قیمت بیمه ثالث و مقایسه بیمه بدنه همه شرکت‌های بیمه در بیمه تایم امکان پذیر می‌باشد. بعد از انتخاب شرکت بیمه می‌توانید مدارک مورد نیاز را در سایت بارگذاری کرده و با پرداخت آنلاین حق بیمه،  بیمه خودرویتان را به صورت آنلاین خریداری نمایید.

خرید آنلاین بیمه آتش سوزی از بیمه تایم

خرید آنلاین بیمه آتش سوزی مسکونی، تجاری، صنعتی و غیر صنعتی از طریق بیمه تایم امکان پذیر می باشد. با وارد کردن اطلاعات مکان مورد بیمه شده می توانید قیمت انواع بیمه اتش سوزی را در بیمه تایم مشاهده کرده و یکی از شرکت‌های مورد نظرتان را برای خرید بیمه آتش سوزی انتخاب نمایید. این نکته را در نظر داشته باشید که داشتن برخی پوشش ها از قبیل پوشش سرقت و ترکیدگی لوله نیاز به بازدید قبل از صدور بیمه نامه دارد.

خرید آنلاین بیمه مسئولیت از بیمه تایم

بیمه مسئولیت یکی از تخصصی ترین رشته های بیمه ای است که می توانید به صورت آنلاین درخواست بیمه مسئولیت را به بیمه تایم داده و بیمه مسئولیت مورد نظرتان را به کمک مشاوره قبل از خرید بیمه مسئولیت دریافت نمایید و بهترین بیمه مسئولیت را خریداری نمایید. بیمه مسئولیت پزشکان و انواع دیگر بیمه مسئولیت را به راحتی از بیمه تایم خریداری نمایید.

خرید آنلاین بیمه مسافرتی از بیمه تایم

بیمه مسافرتی یکی از انواع بیمه نامه ایی است که به صورت آنلاین قابل خریداری می باشد. مقصد سفر تعداد روزهای سفر، سن بیمه شده و سقف پوشش مورد درخواست در بیمه مسافرتی در قیمت بیمه مسافرتی تاثیر گذاری می باشد. با وارد کردن اطلاعات مورد نظر برای انتخاب بیمه مورد نظر با وارد کردن تصویر صفحه اول پاسپورت می‌توانید بیمه نامه تان را خریداری نمایید.

خرید آنلاین بیمه از بیمه تایم

با توجه به این که بسیاری از خدمات به صورت آنلاین ارائه می شود، خرید بیمه به صورت آنلاین خدمت دیگری است که شما می توانید به صورت آنلاین از بیمه تایم خریداری نمایید. یکی از مهمترین ویژگی های خرید آنلاین بیمه از بیمه تایم ارائه خدمات مشاوره در زمان خرید و زمان پرداخت خسارت می باشد که شما می توانید به صورت آنلاین از همه خدمات به صورت رایگان در سراسر کشور استفاده نمایید.

 

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیاز ۵ / ۵. تعداد رای ۴

خیلی متاسفیم که این مطلب رضایت شما رو جلب نکرد!

لطفا با نظر خودتون مارو در ارتقا این مطلب یاری کنید

چه موردی رو میتونیم در این مطلب بهبود بدیم؟

تیم تولید محتوای بیمه تایم

۴ comments